نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد ژئوفیزیک

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد ژئوفیزیک

  ،انتخاب رشته ارشد کارشناسی ارشد ژئوفیزیک ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد ژئوفیزیک ،انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد ژئوفیزیک
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته ژئوفیزیک
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته ژئوفیزیک و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

در این مبحث با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته به راحتی می توانید در کمترین زمان ممکن و با دقتی بالا انتخاب رشته ی خود را انجام دهید. با استفاده از آن می توانید رتبه و تراز دانشجویان ماه های قبل و اینکه با این رتبه و تراز در چه دانشگاه هایی پذیرش داشته اند و اینکه در کدام دانشگاه ها توانستند تحصیل کنند. اطلاع پیدا کنید همچنین می توانید رتبه و تراز پیشنهادی را در نرم افزار وارد کرده و لیستی از دانشگاه هایی را که با رتبه ی فوق و سال گذشته پذیرش دانشجو داشته اند را مشاهده نمایید. شاید اهمیت آن بر هیچ کس پوشیده نباشد که الگوریتم نرم افزاری بسیار دقیق و هوشمندانه می باشد. لازم به ذکر است که دیتابیس آن با توجه به سال های گذشته تنظیم شده است و دارای پایگاه داده ای بسیار قدرتمند و دقیق می باشد.

با رتبه کجا قبول میشم؟

یکی از اصلی ترین دغدغه های داوطلبان، قبولی در شهر مورد علاقه شان می باشد به گونه ای که می تواند گفت رقابت اصلی بر سر دانشگاه های مورد نظر می باشد. چرا که بسیاری از داوطلبان شاغل بوده و با امکان حضور فیزیکی در جلسات را نداشته باشند همچنین با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد می تواند با توجه به رشته ی محل تحصیل، احتمال قبولی خود را تخمین زد. همچنین می توان با وارد کردن نام دانشگاه، رتبه های مورد قبول واقع شده در آن دانشگاه ها را به ترتیب اولویت بررسی نمود.

 با چه رتبه در چه رشته ای؟

و اما اینکه با چه رتبه ای در چه رشته ای می توان تحصیل کرد. یکی دیگر از دغدغه های اصلی داوطلبان می باشد. دومین فاکتور که می تواند برای داوطلبان ارشد حائز اهمیت باشد، رشته و گرایش تحصیلی در مقطع ارشد می باشد. اینکه آیا با توجه به رتبه ی تحصیلی امکان پذیرفته شدن در رشته ی مورد نظر وجود دارد و یا خیر!؟

داوطلبان همچنین می توانند با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی ارشد، قبولی خود را در رشته های مختلف بررسی کرده و اینکه با رتبه تخمین زده شده در سال های گذشته، داوطلبان در چه رشته ای پذیرفته شده اند.

احتمال قبولی در انتخاب رشته ی ارشد ژئوفیزیک:

قابلیت ویژه ای که این نرم افزار داراست، تخمین میزان قبولی داوطلب در رشته ی مورد نظر خود با توجه به برآورد نتیجه ها در سال های گذشته که ضریب خطا در این قسمت با توجه به دیتابیس سال های گذشته و احتمال های سال  1396 نزدیک به صفر می باشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

باتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان کارشناسی ارشد رشته ژئوفیزیک

از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد ژئوفیزیک

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته ژئوفیزیک با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع کارشناسی ارشد ژئوفیزیک میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع کارشناسی ارشد چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 • ژئوفیزیک و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته ژئوفیزیک با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته ژئوفیزیک

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد ژئوفیزیک

  ،انتخاب رشته ارشد ،

  انتخاب رشته ارشد آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد ژئوفیزیک

  کنکور آزاد

تماس با مشاور