نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی مواد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی مواد ، انتخاب رشته کنکور مهندسی مواد ، انتخاب رشته دانشگاه مهندسی مواد

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور مهندسی مواد ، انتخاب رشته کنکور سراسری مهندسی مواد ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد مهندسی مواد توسط نرم افزار انتخاب رشته مهندسی مواد

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته مهندسی مواد
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته مهندسی مواد
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته مهندسی مواد و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

انتخاب رشته امسال، هوشمندانه تر از انتخاب رشته سال های گذشته:

یکی از نیاز های اصلی هر شخصی در طول زندگی برنامه ریزی هدفمند و دقیق برای آینده شغلی و زندگی می باشند که این امر با توجه به شناخت دقیق و درک درستی از مسائل پیرامون آن امکان پذیر می باشد. یکی از این مسائل برنامه ریزی تحصیلی و ادامه تحصیل در مراتب بالاتر آموزشی می باشد که می تواند انتخاب صحیح آینده ی شغلی و اقتصادی و همچنین سطح علمی فرد را بالا ببرد.

دستیابی به این امر به جز انتخاب رشته ای آگاهانه و هوشمندانه میسر نمی شود. در همین راستا تیم نرم افزاری خانه مشاوره اقدام به تهیه ی نرم افزاری کرده است تا کلیه داوطلبان بتوانند در کمترین زمان با بهترین نتیجه انتخاب واحد ارشد برسند. همچنین در این نرم افزار داوطلبان نیز می توانند با وارد کردن رتبه و تراز احتمالی دانشگاهی را که احتمال قبولی در آن ها وجود دارند مشاهده نمایند. نتایج حاصل شده با توجه به رتبه ها و کارنامه دانشجویان سال گذشته کارشناسی ارشد می باشد.

با رتبه کجا قبول می شم؟

رتبه و مقایسه ی آن و امکان قبولی در رشته و دانشگاه های مورد نظر دانشجویان هر ساله یکی از اصلی ترین دغدغه های داوطلبان کنکور ارشد که با رتبه ی x آیا امکان قبولی در دانشگاه مورد نظر خودشان وجود دارد یا نه و اینکه با ظرفیت محدودیت اعلام شده از دانشگاه ها می توان در رشته مورد نظر خودشان وجود دارد و یا نه و اینکه با ظرفیت محدودیت اعلام شده از دانشگاه می توان در رشته مورد نظرشان قبول شوند و یا  خیر، نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد محتمل ترین انتخاب های شما را بر اساس رتبه و تراز در کد رشته محل انتخاب نمایش می دهد. این نرم افزار با توجه به قیاس در سال های گذشته با کمترین امکان اشتباه این کار را انجام می دهد.

 با رتبه در چه رشته ای قبول میشم؟

رشته مورد نظر دانشجویان می تواند نقش زیادی در آینده ی تحصیلی و شغلی آن ها داشته باشد همان گونه که با بررسی آزمون های ارشد سال های گذشته مشاهده شده اختلاف یک نفر در پذیرش دانشگاه ها می تواند آینده ی دانش پژوه دیگر را رقم بزند. بر همین اساس نیاز است که به صورت دقیق آزمون ها و کارنامه های سال های قبل بررسی شده امکان قبولی در رشته ها با توجه به رتبه های آورده شده بررسی شد. از نرم افزار انتخاب رشته در این امر هم برای شما اطلاعات مفیدی را با توجه به رتبه و تراز احتمالی به صورت لیست شده نمایش می دهد.

احتمال قبولی در انتخاب رشته ارشد مهندسی مواد:

نرم افزار انتخاب رشته  کارشناسی ارشد مهندسی مواد بطور کامل شانس قبولی شما را در گرایش مختلف آن بر اساس رتبه و تراز احتمالی بررسی نموده و همچنین دانشجویان پذیرش شده  را بر اساس رتبه شان نمایش می دهد که امکان مقایسه آن ها را با رتبه کسب شده آسان تر می کند.

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با مهندسی مواد به لینک زیر مراجعه نمایید:

راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی مواد 

انتخاب رشته مهندسی مواد امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های مهندسی مواد هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور مهندسی مواد با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور مهندسی مواد تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته مهندسی مواد و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته مهندسی مواد و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته مهندسی مواد با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته مهندسی مواد

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مهندسی مواد

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری مهندسی مواد و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته مهندسی مواد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته مهندسی مواد ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته مهندسی مواد کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته مهندسی مواد ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور