انتخاب رشته بر اساس استان مورد نظر

  • انتخاب رشته بر اساس استان مورد نظر، زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 96
  • میزان پذیرش رشته های کنکور سراسری 96، لیست دانشگاه های کنکور سراسری در هر استان
  • نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 96، زمان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96
  • مشاوره تلفنی و پاسخگویی به تمامی سؤالات شما

با توجه به اهمیت انتخاب رشته در کنکور سراسری و قبولی داوطلبان میتوان گفت داوطلبانی که انتخاب رشته ی خود را دقیق و آگاهی کامل انجام میدهند شانس قبولی بیشتری نسبت به داوطللبان دیگر دارند.لذا داوطلبان پیش از انتخاب رشته ی خود میبایست اطلاعات کافی را در ارتباط با رشته ها و دانشگاه های استان خود بدست آورده و با دیدی واقع بینانه انتخاب های خودرا انجام دهند.داوطلبان آزمون سراسری 96 جهت اطلاع از اینکه در استان خود در چه رشته و دانشگاه هایی پذیرفته می شوند، می توانند با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته بر اساس استان مورد نظر لیست رشته و دانشگاه هایی که بر اساس رتبه ی خود امکان پذیرفته شدن در استان خود را دارند را مشاهده نمایند. هم چنین داوطلبان لیست رشته، دانشگاه های استان خود را می توانند در نرم افزار مشاهده نمایند. و با توجه به رتبه های کشوری و منطقه پذیرفته شدگان می توانند آن ها را با رتبه ی خود مقایسه نموده وهوشمندانه انتخاب رشته ی خود را انجام دهند.

داوطلبان  در نظر داشته باشند درصورتیکه احتمال قبولی خودرا در انتخاب رشته کنکور سراسری پایین میدانند نگران نباشند چرا که میتوانند در مرحله ی تکمیل ظرفیت شانس مجدد خود برای قبولی را امتحان نمایند و در نهایت میتوانند با استفاده از نرم افزار ثبت نام بدون کنکور  مرکز مشاوره  از لیست رشته  و دانشگاه های بدون کنکور استان خود مطلع شده و در صورت داشتن شرایط نسبت به ثبت نام در زمان های تعیین شده از سوی دانشگاه ها اقدام نمایند.

داوطلبان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین کنکور مرکز تماس حاصل فرمایند و از راهنمایی ایشان استفاده نمایند.مرکز مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • انتخاب رشته بر اساس استان مورد نظر، نرم افزار تخمین رتبه ی کنکور سراسری 96
  • لیست رشته های بدون کنکور استان مورد نظر، زمان ثبت نام دانشگاه بدون کنکور 96
  • راهنمای تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96، مشاوره شغلی کنکور سراسری 96 در استان های مختلف
  • سامانه مشاوره هوشمند تلفن و پاسخگویی به تمامی سؤالات شما

 

تماس با مشاور