نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق ، انتخاب رشته کنکور حقوق ، انتخاب رشته دانشگاه حقوق

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور حقوق ، انتخاب رشته کنکور سراسری حقوق ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد حقوق توسط نرم افزار انتخاب رشته حقوق

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته حقوق
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته حقوق
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته حقوق و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

انتخاب رشته امسال، هوشمندانه تر از انتخاب رشته های سال های گذشته:

با توجه به پیشرفت دنیای مدرن و گستردگی و پراکندگی آمار موجود در باب انتخاب رشته، داوطلب ارشد در زمان انتخاب رشته ارشدنیازمند برنامه ای دقیق و جامع است تا بتواند با اطمینان خاطر بهترین انتخاب رشته را داشته باشد. قطعاً استفاده از نرم افزار انتخاب رشته می تواند کمک بسیاری به داوطلب کارشناسی ارشد برای داشتن انتخابی بهتر بکند. با توجه به این موضوع کارشناسان خانه مشاوره با بررسی دقیق اطلاعات و آمار دانشجویان ارشد دوره های پیش و تدوین نرم افزار انتخاب رشته می توانند در انتخابی هوشمندانه و در عین حال متناسب با علایق دانشجویان ارشد، نقش بسیاری داشته باشند.

با رتبه کجا قبول میشم؟

یکی از مهم ترین پرسش های داوطلبان ارشد پس از صدور کارنامه این است که با این رتبه کجا قبول میشم؟ برای آگاهی از این موضوع پذیرفته شدگان می توانند با توجه به تراز و رتبه ی مشابه با رتبه خودشان و این که در کدام رشته و دانشگاه قبول شده اند، انتخاب رشته ای بهتر داشته باشند. این امر با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ارشد امکان پذیر است و داوطلب کارشناسی ارشد می تواند با وارد کردن رتبه ی خود از دانشگاه و رشته ای که احتمال قبولی در آن بیشتر است، آگاه شوند. در ادامه چند کارنامه از گرایش های ارشد حقوق برای اطلاع بیشتر داوطلب کارشناسی ارشد آورده می شود. 

با چه رتبه ای در چه رشته ای؟

داوطلب کارشناسی ارشد پس از قبولی در آزمون، بر حسب علاقه و اولویت های خود با توجه به رتبه ای که کسب کرده انتخاب رشته اش را آغاز می کند. برای داشتن انتخاب رشته ای بهتر، داوطلب ارشد می تواند از رتبه و تراز پذیرفته شدگان دوره های پیش کمک بگیرد و با اطلاع از این که آن ها در چه رشته و دانشگاهی قبول شده اند انتخابی بهتر داشته باشد. با استفاده از نرم افزار داوطلب ارشد می تواند رتبه و تراز خود را وارد کرده و مطلع شود که در دوره های پیش تقریباً با همین رتبه و تراز چه رشته ای و کدام دانشگاه پذیرش داشته است.

احتمال قبولی در انتخاب رشته ارشد حقوق:

دانشجویی که قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد حقوق را دارد، ضمن انتخاب گرایش خود برای بالا بردن احتمال قبولی در آن گرایش باید به دروسی که ضریب بالاتری دارند بیشتر توجه کند و سعی کند در آزمون کارشناسی ارشد به آن پرسش ها با درصد بالاتری پاسخ دهد. برای مثال در گرایش ارشد حقوق خانواده دروس تخصصی رشته حقوق و حقوق خانواده با ضریب 7 بیشترین تأثیر را در قبولی داوطلب کارشناسی ارشد خواهد داشت. برای آگاهی بیشتر در این زمینه می توان از نرم افزار انتخاب رشته ارشد خانه مشاوره کمک گرفت.

این اطلاعات به داوطلب ارشد حقوق انتخابی مطمئن و واقع بینانه می دهد زیرا هم از علایق و ایده آل هایش برای انتخابی بهتر کمک گرفته و هم از واقعیت های موجود. 

 

انتخاب رشته حقوق امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های حقوق هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور حقوق با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور حقوق تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته حقوق و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته حقوق و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته حقوق با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته حقوق

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته حقوق

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری حقوق و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته حقوق

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته حقوق ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته حقوق کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته حقوق ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور