نرم افزار انتخاب رشته کنکور

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته دانشگاه

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان به کمک نرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور توسط بهترین مشاوران تحصیلی خانه مشاوره که همگی از فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری هستند طراحی شده و کمک بسیار زیادی به داوطلبان برای انتخاب رشته کنکور خواهد کرد.

انتخاب رشته کنکور سراسری آزاد هر ساله حدود دو هفته پس از اعلام نتایج انجام می شود و علاقه مندان به زیرگروه های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان نسبت به انتخاب رشته خود اقدام می کنند.

 در انتخاب رشته کنکور داوطلبان 150 انتخاب دارند و داوطلبان برای ورود به دانشگاه های سراسری دوره روزانه، شبانه، غیر انتفاعی، پیام نور انتخاب رشته می کنند. آن دسته از علاقه مندان به  پذیرش در این دانشگاه ها باید با توجه به علایق خود و به ترتیب اولویت انتخاب رشته کنند و سعی کنند در تمامی گزینه های انتخابی دقت لازم را به خرج دهند. هر یک از 150 انتخاب شما اهمیت دارد و یکایک انتخاب ها را جدی بگیرید

داوطلبان میبایست در ابتدا دفترچه ی ارائه شده توسط سازمان سنجش را به دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به انتخاب رشته  کنند.

داوطلبان می بایست با توجه به سهمیه بندی رشته ها و تعداد قبولی های آنان در رشته ی مورد نظر اقدام به انتخاب رشته کنند.

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور کمک می کند تا با وارد نمودن رتبه و تراز خود بتوانید در انتخاب رشته  خود نتیجه خوبی بگیرید و به صورت دقیق از رتبه های قبول شدگان در سالهای قبل اطلاع یابند.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور ویژه ی داوطلبان کنکور سراسری و آزاد طراحی شده و برای اکثر داوطلبان نرم افزاری مفید می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در باره نرم افزار انتخاب رشته کنکور و انتخاب رشته مطمئن تر با مشاورین ما در خانه مشاوره تماس بگیرید.

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور