نرم افزار انتخاب رشته هنر

 • نرم افزار انتخاب رشته هنر ، انتخاب رشته کنکور هنر ، انتخاب رشته دانشگاه هنر

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور هنر ، انتخاب رشته کنکور سراسری هنر ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد هنر توسط نرم افزار انتخاب رشته هنر

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته هنر
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان به کمک نرم افزار انتخاب رشته هنر
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

   رشته هنر جزو دسته رشته هایی هست که در دانشگاه های متقاضیان زیادی دارد که صرفاً عزیزانی به این رشته روی می آورند که تمایل شدید به فعالیت های هنری و دارای ذوق هنری می باشند و صرفاً کسانی در این رشته موفق می شوند که علاقه زیادی به هنر دارند. رشته های هنر در دانشگاه های سراسر کشور شامل موسیقی، نقاشی، گرافیک، تئاتر و سینما و … می باشد. اما دغدغه ذهنی تمام عزیزان قبولی در دانشگاه خوب و معتبر است.

 نه تنها استعداد بلکه مطالعه زیاد و رقابت علمی این دغدغه ها را بیشتر و بیشتر می کند. ترم اول کسب آمادگی علمی است و پس از شرکت در کنکور رشته هنر می باشد. حال کنکور را شرکت نمودید دغدغه ای شدید و مهمتر گریبانگیر شماست و آن هم انتخاب رشته صحیح می باشد. چرا که انتخاب رشته امری مهم و اساسی است که چنانچه به درستی صورت نگیرد امکان دارد فرصت های خوبی را از دست دهید. ولی متأسفانه عده ای بر این باور غلط هستند که امری ساده و سهل است ولی برخلاف تصورات کاملاً تخصصی و سخت می باشد.

لذا توصیه می کنیم این کار را به کارشناسانی مجرب و با سابقه بسپارید. در کنار کارشناسان نرم افزارهایی هم در این زمینه موجود می باشد که با توجه به رتبه و تراز علمی شما با در نظر گرفته شدن علائق شما و ظرفیت دانشگاه ها و رشته های مورد نظر شما را یاری می کنند تا قبل از انجام نهایی انتخاب رشته شناخت صحیح از انتخاب درست را کسب نمائید.

لذا خانه مشاوره مفتخر است اعلام نمائید علاوه بر این نرم افزار از تجربیات کارشناسان مجرب بهره برده و شما را در سهولت و امنیت خاطر در امر انتخاب رشته  یاری نماید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه نرم افزار انتخاب رشته هنر با مشاورین ما در خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

 

انتخاب رشته هنر امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هنر هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور هنر با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته هنر و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته هنر و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته هنر با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته هنر

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته هنر

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری هنر و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته هنر

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته هنر کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته هنر ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور