نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی ، انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی ، انتخاب رشته دانشگاه سراسری ریاضی

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ریاضی ، انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد ریاضی توسط نرم افزار انتخاب رشته ریاضی

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته ریاضی
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته ریاضی
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

انتخاب رشته کنکور سراسری بعد از کنکور مهم ترین قدم برای قبولی در یک رشته و دانشگاه خوب است.

داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند بایستی پس از اعلام نتایج و انتخاب رشته کنکور نسبت به قبولی احتمال خود رشته مورد نظر اقدام کنید.

در انتخاب  رشته کنکور سراسری در رشته ریاضی در حدود 150 هزار نفر شرکت می کنند که از بین ظرفیت های دانشگاه های سراسری دوره روزانه، شبانه، غیر انتفاعی و پیام نور بیشتر از تعداد ثبت نام کنندگان است و داوطلبان فرصت خوبی برای قبولی در دانشگاه دارند. در انتخاب رشته کنکور سراسری رشته ریاضی داوطلبان 150 انتخاب دارند و باید به ترتیب علاقه و اولویت اقدام کند و بر اساس آن دانشگاه و رشته ای که دوست دارند انتخاب رشته کنند و میان برخی رشته های قائل شوند. رشته های ریاضی به دقت مطالعه کنید و راجع به رشته ها اطلاعات کاملی را بدست آورید.

 انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی آن قدر مهم است که حتماً دفترچه را مطالعه کنید و سپس انتخاب رشته کنید البته در این مرحله یک مشاور خوب و آگاه کمک بسیاری خواهد کرد.

 

کارشناسان خانه مشاوره نرم افزاری طراحی کرده اند که داوطلبان می توانند با وارد کردن رتبه ی خود از قبولی های مشابه رشته خود با خبر شوند.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی طوری تدوین شده که داوطلبان از آخرین قبولی های رشته ی ریاضی مطلع شوند.

 

انتخاب رشته ریاضی امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های ریاضی هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور ریاضی با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته سراسری ریاضی و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته ریاضی و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته ریاضی با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته سراسری ریاضی

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ریاضی

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری ریاضی و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته ریاضی

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی ، انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته ریاضی کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ریاضی ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور