نرم افزار انتخاب رشته انسانی

 • نرم افزار انتخاب رشته انسانی ، انتخاب رشته کنکور انسانی ، انتخاب رشته دانشگاه انسانی

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور انسانی ، انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد انسانی توسط نرم افزار انتخاب رشته انسانی

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته انسانی
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان به کمک نرم افزار انتخاب رشته انسانی
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته انسانی و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

رشته علوم انسانی در مقطع متوسطه یک رشته کاملاً جامع و در واقع باید عوض کنیم رشته مادر می باشد. ولی متأسفانه این رشته در فرهنگ تحصیلی علی الخصوص بین نوجوان ها در مقطع متوسطه وجهه بدی پیدا نموده است. در حالی که یک رشته جامع و کاربردی میباشد. و بر خلاف تصورات نسبت به آینده شغلی کاملاً قبل تأمل و امیدوار کننده میباشد.

اما در خصوص رشته های دانشگاهی باید عرض کنیم رشته های حقوق و روانشناسی و مدیریت بیشترین متقاضی را دارند. و بسیاری از رشته های  دیگر نیز در دانشگاه بعنوان زیر شاخه علوم انسانی محسوب می­شوند.

 در خصوص کنکور هم این نکته قابل ذکر هست که قبل از هر چیز بهتره یک سیر مشخص را درنظر داشته باشید؟ لذا پس از شرکت در کنکور قدم بعدی انتخاب رشته می باشد که پس از کسب رتبه و مشخص شدن تراز علمی باید به آن بپردازید که متأسفانه زیاد اهمیت داده نمی شود در حالی که مهمترین سطح و مرحله جهت رسیدن به موفقیت انتخاب رشته می باشد. چه بسا هستند کسانی که با رتبه های نه چندان خوب توانستند با یک انتخاب رشته صحیح و به جا در بهترین رشته ممکن است در دانشگاه پذیرش شوند. لذا توصیه می کنیم انتخاب رشته را کاملاً جدی گرفته و قبل از انجام این کار اطلاعات کافی در خصوص مراکز و رتبه ها و ترازها بدست آورید و پیشنهاد می کنیم از نرم افزار انتخاب رشته  انسانی کمک بگیرید. این مؤسسه در این راستا مفتخر به طراحی یک نرم افزار اصولی و جامع می باشد که در کنار کارشناسان مجرب به شما کمک می کند تا قبل از شرکت در انتخاب رشته نهایی خود نسبت به انتخاب بهترین حالت برای قبولی شناخت بیشتری کسب نمایید.

در زمینه انتخاب رشته نرم افزارهای متعددی ارائه شده است که متأسفانه عملکرد این نرم افزار که جای تأمل دارد چرا که در یک نرم افزار باید علائق و پذیرش مؤسسات ظرفیت دانشگاه ها مدنظر قرار بگیرد اما متأسفانه بصورت ناقص و عملکردی سطحی دارند.

اما نرم افزاری که توسط متخصصان نرم افزار خانه مشاوره طراحی شده است کامل تر از خیلی نرم افزار های موجود دیگر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

 

انتخاب رشته انسانی امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های انسانی هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور انسانی با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور انسانی تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته انسانی و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته انسانی و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته انسانی با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته انسانی

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته انسانی

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری انسانی و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته انسانی

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته انسانی ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته انسانی کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته انسانی ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور