نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد نفت

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد نفت

  ،انتخاب رشته ارشد کارشناسی ارشد نفت ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد نفت ،انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد نفت
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته نفت
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته نفت و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

انتخاب رشته ی امسال، هوشمندانه تر از انتخاب رشته سال های گذشته

انتخاب رشته ارشد شاید یکی از مهم ترین و اصلی ترین قسمت های تحصیلی باشد که در هر مقطع تحصیلی، ویژگی های خاص خود را دارا بوده است. در مقطع ارشد این اهمیت بیش تر به چشم می خورد. چرا که بحث تخصص به میان است و هم اینکه آینده ی تحصیلی داوطلب را می تواند دستخوش تغییرات نماید. از این جهت باید به صورت موشکافانه به مطلب توجه کرد. اما چگونه می تون به این مهم دست یافت؟

انتخاب رشته ی دقیق و هوشمندانه قطعاً مستلزم تجربه و داشتن اطلاعات کامل و لازم در این باره می باشد. لذا داوطلبان نیاز دارند تا آزمون های سال های گذشته را به دقت بررسی نمایند و با توجه به کارنامه ی خود نسبت به انتخاب رشته ی تحصیلی خود اقدام نمایند. در همین راستا تیم نرم افزاری مرکز مشاوره اقدام به ارائه ی نرم افزاری نموده است که می تواند همه ی این اطلاعات را با توجه به دیتابیس کامل خود برای داوطلبان فراهم نماید که در نهایت شما را به انتخابی هوشمندانه و دقیق می رساند.

با رتبه کجا قبول می شم؟

شاید یکی از اساسی ترین سؤال هایی که  در بین داوطلبان رایج باشد، تحصیل در رشته ی محل سکونت و شهرهای نزدیک به آن باشد. زیرا این امر در این مقطع تحصیلی از اهمیت بالایی برخوردار بوده است.

در مقطع ارشد، این اهمیت بیشتر به چشم می خورد چرا که بحث تخصصی به میان است و هم اینکه آینده ی تحصیلی داوطلب را می تواند دستخوش تغییرات نماید. از این جهت باید بصورت موشکافانه به مطلب توجه کرد. اما چگونه می توان به این مهم دست یافت؟

انتخاب رشته ی دقیق و هوشمندانه قطعاً مستلزم تجربه و داشتن اطلاعات کامل و لازم در این باره می باشد. لذا داوطلبان نیاز دارند تا آزمون های سال های گذشته را به دقت بررسی نمایند و با توجه به کارنامه ی خود نسبت به انتخاب رشته ی خود اقدام نمایند.  در این راستا تیم نرم افزاری مرکز مشاوره اقدام به ارائه ی نرم افزاری نموده است که می تواند همه ی این اطلاعات را با توجه به دیتابیس کامل خود برای داوطلبان فراهم نماید که در نهایت شما را به انتخابی هوشمندانه و دقیق می رساند.

 با رتبه کجا قبول میشم؟

شاید یکی از اساسی ترین سؤال هایی که در بین داوطلبان رایج باشد. تحصیل در شهر محل سکونت و شهرهای نزدیک به آن باشد. زیرا این امر در این مقطع تحصیلی از اهمیت قابل توجهی برخوردار بوده است. به این خاطر که اغلب داوطلبان دارای شرایط خاص مربوط به خود می باشند. از جمله این شرایط، متأهل شدن، شغل بودن و عدم امکان انتقالی به شهر دیگر و مسائلی از این قبیل می باشد.

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد به شما این امکان را می دهد تا شانس قبول شدن در شهر مورد نظر خود را با توجه به رتبه و تراز کسب نموده امتحان نمایید. هم چنین می توانید با وارد کردن رتبه و تراز احتمالی خود امکان پذیرفته شدن در دانشگاه ها را مشاهده نمائید.

با چه رتبه ای و در چه رشته ای؟

یکی دیگر از مسائلی که می تواند نقش بسزایی در انتخاب رشته ی داوطلبان داشته باشد تحصیل در رشته ی مورد علاقه ی خود می باشد. به نحوی که همه ی داوطلبان به دنبال تحصیل در رشته و گرایش مورد علاقه ی خود می باشد. اگر بدون هیچ گونه اطلاعاتی و به صورت احساسی انتخاب رشته ی خود را انجام دهیم. مسلماً نتیجه ی مورد نظر را نخواهیم گرفت. اما با داشتن اطلاعات لازم و کافی می توانیم انتخاب های خود را به انتخاب های ایده آلمان تا حد ممکن نزدیک کنیم لذا نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد می تواند با توجه به رتبه و تراز احتمالی، محتمل ترین رشته هایی را که امکان قبولی در آن ها وجود دارد را بررسی نماید.

داوطلبان در نظر داشته باشند که گزینش نهایی در آزمون کارشناسی ارشد 96 بر اساس 80 درصد نمره ی آزمون کتبی و 20 درصد معدل تراز شده صورت خواهد گرفت.  به این صورت که داوطلبان دارای معدل بالای 17 تأثیر 20% داوطلبان دارای معدل 17-14 بی تأثیر و برای داوطلبان معدل زیر 14 تأثیر منفی را داراست. لذا تأثیر معدل برای داوطلبانی است که دارای معدل بالای 17 می باشند.

احتمال قبولی در انتخاب رشته ی ارشد نفت:

داوطلبان می توانند با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد، شانس قبولی خود را در دانشگاه های محل سکونت و دانشگاه های مورد علاقه خود بررسی نمایند. همچنین می توانند با وارد کردن رتبه و تراز احتمالی خود، دانشگاه هایی را که در کنکور ارشد 96 شانس قبولی دارند مشاهده نمایند. با توجه به این موضوع داوطلبان با نگاه واقع بینانه تر می توانند انتخاب رشته ی ارشد خود را انجام دهند و به نتیجه ی مورد نظر خود دست یابند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

باتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان کارشناسی ارشد رشته نفت

از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد نفت

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته نفت با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع کارشناسی ارشد نفت میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع کارشناسی ارشد چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 • نفت و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته نفت با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته نفت

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد نفت

  ،انتخاب رشته ارشد ،

  انتخاب رشته ارشد آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد نفت

  کنکور آزاد

تماس با مشاور