نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت

  • راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت ، نرم افزار انتخاب رشته ارشد مدیریت ، مشاوره تلفنی انتخاب رشته مدیریت

  • رتبه و تراز لازم برای قبولی رشته مدیریت کارشناسی ارشد، حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی ارشد مدیریت

  • ظرفیت پذیر رشته مدیریت کارشناسی ارشد،‌ معرفی رشته مدیریت ارشد و مقادیر دانشگاه ها

  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ارشد مدیریت ، بررسی احتمال قبولی شما در رشته دانشگاه موردنظرتان براساس نتایج سال های گذشته
  • تخمین رتبه، مشاوره انتخاب رشته ارشد مدیریت ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد مدیریت

انتخاب رشته ی امسال هوشمندانه تر از انتخاب رشته ی سال های گذشته

مهم ترین مرحله ی پیش از تحصیل در مقطع ارشد، انتخاب رشته ی آن می باشد و می تواند به نحوی سرنوشت تحصیلی، شغلی و اینده ی فرد را تعیین نماید. پس این مرحله دارای حساسیت و ظرافت های مختص به خود می باشد. انتخاب رشته بایستی با اطلاعات کامل از انتخاب رشته، شرایط و ضوابط حاکم به آن صورت گیرد. لذا مرکز مشاوره طی تجربیات خود در این زمینه تصمیم به ارائه نرم افزار انتخاب رشته ویژه داوطلبان ارشد نموده است که داوطلبان بتوانند انتخاب خود را تا حد ممکن دقیق و هوشمندانه با کم ترین ضریب که داوطلبان بتوانند انتخاب خود را تا حد ممکن دقیق و هوشمندانه با کم ترین ضریب خطا انجام دهند.

در این نرم افزار کاربران با استفاده از رتبه و تراز احتمالی خود می توانند میزان احتمال قبولی خود را در دانشگاه های مورد نظر بدست آورند. همچنین می توانند با استفاده از آن لیست کاملی از دانشگاه هایی را که در سال گذشته داوطلبان در آن ها پذیرفته شده اند را مشاهده نمایند.

اساس کار نرم افزار:

این نرم افزار با استفاده از دیتابیس موجود که نتیجه ی جمع آوری ماه ها تلاش تیم نرم افزاری مرکز مشاوره می باشد به آنالیز و تجزیه و تحلیل اطلاعات مورد نیاز پرداخته و نتیجه را با استفاده از الگوریتم تعریب شده استنتاج می نماید. از ویژگی های شاخص این نرم افزار، سرعت و دقت عمل آن و هم چنین رابط کاربری ساده و یا به عبارتی کار کردن راحت با آن می باشد.

با کمان نرم افزار به سیبل انتخاب هایت نشانه بگیر!


با رتبه کجا قبول میشم؟

یکی از دل نگرانی های اصلی داوطلبان نسبت به محل ادامه تحصیل به ویژه در مقطع ارشد می باشد چرا که داوطلبان ارشد اکثراً در مرحله ای از زندگی قرار گرفته اند که امکان ادامه تحصیل به غیر از محل سکونت خود را با توجه به شرایط خاص نظیر وضعیت تأهل و یا شغل بودن را دارا نیستند. با توجه به این موضوع در مقطع ارشد، نسبت به کارشناسی و دیگر مقاطع تحصیلی، محل تحصیل بیشتر به چشم می خورد. لذا داوطلبان در هنگام انتخاب رشته ی خود باید توجه کامل را به کد محل تحصیل انتخابی خود نمایند و با توجه به بومی و غیر بودمی بودن، دانشگاه مد نظر خود را انتخاب نمایند. در همین راستا، نرم افزار انتخاب رشته ی ارشد می تواند با استفاده از محل سکونت کاربر و رتبه و تراز احتمالی، امکان قبولی را در دانشگاه های شهر محل سکونت و نزدیک ترین دانشگاه هایی که امکان تحصیل در دوره ی مورد نظر در آن ها وجود دارد نمایش دهد.

در جدول زیر می توانید نمونه کارنامه های مختلف داوطلبان را در سال های گذشته مشاهده نمایید.

زبان مدیریت اسلامی ریاضی و آمار تئوری مدیریت اقتصاد تحقیق درعملیات بازاریابی معدل رتبه
۴۸٫۸۹ ۷۷٫۷۸ ۴۶٫۶۷ ۴۶٫۶۷ ۸۱٫۶۷ ۴۰ ۸۰ ۲۰ ۱
۷۵٫۵۶ ۸۰ ۶۳٫۳۳ ۶۱٫۱۱ ۵۰ ۰ ۷۷٫۷۸ ۱۲٫۷۱ ۲
۲۴٫۴۴ ۴۰ ۹۳٫۳۳ ۵۱٫۱۱ ۶۵ ۵۳٫۳۳ ۷۱٫۱۱ ۱۵٫۸۸ ۳
۱۸٫۸۹ ۶۰ ۵۶٫۶۷ ۵۸٫۸۹ ۷۰ ۷۳٫۳۳ ۵۳٫۳۳ ۱۹٫۰۹ ۴
۳۷٫۷۸ ۶۴٫۴۴ ۶۱٫۶۷ ۲۸٫۸۹ ۴۵ ۵۳٫۳۳ ۸۴٫۴۴ ۱۵٫۲۵ ۶

با چه رتبه و در چه رشته ای؟

پس از شهر محل تحصیل، رشته ی مورد علاقه مهم ترین فاکتور برای  انتخاب رشته ی داوطلبان می باشد. اینکه در رشته و گرایش مورد علاقه ی خود در مقطع ارشد به ادامه ی تحصیل بپردازند، یکی از ایده آل های داوطلبان می باشد. اما باید توجه به این نکته ی مهم هم نمود. در میدان نبرد نباید خیلی خوش بینانه به موضوع نگاه کرد. چرا که ممکن است نگاه خوش بینانه کمی ما را از واقعیت دور نماید.

ما به داوطلبان توصیه می کنیم که با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی ارشد با توجه به رتبه و تراز وارد شده، امکان قبولی خود را پیش از انتخاب رشته ی خود در دانشگاه های مختلف بررسی نمایند.

 احتمال قبولی در انتخاب رشته ی ارشد مدیریت:

با استفاده از این نرم افزار می توان احتمال قبول شدن در رشته ی مدیریت را در گرایش های مختلف آن با توجه به دانشگاه های مورد نظر بررسی نمود. تمام تلاش در انتخاب رشته ی انتخاب دقیق  و هوشمندانه با استفاده از اطلاعاتی دقیق و  جامع می باشد. لذا هر چه به موضوع واقع بینانه تر نگاه کنیم. می توانیم انتخابی دقیق به دور از احساسات داشته باشیم.

جهت اطلاعات بیشتر راهنمای کارشناسی ارشد مدیریت کلیک نمایید

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • بررسی قبولی شما در رشته مدیریت و دانشگاه موردنظرتان بر اساس کارنامه های سال های گذشته
  • بررسی شانس قبولی شما در رشته مدیریت توسط نرم افزار انتخاب رشته ارشد مدیریت
  • مشاوره انتخاب رشته ارشد مدیریت ، معرفی رشته مدیریت و مقایسه دانشگاه ها توسط کارشناسان متخصص
  • رتبه و تراز لازم برای قبولی ارشد مدیریت ، حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی کارشناسی ارشد مدیریت
  • و هر سؤالی که پیرامون انتخاب رشته ارشد مدیریت


تماس با مشاور