00 نرم افزار تخمین رتبه کنکور – مرکز مشاوره،سامانه مشاوره تلفنی در سراسر کشور


نرم افزار تخمین رتبه کنکور

  • نرم افزار تخمین رتبه کنکور، رتبه های قبولی کنکور 
  • اعلام نتایج کنکور سراسری، اطلاع از درصد دروس قبولی کنکور
  • کارنامه داوطلبان کنکور سال های گذشته، نرم افزار انتخاب رشته کنکور
  • لیست دانشگاه ها و رشته های بدون کنکور
  • سامانه هوشمند تلفنی و پاسخگویی به تمامی سؤالات شما

امروزه باتوجه به اهمیت انتخاب رشته کنکوردر ادامه تحصیل و نقش بسزای آن در آینده شغلی افراد میتوان آن را مرحله ی دوم رقابت در بین داوطلبان کنکور 99 در نظر گرفت.داوطلبان پیش از ثبت نام باید آگاهی لازم را در ارتباط با رشته و دانشگاه ها بدست آورند تا با انتخاب نادرست آینده خود را در معرض خطر قرار ندهند. داوطلبان با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور می توانند برای انتخاب رشته ی خود آمادگی بیشتری داشته باشید و با ضریب اطمینان بالاتری انتخاب های خود را انجام دهید. نرم افزار تخمین رتبه کنکور دارای بانک اطلاعاتی وسیعی  از کارنامه های داوطلبان سال های گذشته می باشد و رتبه ی شما را در کنکور 99 بر اساس این اطلاعات تخمین می زند. داوطلبان کنکور 99 در بازه ی زمانی یک ماه کنکور تا اعلام نتایج می توانند با توجه به درصد دروس و رتبه  احتمالی خود دید واقع بینانه ترین را نسبت به انتخاب رشته ی خود پیدا کنند. داوطلبان با توجه به گروه امتحانی خود می توانند رتبه ی احتمالی را با توجه به درصد دروس در مناطع 1و2و3 به تفکیک مشاهده نمایند.

تخمین رتبه و انتخاب رشته کنکور

همچنین داوطلبان در نظر داشته باشند نرم افزار تخمین رتبه ی کنکور تأثیر معدل را در رتبه ی شما درنظر نمی گیرد. لذا داوطلبانی که معدل خوبی را دارا هستند، رتبه ی آن ها نیز بهتر تخمین زده خواهد شد و میتوانند از تاثیر معدل استفاده نمایند. این نرم افزار تا حد ممکن رتبه ی شما را  به رتبه سراسری تان تخمین میزند.

مجموعه خود را انتخاب کنید:

نرم افزار انتخاب رشته کنکور :

با توجه به اهمیت و حساسیت بالای انتخاب رشته در کنکور 99  میتوان پس از آزمون کنکور99 ، مرحله ی انتخاب رشته را موثرترین مرحله در تعیین آینده تحصیلی داوطلب نام برد.به نحوی که انتخاب رشته صحیح میتواند آینده شغلی و تحصیلی شما را به بهترین شکل رقم زند. داوطلبان میتوانند  با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور  رتبه و تراز احتمالی خود به تفکیک منطقه لیست رشته و دانشگاه هایی را که امکان قبولی در آن ها وجود دارد را مشاهده نمایند و با یک دید واقع بینانه و هوشمندانه ای برای انتخاب رشته کنکور 99 آماده شوند.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور :

دانشگاه بدون کنکور را میتوان فرصتی مناسبی برای آن دسته از داوطلبانی که در کنکور 99 نتوانسته اند نتیجه ی دلخواه خود را کسب نمایند دانست. داوطلبان می توانند در صورت داشتن شرایط پذیرش دانشگاه های بدون کنکور در زمان های تعیین شده از سوی دانشگاه ها نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. همچنین با تماس با مشاوران مرکز، داوطلبان می توانند از لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور اطلاع یابند و مناسب ترین دانشگاه و رشته را با توجه به شرایط خود برای ادامه تحصیل انتخاب نمایند. مشاوران تحصیلی مرکز میتوانند با درنظر گرفتن شرایط، شما را در انتخاب مناسب ترین دانشگاه بدون کنکور  راهنمایی نمایند.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • نرم افزار تخمین رتبه ی کنکور، کارنامه ی کنکور سال های گذشته
  • احتمال قبولی کنکور، درصد دروس قبولی کنکور
  • تأثیر معدل در کنکور، رشته و محل قبولی کنکور
تماس با مشاور