کسری خدمت بسیج فعال

  • کسری خدمت بسیج فعال، کسری خدمت بسیج، نحوه ی محاسبه کسری خدمت بسیج فعال
  • شرایط کسری خدمت بسیج فعال، شرایط کسری بسیج فعال در خدمت سربازی
  • مراحل کسری خدمت بسیج فعال، مراحل کسری بسیج فعال در خدمت سربازی
  • مشاوره تلفنی جهت سؤالات متداول کسری خدمت بسیج فعال و اخبار مرتبط با نظام وظیفه

شرایط کسری خدمت بسیج فعال

یکی از راه هایی که مدت خدمت سربازی مشمولان را کاهش می دهد، استفاده از سهمیه ی بسیج فعال است و مشمولان خدمت سربازی که سابقه ی فعالی در بسیج دارند، می توانند از کسری خدمت بسیج فعال استفاده نمایند. از آن جا که حداکثر مدت کسری خدمت بسیج فعال، 6 ماه می باشد، شما می توانید به راحتی، خدمت سربازی خود را کاهش دهید. بدین منظور اگر شما در رزمایش ها و برنامه های بسیچ پایگاه خود به طور مداوم شرکت داشته باشید، با توجه به مدت حضور شما و سِمَت های شما و همچنین امتیازاتی که به دست می آورید، بین 1 ماه تا 6 ماه می توانید کسری خدمت بسیج فعال بگیرید. بدین منظور پیشنهاد می گردد که مشمولان خدمت سربازی، جهت اطلاع دقیق از شرایط کسری خدمت بسیج فعال، از مشاوره تلفنی نظام وظیفه راهنمایی بگیرند تا بتوانند در اسرع وقت، کسری خدمت بسیج فعال خود را دریافت نمایند.مراحل کسری خدمت بسیج فعال

مشمولان خدمت سربازی که شرایط کسری خدمت بسیج فعال را داشته باشند و در حین خدمت سربازی باشندف باید توجه داشته باشند که در چه موقع و چگونه برای گرفتن کسری خدمت بسیج خود اقدام نمایند تا بتوانند به بهترین نحو، خدمت سربازی خود را کاهش دهند.

مراحل کسری خدمت بسیج فعال در خدمت سربازی بدین گونه است که نامه ی گواهی اشتغال به خدمت سربازی خود را برای حوزه ی مقاومت مربوطه برده و امتیازات شما را محاسبه نموده و با توجه به امتیازات شما، کسری خدمت بسیج فعال را به شما بدهند و در مراحل بعدی، بتوانید این کسری بسیج فعال را ثبت نمایید. در انتها پیشنهاد می گردد جهت اطلاع دقیق از مراحل کسری خدمت بسیج فعال و اخبار جدید مرتبط با آن و اخبار جدید نظام وظیفه، در کانال تلگرام خانه ی مشاوره عضو شوید.

خانه ی مشاوره در موضوعات ذیل، شما را راهنمایی می کند:

  • کسری خدمت بسیج فعال، کسری بسیج فعال در خدمت سربازی، نحوه ی محاسبه ی کسری خدمت بسیج فعال
  • شرایط کسری خدمت بسیج فعال، مراحل کسری خدمت بسیج فعال، مراحل کسری بسیج فعال در خدمت سربازی
  • مشاوره تلفنی شرایط کسری خدمت بسیج فعال، مشاوره تلفنی مراحل کسری خدمت بسیج فعال
  • و هر سؤالی که پیرامون کسری خدمت بسیج فعال و اخبار جدید مرتبط با آن و اخبار مرتبط با نظام وظیفه که ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور