00 نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی – مرکز مشاوره،سامانه مشاوره تلفنی در سراسر کشور


نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته دانشگاه

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

با توجه به پیشرفت در دنیای اطلاعات و گستردگی آمار موجود در باب انتخاب رشته ی دانشگاهی، هر دانشجو در زمان انتخاب رشته ی ارشد نیاز بالایی به نرم افزاری دقیق و جامع برای اطلاع از تراز و رتبه و ظرفیت دانشگاه ها پیدا می کند. بی شک تنها زمانی دانشجوی ارشد با اطمینان خاطر انتخاب رشته ی خود را انجام می دهد که از دقت بالای نرم افزار انتخاب رشته ی مطمئن باشد. گروه کارشناسان خانه ی مشاوره با بررسی دقیق آمار و اطلاعات در باره ی انتخاب رشته ی دانشجویان ارشد می تواند کمک قابل توجهی به این دانشجویان برای داشتن انتخابی بهتر داشته باشد. به طور مثال دانشجو می تواند رتبه و تراز خود را وارد کرده و با نتایجی که نرم افزار از پذیرفته شدگان ورودی سال های پیش دانشجویان ارشد به او ارائه می دهد انتخاب رشته ای معقولانه و هوشمندانه داشته باشد.

با رتبه کجا قبول می شم؟

دانشجوی ارشد می تواند با دیدن تراز و رتبه ی مشابه خود و دانشجویان پذیرفته شده در همین رشته از دانشگاه هایی که دانشجویان ارشد را با همین رتبه پذیرفته اند مطلع شود و این آگاهی حتماً می تواند انتخابی آسوده و مطمئن برای دانشجو در پی داشته باشد. نرم افزار انتخاب رشته ی ارشد خانه ی مشاوره بهترین گزینه برای انتخاب رشته دانشجویان ارشد است زیرا اطلاعات دقیق و کافی را به دانشجو ارائه می دهد.

 

 

  

 

با چه رتبه ای در چه رشته ای؟

دانشجوی ارشد پس از این که مجاز به انتخاب رشته می شود طبق علاقه و اولویت های خود، همچنین تراز و رتبه ی کسب شده انتخاب رشته ی ارشد را آغاز می کند. اما با توجه به گستردگی اطلاعات و همین طور استرس دانشجوی ارشد برای داشتن یک انتخاب رشته ی معقول، کمک گرفتن از نرم افزار انتخاب رشته می تواند بهترین راه حل موجود باشد. نرم افزار انتخاب رشته ی خانه ی مشاوره به دانشجوی کارشناسی ارشد این امکان را می دهد که پذیرفته شدگان هر دانشگاه و هر رشته را با توجه به رتبه و تراز مشابه خود مورد بررسی قرار دهند و این امر قطعاً به دانشجو در انتخابی بهتر کمک خواهد کرد به طور مثال دانشجویی قصد دارد در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ادامه تحصیل دهد اما اطلاع ندارد که چه رتبه ای برای این رشته نیاز است و کدام دانشگاه حقوق خصوصی را پذیرش می کند تمام این پرسش ها را می توان با نرم افزار خانه ی مشاوره پاسخ داد.

احتمال قبولی در انتخاب رشته ارشد حقوق خصوصی:

نرم افزار انتخاب رشته ی خانه مشاوره به دانشجویان ارشد این امکان را می دهد که رشته و دانشگاه مورد نظرشان را با توجه به رتبه و ترازشان مشاهده کنند. این نگاه به دانشجو انتخابی مطمئن و واقع بینانه تر می دهد زیرا هم از ایده آل های خود بهره گرفته و هم از واقعیت های سال های پیش برای داشتن انتخاب رشته ای بهتر کمک گرفته است. 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور