نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد زبان انگلیسی

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد زبان انگلیسی

  ،انتخاب رشته ارشد کارشناسی ارشد زبان انگلیسی ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد زبان انگلیسی ،انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد زبان انگلیسی
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته زبان انگلیسی
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته زبان انگلیسی و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

انتخاب رشته امسال هوشمندانه تر از انتخاب رشته سال های گذشته

آینده ی علمی هر فرد در گرو انتخاب رشته ی امروز اوست. پس حساس ترین کار برای ادامه تحصیل انتخاب رشته بر حسب علایق و با دیدی واقع بینانه است.

بنابراین کارشناسان خانه مشاوره با تدوین نرم افزار انتخاب رشته تصمیم گیری را برای داوطلبین ارشد راحت تر کرده اند. داوطلب کارشناسی ارشد نیازمند یک منبع موثق برای بدست آوردن اطلاعات در این زمینه است. زیرا با توجه به پراکندگی اطلاعات موجود در دنیای مجازی نمی توان به هر اطلاعاتی اطمینان کرد. با این وجود بانک اطلاعاتی نرم افزار انتخاب رشته خانه مشاوره با بررسی دقیق آمار و اطلاعات موجود می تواند بهترین گزینه برای دانشجویان کارشناسی ارشد باشد.

با رتبه کجا قبول میشم؟

از مهم ترین پرسش های داوطلبان ارشد پس از اعلام نتایج این سؤال است که با این رتبه کجا قبول میشم؟ جالب اینجاست که این پرسش هیچ یک از داوطلبان را راحت نمیزاره حتی کسانی که امیدی به قبولی ندارن باز هم دوست دارن بدونن که با رتبه شون کجا قبول خواهند شد؟ پاسخ به این پرسش شاید پاسخ به یک سال زحمت داوطلب ارشد باشد. پس نمی توان به راحتی به آن پاسخ داد. اما با این وجود نرم افزار خانه مشاوره به داوطلبان ارشد کمک می کند که از آمار قبولی شرکت کنندگان دوره های پیش مطلع شوند و بتوانند انتخاب رشته ای بهتر داشته باشند. داوطلب ارشد می تواند با کمک این نرم افزار رتبه ی خود را وارد کرده و از رشته و دانشگاهی که احتمالقبولی اش در آن بیشتر است مطلع شود و یا رشته ی مورد نظرش را وارد کند و از رتبه ی مورد نیاز با خبر شود. در ادامه چند کارنامه از رشته زبان انگلیسی برای اطلاع بیشتر داوطلب کارشناسی ارشد آورده می شود. 

با چه رتبه ای در چه رشته ای:

داوطلب کارشناسی ارشد پس از قبولی در آزمون می تواند بر حسب رتبه و علایق علمی خود انتخاب رشته اش را انجام می ده اما یک پرسش بزرگ ذهن داوطلب را مشغول می کند این که با این رتبه بهتر است چه انتخابی را داشته باشم. داوطلب می تواند خوش بینانه و با توجه به ایده آل های خود انتخاب رشته اش را انجام دهد اما با این نگاه ممکن است زحمات یک سال خود را هدر دهد پس بهتر است واقع بینانه به علایق خود نگاه کند. با توجه به همین موضوع داوطلبین ارشد می توانند با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته و استفاده از اطلاعاتی مثل رتبه و دانشگاه پذیرفته شدگان دوره های پیش با انتخاب رشته ای هوشمندانه علایق و ایده های خود را به واقعیت تبدیل کند.

با انتخاب رشته ای هوشمندانه علایق و ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنید

احتمال قبولی در انتخاب رشته ارشد زبان انگلیسی:

دانشجویی که قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد تاریخ را دارد، ضمن انتخاب گرایش خود برای بالا بردن احتمال قبولی در آن گرایش باید به دروسی که ضریب بالاتری دارد بیشتر توجه کند.

برای مثال در گرایش تاریخ ادبیات انگلیسی، زبان تخصصی با ضریب 3 بیشترین تأثیر را در قبولی داوطلب ارشد خواهد داشت. البته این به معنی نادیده گرفتن بقیه ی دروس نیست بلکه می توان با تحلیل و مقایسه کارنامه های دوره های پیش در ارشد زبان انگلیسی به نتایج بهتری در این باره رسید. نرم افزار انتخاب رشته خانه مشاوره می تواند به داوطلب ارشد کمک کند تا با در نظر گرفتن تمامی شرایط، احتمال قبولی در دانشگاه مورد نظرش بالا برود. با این رویکرد زحمات یکساله ی داوطلب کارشناسی ارشد نیز بی اهمیت شمرده نمی شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نماییدباتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان کارشناسی ارشد رشته زبان انگلیسی

از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد زبان انگلیسی

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته زبان انگلیسی با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع کارشناسی ارشد زبان انگلیسی میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع کارشناسی ارشد چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 • زبان انگلیسی و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته زبان انگلیسی با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته زبان انگلیسی

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد زبان انگلیسی

  ،انتخاب رشته ارشد ،

  انتخاب رشته ارشد آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد زبان انگلیسی

  کنکور آزادبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد زبان انگلیسی میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور