کسری خدمت نخبگی

  • کسری خدمت نخبگیمراحل و نحوه دریافت کسری خدمت نخبگی
  • سؤالات متداول دریافت کسری خدمت نخبگی، شرایط کسری خدمت نخبگی خدمت سربازی 97
  • انواع کسر خدمت نخبگی خدمت سربازی، اخبار جدید کسری خدمت نخبگی خدمت سربازی
  • مشاوره تلفنی کسری خدمت نخبگی نظام وظیفه و سایر معافیت های سربازی با مشاورین مرکز

دانشجویان و فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی این امکان را دارند تا با انجام پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی بخشی از دوره ی سربازی خود را کاهش دهند و در واقع آن را جایگزین نمایند. کسر خدمت نخبگی به منظور بهره مندی از توان و قدرت تحقیقاتی و پژوهشی دانشجویانی است که دارای فعالیت های نخبگی و شرایط استعداد برتری هستند.

متقاضی کسر خدمت نخبگی با اولین سؤالاتی که مواجه می شود، این است که چگونه پروژه کسر خدمت را اخذ نماید؟

مدارک مورد نیاز کسر خدمت نخبگی چیست؟ شرایط کسر خدمت نخبگان 97 چگونه است؟ و نیز لیست سازمان های کسر خدمت به تفکیک رشته کدام ها هستند؟ برای رسیدن به پاسخ این پرسش ها که در واقع پرسش های شماست، ادامه مطلب را دنبال کنید و اطلاعات تکمیلی متناسب با شرایط نظام وظیفه خود را از مشاوران مرکز بپرسید.

کسر خدمت نخبگان بیشتر از 12 ماه نیست.

پروژه کسر خدمت بنیاد نخبگان:

پروژه کسر خدمت بنیاد نخبگان توسط بنیاد نخبگان ستاد کل نیروهای مسلح برای انجام پروژه های پژوهشی و بهره مندی از نیروی انسانی محقق در قسمت های مختلف آموزشی و علمی به متقاضیان مشمول کسر خدمت بنیاد نخبگان اعطا می شود. این مشمولان در برابر انجام پروژه های تحقیقی و پژوهشی خود و تأیید توسط اساتید مربوطه، از کسر خدمت بنیاد نخبگان، پس از گذراندن دوره ی آموزشی بهره مند می شوند. پروژه کسر خدمت بنیاد نخبگان برای دانشجویان در حال تحصیل نیز قابل اخذ و انجام است و کسر خدمت مشمولان دارای پروژه های تحقیقاتی از طریق بنیاد نخبگان ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی ثبت می شود.

جهت کسب جزئیات بیشتر در مورد پروژه های کسر خدمت بنیاد نخبگان با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

نخبگان دارای مدرک کارشناسی، می توانند پروژه های کسر خدمت سربازی را بگیرند. 

دریافت پروژه برای کسری خدمت چیست؟

افرادی که به عنوان نخبه و استعدادهای برتر با توجه به معیارهای سازمان ملی نخبگان محسوب می شوند، از طریق بنیاد نخبگان ستاد نیروهای مسلح به منظور بهره مندی از کسری خدمت در انجام پروژه های تحقیقاتی و علمی به کار گرفته می شوند. انجام پروژه ها و تعیین سازمان مورد نظر برای انجام پروژه های آن بر طبق تشخیص ستاد کل نیروهای مسلح خواهد.

مشمولان غیر نخبه، به منظور دریافت پروژه برای کسری خدمت باید دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر

باشند.

دریافت پروژه برای کسری خدمت، از 2 ماه کسر خدمت به بالا را شامل می شود و به تعداد و نوع موضوعات تحقیقاتی بستگی خواهد داشت.

