نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق عمومی

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق عمومی ، انتخاب رشته کنکور حقوق عمومی ، انتخاب رشته دانشگاه حقوق عمومی

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور حقوق عمومی ، انتخاب رشته کنکور سراسری حقوق عمومی ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد حقوق عمومی توسط نرم افزار انتخاب رشته حقوق عمومی

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته حقوق عمومی
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته حقوق عمومی
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته حقوق عمومی و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

 

انتخاب رشته ی سنجیده آینده ی علمی شما را درخشان خواهد کرد

با توجه به پیشرفت در دنیای اطلاعات و گستردگی آمار موجود در باب انتخاب رشته دانشگاهی، داوطلبین ارشد حقوق عمومی برای داشتن انتخاب رشته ای هوشمندانه نیاز به مرجعی مطمئن و با دقت در این زمینه دارند. نرم افزار انتخاب رشته ی خانه ی مشاوره با آماری جامع در باره ی تراز و رتبه ی پذیرفته شدگان، رشته و دانشگاه آنها، همچنین ظرفیت پذیرش و سهمیه های دانشگاه ها می تواند اطلاعاتی کامل به دانشجوی کارشناسی ارشد ارائه دهد. بی شک تنها زمانی دانشجوی ارشد می تواند با اطمینان خاطر انتخاب رشته انجام دهد که از دقت بالای نرم افزار مطمئن باشد، گروه کارشناسان خانه ی مشاوره با بررسی دقیق آمار و اطلاعات در باره ی موارد گفته شده کمک قابل توجهی به دانشجویان ارشد برای داشتن انتخابی بهتر کرده اند، برای مثل دانشجو می تواند تراز و رتبه ی خود را وارد کرده و با نتایجی که نرم افزار از پذیرفته شدگان سال های پیش ارائه می دهد انتخاب رشته ای متناسب با علاقه و در عین حال با نگاهی واقع بینانه در اختیار دانشجوی کارشناسی ارشد قرار می دهد.

با رتبه کجا قبول میشم؟

یکی از بیش ترین پرسش های مطرح شده توسط داوطلبان کنکور ارشد این است که با این رتبه کجا قبول میشوم؟ دانشجویان ارشد می توانند با آگاهی از تراز و رتبه ی تقریباً یکسان با رتبه ی خودشان، پاسخی منطقی برای این پرسش پیدا کنند.

این امر تنها زمانی ممکن است که از نرم افزار انتخاب رشته ی خانه مشاوره استفاده کنند و با وارد کردن تراز و رتبه از رشته و دانشگاه پذیرفته شدگان دوره های پیش مطلع شوند. در این صورت در زمان انتخاب رشته می توانند با استفاده از نتایج نرم افزار از دانشگاه ها و رشته هایی که احتمال قبولی در آن ها بیشتر است مطلع شوند. این امر کمک شایانی به داوطلبین ارشد حقوق عمومی می کند.در ادامه چند کارنامه از داوطلبان کارشناسی ارشد مجموعه ی حقوق آورده می شود که برای اطلاع از گرایش حقوق عمومی باید ضریب چهارم (یا گرایش چهارم) مورد بررسی قرار بگیرد.

نمونه کارنامه 1

نمونه کارنامه 2

با چه رتبه ای در چه رشته ای؟

داوطلب کارشناسی ارشد پس از قبولی در آزمون طبق علاقه و اولویت های خود، همچنین تراز و رتبه ی کسب شده انتخاب رشته ی خود را آغاز می کنند اما گاهی دانشجو دچار اشتباهات بزرگی می شود برای مثل جهت انتخاب رشته ی مورد علاقه اش ظرفیت دانشگاه ها را  جمع می زند و اگر با رتبه اش تناسب نداشته باشد از انتخاب رشته در آن دانشگاه صرف نظر می کند یا اشتباهاتی دیگر مثل در نظر نگرفتن سهمیه های ثبت نامی در آزمون ارشد. مسائل این چنینی و اطلاعات پراکنده ی موجود در این زمینه با توجه به استرس دانشجوی ارشد فضای انتخاب رشته را برای او دشوار می کند. در همین راستا کمک گرفتن از نرم افزار انتخاب رشته بهترین گزینه برای کمک به داوطلب ارشد است. این نرم افزار با در نظر گرفتن تمامی موارد بالا به دانشجو این امکان را می دهد که با وارد کردن تراز و رتبه اش از رشته و دانشگاه هایی که احتمال قبولی در آن بیشتر است مطلع شود. برای مثال دانشجویی که قصد دارد در مقطع کارشناسی ارشد عمومی ادامه تحصیل دهد و از رتبه و تراز تقریبی مورد نیاز برای این گرایش بی اطلاع است می تواند با کمک گرفتن از نرم افزار و مشاوران خانه مشاوره بهترین انتخاب رشته را داشته باشد.

احتمال قبولی در انتخاب رشته ارشد حقوق عمومی:

برای این که داوطلب کارشناسی ارشد درصد بیشتری از احتمال قبولی در دانشگاه و رشته ی مورد علاقه اش را از آن خود کند بهتر است با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی خانه ی مشاوره  از رشته و دانشگاه مورد نظر با توجه به رتبه و ترازش مطلع شود. اطلاع از این موضوع به دانشجوی ارشد نگاهی واقع بینانه می دهد تا علاوه بر انتخاب علایق خود واقعیت و ظرفیت پذیرش دانشگاه ها را فراموش نکند و انتخاب رشته ی بهتر و منطقی تری داشته باشد. 

 

انتخاب رشته حقوق عمومی امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های حقوق عمومی هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور حقوق عمومی با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور حقوق عمومی تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته حقوق عمومی و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته حقوق عمومی و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته حقوق عمومی با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته حقوق عمومی

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته حقوق عمومی

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری حقوق عمومی و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته حقوق عمومی

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته حقوق عمومی ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته حقوق عمومی کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته حقوق عمومی ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور