معافیت سربازی فرزندان رزمندگان:

  • معافیت سربازی فرزندان رزمندگان، شرایط معافیت سربازی فرزندان رزمندگان
  • مراحل معافیت سربازی فرزندان رزمندگان، معافیت خدمت سربازی فرزندان رزمندگان
  • شرایط معافیت خدمت سربازی فرزندان رزمندگان، مراحل معافیت خدمت سربازی فرزندگان رزمندگان
  • مشاوره تلفنی جهت سؤالات متداول معافیت سربازی فرزندان رزمندگان و موضوعات مرتبط با آن

شرایط معافیت سربازی فرزندان رزمندگان:

مشمولان خدمت سربازی، که پدر آن ها رزمنده هستند، در صورتی که شرایط معافیت را داشته باشند، می توانند جهت معافیت سربازی فرزندان رزمندگان اقدام نمایند.

توجه داشته باشید که به ازای 30 ماه حضور پدر در جبهه، شما می توانید معافیت کامل سربازی را بگیرید و اگر کمتر از 30 ماه، پدر شما در جبهه و در مناطق عملیاتی حضور داشته باشد، تحت شرایط خاصی می توانید از کسری خدمت فرزندان رزمندگان استفاده نمائید. شما می توانید جهت اطلاع دقیق از شرایط معافیت سربازی فرزندان رزمندگان و موضوعات مرتبط با آن، از مشاوره تلفنی نظام وظیفه راهنمایی بگیرید تا در اسرع وقت، کارت پایان خدمت سربازی خود را دریافت نمائید.مراحل معافیت سربازی فرزندگان رزمندگان:

مشمولان خدمت سربازی که شرایط معافیت سربازی فرزندان رزمندگان را داشته باشند، می توانند جهت دریافت کارت پایان خدمت خود از طریق معافیت ایثارگری، اقدام نمایند. بدین منظور شما باید به همراه مدارک مورد نیاز معافیت سربازی فرزندان رزمندگان از جمله تهیه برگه ی ایثارگران، کپی شناسنامه مشمول و فرد ایثارگر، کپی کارت ملی مشمول و ایثارگر، یک قطع عکس 3×4 رنگی زمینه سفید تمام رخ مشمول و … به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی مراجعه نمائید و بقیه ی مراحل را طی نمائید. توجه داشته باشید که شما می توانید در کانال تلگرام نظام وظیفه خانه مشاوره عضو شوید تا در جریان قوانین جدید مرتبط با معافیت سربازی فرزندان ایثارگر قرار بگیرید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر، شما را راهنمایی می کند:

  • معافیت سربازی فرزندان رزمندگان، شرایط معافیت سربازی فرزندان رزمندگان
  • مراحل معافیت سربازی فرزندان رزمندگان، معافیت خدمت سربازی فرزندان رزمندگان، مشاوره تلفنی معافیت خدمت سربازی فرزندان رزمندگان، مشاوره تلفنی شرایط معافیت خدمت سربازی فرزندان رزمندگان و هر سؤالی که پیرامون معافیت سربازی فرزندان رزمندگان و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معافیت سربازی فرزندان رزمندگان میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور