نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

  • راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) ، نرم افزار انتخاب رشته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) ، مشاوره تلفنی انتخاب رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

  • رتبه و تراز لازم برای قبولی رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT) کارشناسی ارشد، حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

  • ظرفیت پذیر رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT) کارشناسی ارشد،‌ معرفی رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT) ارشد و مقادیر دانشگاه ها

  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) ، بررسی احتمال قبولی شما در رشته دانشگاه موردنظرتان براساس نتایج سال های گذشته
  • تخمین رتبه، مشاوره انتخاب رشته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

انتخاب رشته ی امسال، هوشمندانه تر از انتخاب رشته های سال های گذشته

انتخاب رشته کارشناسی ارشد را می توان اولین گام برای ورود به مقطع تخصصی در رشته ی صنایع می باشد. داوطلبان پس از صدرو کارنامه ی اولیه و اعلام نتیجه از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور در مرحله ی انتخاب رشته قرار می گیرند. انتخاب رشته نیازمند اطلاعات کافی و دقیق می باشد که قطعاً بدست آوردن چنین اطلاعاتی، کاری زمان بر و دشوار می باشد. داوطلبان باید کارنامه ی دانشجویان سال های گذشته را مطالعه نمایند و با بررسی درصد دروس و رتبه ی بدست آمده بتوانند به بهترین و بهینه ترین حالت، انتخاب رشته ی خود برسند. تیم نرم افزاری مرکز مشاوره اقدام به تولید نرم افزاری در این زمینه نموده است که قابلیت تخمین زدن رتبه ی داوطلبان و هم چنین امکان قبولی داوطلبان را در دانشگاه های مختلف بررسی نماید. با توجه به ادغام شدن آزمون های ارشد سراسری و آزاد 96 کماکان انتخاب رشه ی این دو دانشگاه به صورت مجزا برگزار می گردد. و انتظار می رود با توجه به یکسان شدن آزمون ها، نبرد در میدان انتخاب رشته ی ارشد آزاد کمی دشوار باشد.

با رتبه کجا قبول میشم؟

یکی از دغدغه های اصلی داوطلبان کنکور ارشد 96 در مرحله ی انتخاب رشته و از جمله سؤالاتی که با آن رو به رو می شود این است که کجا امکان قبولی وجود دارد؟ داوطلبان کارشناسی ارشد با توجه به شرایط اکثر این داوطلبان امکان تحصیل در شهری به غیر از محل سکونت، امکان تحصیل برای آن وجود نداشته چرا که شرایط زندگی در این مقطع تحصیلی برای اکثر داوطلبان متفاوت تر شده و به علت شاغل بودن و یا متأهل شدن و از این قبیل شرایط نمی توانند در خارج از محل سکونت خود به ادامه تحصیل بپردازند. داوطلبان می توانند با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد امکان پذیرفته شدن در دانشگاه های مختلف را بررسی نمایند.

 با چه رتبه و در چه رشته ای؟

شاید بتوان گفت تحصیل در رشته ی مورد نظر برای داوطلبان مقطع ارشد یکی از مهم ترین فاکتورها در زمان انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد می باشد. چرا که داوطلبان تمایل به ادامه ی تحصیل با توجه به تخصص خود را دارند. ما به داوطلبان توصیه می کنیم که با توجه به رتبه و تراز احتمالی خود، نمونه کارنامه ی داوطلبان کنکور را مشاهده نمایند و سپس نسبت به انتخاب رشته ی خود اقدام نمایند.

احتمال قبولی در انتخاب رشته ی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT):

قبل از انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد، داوطلبان برای قبولی می بایست میزان درصد قبولی خود را در رشته و گرایش مورد نظر بررسی نمایند اما چگونه؟ دانش آموختگان می توانند با استفاده از کارنامه ی داوطلبان سال های گذشته هم چنین با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد می توانند اطلاعات لازم کافی را بدست آورده و سپس نسبت به انتخاب رشته ی خود اقدام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر راهنمای انتخاب رشته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (it) کلیک کنید

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • بررسی قبولی شما در رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT) و دانشگاه موردنظرتان بر اساس کارنامه های سال های گذشته
  • بررسی شانس قبولی شما در رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT) توسط نرم افزار انتخاب رشته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
  • مشاوره انتخاب رشته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) ، معرفی رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT) و مقایسه دانشگاه ها توسط کارشناسان متخصص
  • رتبه و تراز لازم برای قبولی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) ، حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
  • و هر سؤالی که پیرامون انتخاب رشته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)


تماس با مشاور