معافیت پزشکی کف پای صاف

  • معافیت پزشکی کف پای صاف، شرایط معافیت پزشکی کف پای صاف خدمت سربازی
  • مراحل معافیت پزشکی کف پای صاف، مراحل معافیت پزشکی کف پای صاف خدمت سربازی
  • کارت معافیت پزشکی کف پای صاف، اخبار جدید مرتبط با معافیت پزشکی کف پای صاف خدمت سربازی، مشاوره تلفنی جهت سؤالات متداول معافیت پزشکی کف پای صاف و اخبار مرتبط با نظام وظیفه

 

صافی کف پا چیست؟

در میان بندهای آیین نامه معافیت پزشکی نظام وظیفه عمومی به معافیت مشمولانی که دارای عارضه صافی کف پا هستند اشاره شده است و این نشان از جدی بودن این مشکل دارد. صافی کف پا بدین معناست که پای فرد فاقد قوس هایی است که نقش آنها کم کردن نیروهای مختلف در جهت های متفاوت بدن است. این نیروها در صورتی که توسط قوس پا کنترل و جهت دهی نشوند به مفاصل و استخوان های فرد در دراز مدت صدمه وارد می کنند.

معافیت پزشکی کف پای صاف با توجه به میزان تحصیلات فرد مشمول مشخص می شود

شرایط معافیت پزشکی کف پای صاف خدمت سربازی

چه کسانی واجد شرایط معافیت پزشکی کف پای صاف خدمت سربازی هستند؟

در بند بیماری های استخوان دفترچه نظام وظیفه ، شرایط معافیت پزشکی کف پای صاف را توضیح داده است. در این بند آمده است که در انواع سخت که همراه با دفورمیتی مچ پا باشد برای مشمولان کمتر از کارشناسی معافیت دائم سربازی و برای مشمولان دارای مدرک کارشناسی و بالاتر معافیت از خدمات رزمی اعمال می شودو در صافی کامل یک پا یا هر دو پا در انواع Rigid و Flexible برای دارندگان مدرک زیر لیسانس معافیت دائم و برای دارندگان مدرک لیسانس و بالاتر معافیت از رزم درنظر گرفته می شود.

نکته ای که باید در معافیت پزشکی کف پای صاف مورد توجه قرار گیرد این است که هر چقدر میزان سواد و تحصیلات فرد کمتر باشد امکان معافیت وی بیشتر می شود.

شرایط معافیت پزشکی کف پای صاف جزئیات بیشتری را با توجه به مدرک تحصیلی شما و نوع آن شامل می شود. اگر دچار این عارضه هستید با هر نوع میزان از این بیماری، برای پیگیری معافیت پزشکی کف پای صاف اقدام کنید. اقدامات لازم اگاهی و اشراف کامل بر قوانین معافیت پزشکی سربازی را می طلبد و بدیهی است که از عهده فرد مشمول به تنهایی برنمی آید. برای همین اکیدا توصیه می کنیم با مشاوران نظام وظیفه مرکز تماس بگیرید. فرصت ها به سرعت سپری می شوند و اگر واقعا می خواهید با توجه به شرایط معافیت پزشکی صافی کف پا برای معافیت پزشکی صافی کف پا خدمت سربازی اقدام کنید هرچه سریعتر با مشاوران نظام وظیفه مرکز تماس بگیرید.

مشمولان لیسانس و بالاتر در صافی کف پای دوفورمیتی مچ پا تنها از رزم معاف می شوند

 

مراحل معافیت پزشکی کف پای صاف خدمت سربازی

مشمولانی که شرایط معافیت پزشکی کف پای صاف خدمت سربازی را داشته باشد، جهت دریافت کارت معافیت پزشکی خود باید مدارک مورد نیاز جهت معافیت پزشکی کف پای صاف را تهیه نمایند و در صورتی که بیماری کف پای صاف آن ها در مرحله ی اول، توسط معاین اولیه، تأیید شود باید در مرحله ی دوم نیز توسط شورای پزشکی بیمارستان تأیید شود. مشمولان خدمت سربازی به کمیسیون پزشکی نظام وظیفه دعوت می شوند و در صورتی که شورای پزشکی نظام وظیفه، بیماری کف پای صاف آنان را تأیید نماید، کارت پایان خدمت سربازی از طریق معافیت پزشکی کف پای صاف برای آنان صادر می شود.

کارت معافیت پزشکی سربازی هیچ گونه تفاوتی با کارت پایان خدمت ندارد و محدودیتی برای شما ایجاد نمی کند و نوع معافیت شما باعث تمایز شما در جامعه نخواهد شد. تنها مسئله به شرایط استخدامی سازمان ها و مراکز دولتی مربوط می شود که با توجه به قوانین تصویب شده اگر فرد متقاضی بتواند ویژگی ها و شرایط شغل مورد نظر را برعهده بگیرد، مانعی جهت استخدام وی نباید به وجود بیاید. چنانچه با محدودیت های استخدام به دلیل معافیت پزشکی کف پای صاف یا دیگر معافیت ها مواجه هستید حتما با مشاوران مرکز تماس بگیرید. راهکارهای به جای آنها و نیز تسلط کافی بر تبصره ها و قوانین مربوط به  شرایط قبل از انواع معافیت های پزشکی و شرایط بعداز انواع معافیت های پزشکی به شما کمک می کند تا وکیل زبده خود در این زمینه ها باشید. بنابراین به دلیل اهمیت این مقوله و وابستگی عمر و شرایط شغلی و اجتماعی شما توصیه اکید ما به شما این است که با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

 

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • معافیت پزشکی کف پای صاف، شرایط معافیت پزشکی کف پای صاف خدمت سربازی
  • مراحل معافیت پزشکی کف پای صاف خدمت سربازی، کارت معافیت پزشکی کف پای صاف خدمت سربازی و هر سؤالی که پیرامون معافیت پزشکی کف پای صاف خدمت سربازی و اخبار جدید مرتبط با آن و اخبار مربوط به نظام وظیفه که ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور