نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد کامپیوتر

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد کامپیوتر

  ،انتخاب رشته ارشد کارشناسی ارشد کامپیوتر ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد کامپیوتر ،انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد کامپیوتر
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته کامپیوتر
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته کامپیوتر و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

اصلی ترین و مهم ترین گام در انتخاب رشته ی داوطلبان ارشد انتخاب رشته می باشد و داوطلبان پس از آزمون کنکور 96، اعلام نتیجه از سوی سازمان سنجش و آموزش اعلام می گردد. (صدور کارنامه ی اولیه) داوطلبان پس کارنامه ی اویه باید در مرحله ی دوم از ورود به مقطع ارشد یعنی انتخاب رشته شرکت نمایند. انتخاب رشته نیازمند اطلاعات کامل و کافی در زمینه ی دانشگاه ها، نمرات لازم برای قبول شدن در آن ها، نحوه ی گزینش کردن داوطلبان و مسایلی از این قبیل می باشند. بدون شک رسیدن به چنین اطلاعاتی نیازمند هدف هزینه و زمان زیاد می باشد که با توجه به بازه تعریف شده برای انتخاب رشته این امر امکان پذیر نمی باشد. همچنین داوطلبان گذشته در دانشگاه مورد نظر خود در مقطع ارشد نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. در کنکور 96 با توجه به ادغام شدن آزمون کنکور سراسری 96 و کنکور آزاد 96، انتخاب رشته های این دو دانشگاه کماکان بصورت مجزا و جداگانه از هم برگزار می گردد.

لذا تیم نرم افزاری خانه مشاوره جهت تسریع و تسهیل در امر انتخاب رشته و رسیدن به انتخابی دقیق و هوشمندانه اقدام به تولید نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد نموده که می تواند با توجه به رتبه و تراز احتمالی داوطلب و علاقه مندی آن ها احتمال قبول شدن را بررسی نماید.

با رتبه کجا قبول میشم؟

یکی از مسائلی که در هنگام انتخاب رشته می تواند چالش فکری را برای داوطلبان ایجاد نماید، محل تحصیل داوطلبان می باشد. در مقطع ارشد با توجه به شرایط متفاوت داوطلبان از جمله شاغل شدن، متاهل شدن و مسایل دیگر، امکان تحصیل در خارج از محل سکونت خود برای آن ها فراهم نمی باشد و اکثر داوطلبان به دنبال تحصیل در محل سکونت خود و یا شهرهای نزدیک به آن می باشند. لذا داوطلبان با مطالعه ی کارنامه ی داوطلبان سال های گذشته مقطع ارشد مهندسی کامپیوتر می توانند اطلاعات لازم را بدست آورند. ما به داوطلبان توصیه می کنیم که پیش از انتخاب رشته ی ارشد حتماً از نرم افزار انتخاب رشته جهت میزان احتمالی پذیرفته شدن در رشته، دانشگاه های مربوطه اطلاعات لازم را کسب نمایند.

 با چه رتبه و در چه رشته ای؟

پس از محل سکونت دیگر نکته ای که می تواند تأمل انگیز باشد. رشته ی مورد تحصیل می باشد. همان طور که می دانید رشته ی نرم افزار دارای گرایش های متعددی می باشد و اینکه در چه گرایشی با چه رتبه ای می توان پذیرفته شد از مسایل مهم در ارتباط با انتخاب رشته ی داوطلب می باشد. داوطلبان با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد می توانند با توجه به رتبه و تراز خود امکان پذیرفته شدن در دانشگاه های مختلف را بررسی نمایند.

احتمال قبولی در انتخاب رشته ارشد مهندسی کامپیوتر:

با استفاده  از نرم افزار احتمال واقعیه قبول شدنت را ببین!

آیا این نرم افزار می تواند پذیرفته شدن را تضمین نماید؟ باید گفت که اگر منظور از پذیرفته شدن به طور حتم در یک دانشگاه و رشته ی خاص می باشد باید گفت که خیر، این نرم افزار می تواند امکان قبول شدن داوطلبان را با توجه به رتبه و تراز احتمالی آن ها در دانشگاه های مختلف را بررسی نماید و این موضوع حتم به یقین نمی باشد ولی با توجه به اطلاعات و دیتابیس سال های گذشته، محتمل ترین حالات را می تواند تخمین بزند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

 • بررسی قبولی شما در رشته مهندسی کامپیوتر و دانشگاه موردنظرتان بر اساس کارنامه های سال های گذشته
 • بررسی شانس قبولی شما در رشته مهندسی کامپیوتر توسط نرم افزار انتخاب رشته ارشد مهندسی کامپیوتر
 • مشاوره انتخاب رشته ارشد مهندسی کامپیوتر ، معرفی رشته مهندسی کامپیوتر و مقایسه دانشگاه ها توسط کارشناسان متخصص
 • رتبه و تراز لازم برای قبولی ارشد مهندسی کامپیوتر ، حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر
 • و هر سؤالی که پیرامون انتخاب رشته ارشد مهندسی کامپیوتر


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد کامپیوتر میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور
اعلام خرابی تماس