معافیت پزشکی تشنج

  • معافیت پزشکی تشنج، شرایط معافیت پزشکی تشنج خدمت سربازی، شرایط معافیت پزشکی تشنج سربازی
  • مراحل معافیت پزشکی تشنج خدمت سربازی، مراحل معافیت پزشکی تشنج سربازی
  • کارت معافیت پزشکی تشنج سربازی، اخبار جدید مرتبط با معافیت پزشکی تشنج خدمت سربازی
  • مشاوره تلفنی جهت سؤالات متداول معافیت پزشکی تشنج سربازی و اخبار مرتبط با نظام وظیفه

شرایط معافیت پزشکی تشنج خدمت سربازی

بیماری تشنج، یکی از بیماری های خطرناک هر فرد می باشد که جزء بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) می باشد. اگر مشمول خدمت سربازی، دچار بیماری تشنج باشد، طبق آیین نامه ی اجرایی معافیت پزشکی، با توجه به نوع بیماری تشنج آن، یا به طور دائم، معاف پزشکی می شود و یا تنها معاف از خدمات رزمی خواهد شد. پس توصیه می گردد جهت اطلاع دقیق از شرایط معافیت پزشکی تشنج خدمت سربازی، از مشاوره تلفنی نظام وظیفه راهنمایی بگیرید تا در اسرع وقت بتوانید کارت پایان خدمت سربازی خود را از طریق معافیت پزشکی تشنج را دریافت نمایید.مراحل معافیت پزشکی تشنج خدمت سربازی

مشمولان خدمت سربازی، باید توجه داشته باشند که در صورتی که شرایط معافیت پزشکی تشنج خدمت سربازی را داشته باشند، می توانند برای دریافت کارت معافیت پزشکی تشنج خود اقدام نمایند. بدین منظور، مشمولان خدمت سربازی، پس از تهیه ی مدارک مورد نظر جهت معافیت پزشکی، باید دفترچه ی راهنمای خدمت وظیفه ی عمومی را دریافت نمایند و پس از تکمیل آن به همراه مدارک مورد نظر، به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی مراجعه نمایند و سپس مراحل بعدی لیست انجام معاینات تخصصی را طی نمایند و در صورتی که کمیسیون پزشکی نظام وظیفه، رأی نهایی را صادر کرد، کارت پایان خدمت آنان صادر شود. مشمولان خدمت سربازی می توانند جهت اطلاع دقیق از مراحل معافیت پزشکی تشنج خدمت سربازی و اخبار مرتبط با آن و هم چنین اطلاع از اخبار جدید نظام وظیفه، در کانال تلگرام خانه ی مشاوره عضو شوند.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • معافیت پزشکی تشنج خدمت سربازی، شرایط معافیت پزشکی تشنج خدمت سربازی
  • مراحل معافیت پزشکی تشنج خدمت سربازی، کارت معافیت پزشکی تشنج خدمت سربازی
  • مشاوره تلفنی معافیت پزشکی، تشنج سربازی، مشاوره تلفنی اخبار جدید مرتبط با معافیت پزشکی تشنج خدمت سربازی
  • و هر سؤالی که پیرامون معافیت پزشکی تشنج خدمت سربازی و اخبار جدید مرتبط با آن و اخبار مربوط به نظام وظیفه که ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور