معافیت پزشکی شب ادراری

  • معافیت پزشکی شب ادراری، شرایط معافیت پزشکی شب ادراری خدمت سربازی
  • مراحل معافیت پزشکی شب ادراری سربازی، مراحل معافیت پزشکی شب ادراری خدمت سربازی
  • کارت معافیت پزشکی شب ادراری، اخبار جدید مرتبط با معافیت پزشکی شب ادراری خدمت سربازی
  • مشاوره تلفنی جهت سؤالات متداول معافیت پزشکی شب ادراری و اخبار مرتبط با نظام وظیفه

شرایط معافیت پزشکی شب ادراری خدمت سربازی

شب ادراری یکی از بیماری هایی است که طبق آیین نامه ی اجرایی معافیت پزشکی، جزء بیماری های دستگاه ادراری تناسلی می باشد و با توجه به نوع این بیماری، در صورتی که مشمول خدمت سربازی، شرایط معافیت پزشکی شب ادراری خدمت سربازی را داشته باشد، می تواند جهت معافیت پزشکی شب ادراری اقدام نماید، معافیت پزشکی شب ادراری در صورتی که به معاف از خدمات رزمی ختم شود، تاریخ اعزام به خدمت برای مشمول صادر می شود، پس بهتر است که قبل از اقدام به معافیت پزشکی، از شرایط معافیت پزشکی شب ادراری خدمت سربازی، آگاهی کامل را داشته باشید و سپس اقدام به معافیت پزشکی نمایید. توصیه می گردد جهت تحقق این امر، از مشاوره ی تلفنی نظام وظیفه راهنمایی بگیرید تا در اسرع وقت کارت پایان خدمت خود را از طریق معافیت پزشکی شب ادراری دریافت نمایید.مراحل معافیت پزشکی شب ادراری خدمت سربازی

مشمولان غائب و غیر غائب خدمت سربازی که شرایط معافیت پزشکی شب ادراری خدمت سربازی را داشته باشند، باید مدارک مورد نیاز جهت معافیت پزشکی را تهیه نمایند و با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی، نسبت به دریافت کارت معافیت پزشکی شب ادراری اقدام نمایند. مشمولان خدمت سربازی باید در جریان باشند که پس از تأیید بیماری شب ادراری توسط پزشک معاینه اولیه و شورای پزشکی بیمارستان، رأی نهایی را شورای پزشکی وظیفه ی عمومی صادر خواهد کرد و در صورت تأیید کمیسیون پزشکی نظام وظیفه، کارت پایان خدمت آنان از طریق معافیت پزشکی شب ادراری صادر خواهد شد.

در انتها پیشنهاد می گردد جهت اطلاع دقیق از مراحل معافیت پزشکی شب ادراری خدمت سربازی و اخبار مرتبط با آن، در کانال تلگرام نظام وظیفه ی خانه ی مشاوره عضو شوید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر، شما را راهنمایی می کند:

  • معافیت پزشکی شب ادراری سربازی، شرایط معافیت پزشکی شب ادراری خدمت سربازی
  • مراحل معافیت پزشکی شب ادراری خدمت سربازی، کارت معافیت پزشکی شب ادراری خدمت سربازی
  • مشاوره تلفنی معافیت پزشکی شب ادراری خدمت سربازی، مشاوره تلفنی اخبار جدید مرتبط با معافیت پزشکی خدمت سربازی
  • و هر سؤالی که پیرامون معافیت پزشکی خدمت سربازی و اخبار جدید مرتبط با آن و اخبار مربوط به نظام وظیفه که ممکن است برایتان پیش آید.

 

تماس با مشاور