جهت اطلاع از کسر خدمت سربازی نخبگان و معافیت خدمت سربازی نخبگان با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

از طریق پایان نمه کارشناسی ارشد، کسری خدمت سربازی بگیرید

مدارک مورد نیاز جهت دریافت کسر خدمت نخبگان:

مدارک مورد نیاز جهت دریافت کسری خدمت نخبگان شامل رزومه شما، مدرک تحصیلی و نیز معرف نامه بنیاد ملی نخبگان است. در واقع شما با در دست داشتن مدارک بالا به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه می کنید و از طریق آن به سازمان های نظامی جهت دریافت موضوع پژوهش معرفی می شوید و در پایان پس از تأیید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، مشغول به انجام پروژه می شوید. پروژه های تحقیقاتی با توجه به مدت انجام آن، در کسری خدمت نخبگان تأثیر دارند. سقف دریافت کسری خدمت نخبگان حداکثر 12 ماه است.

جهت کسب اطلاع از میزان کسری خدمت نخبگان با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

گذراندن 2 ماه آموزشی برای مشمولان کسر خدمت نخبگی الزامی است.

شرایط کسر خدمت نخبگان 97:

شرایط کسر خدمت نخبگان 97 نیز همانند شرایط کسر خدمت نخبگان 96 است و برگزیدگان المپیادهای داخلی و خارجی، کسب کنندگان رتبه های زیر 100 کنکور دوره ی کارشناسی، مخترعان و مکتشفان، برگزیدگان مسابقات علوم قرآنیو محققان برتر حوزه های علمیه، اعضای ممتاز هیأت علمی دانشگاه ها و دیگر نفرات برتر حوزه های علمی و هنری و فرهنگی که به تأیید بنیاد ملی نخبگان دارای فعالیت های نخبگی باشند، شرایط کسر خدمت نخبگان 97 را دارا می باشند و می توانند با مراجعه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، جهت استفاده از کسر خدمت نخبگان، در انجام پروژه های تحقیقاتی و علمی شرکت نمایند.

آخرین تغییرات شرایط کسر خدمت نخبگان 97 را از مشاوران مرکز بپرسید. تماس تلفنی…

سربازان در حال خدمت برای دریافت پروژه، باید از طریق یگان اصلی محل خدمت خود اقدام کنند.

راهنمای اخذ پروژه کسری خدمت:

راهنمای اخذ پروژه کسری خدمت بدین صورت است که شما باید مدارک مورد نیاز مانند کپی و اصل کارت ملی و شناسنامه و اصل مدرک تحصیلی و روزمه خود را به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تحویل دهید و از طریق آن به مراکز نظامی و کشوری و لشکری جهت دریافت موضوع و توافق با موضوع مورد نظرتان مراجعه می کنید. معمولاً انجام پروژه های دریافتی توسط مشمولان، کمتر از 6 ماه یا بیشتر از 6 ماه طول می کشد و با توجه به داوری نهایی هئیت داوران در مورد کسری خدمت انجام دهندگان پرئوژه ها، نظر نهایی اعمال می شود. حداقل کسری خدمت نخبگان و استعدادهای برتر یا فارغ التحصیلان مقاطع تکمیلی 2 ماه است.

راهنمای جامع اخذ پروژه کسری خدمت را از مشاوران مرکز جویا شوید.

لیست سازمان های کسری خدمت به تفکیک رشته:

لیست سازمان های کسری خدمت به تفکیک رشته است و شما برای اطلاع از سازمان های مرتبط با رشته ی تحصیلی خود، فایل زیر را دانلود نمایید.

لیست_سازمان_های_ارائه_دهنده_پروژه

 

همچنین با مشاوران مرکز به صورت تلفنی تماس بگیرید و جدید ترین لیست سازمان های کسری خدمت به تفکیک رشته را از مشاوران مرکز بپرسید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • کسر خدمت نخبگیمراحل و نحوه دریافت کسری خدمت نخبگی
  • سؤالات متداول دریافت کسری خدمت نخبگی، شرایط کسری خدمت نخبگی خدمت سربازی 97
  • انواع کسری خدمت نخبگی خدمت سربازی، اخبار جدید کسری خدمت نخبگی خدمت سربازی
  • مشاوره تلفنی کسری خدمت نخبگی نظام وظیفه و سایر معافیت های سربازی با مشاورین مرکز

تماس با مشاور