مصاحبه دکتری مهندسی مکانیک بیو سیستم

  • مصاحبه دکتری مهندسی مکانیک بیو سیستم ، انتخاب رشته دکتری، انتخاب رشته دکتری96 دانشگاه سراسری، انتخاب رشته دکتری 96 دانشگاه آزاد
  • دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری 96، ظرفیت پذیرش دکتری سراسری و دانشگاه آزاد
  • مراحل مصاحبه دکتری 96، پذیرش بدون کنکور دکتری 96، بورسیه دکتری و ادامه تحصیل خارج از کشور
  • مشاوره انتخاب رشته دکتری و مشاوره تلفنی در رابطه با مراحل مصاحبه دکتری

نحوه ی مصاحبه ی دکتری مهندسی مکانیک بیو سیستم و مکانیزاسیون کشاورزی:

یکی از پر اهمیت ترین قسمت پذیرش دکتری 96 مرحله ی مصاحبه دکتری می باشد. داوطلبان پس از کسب حد نصاب نمره ی لازم جهت پذیرفته شدن توسط دانشگاه های پذیرنده ی دعوت به مصاحبه پس از کسب حد نصاب نمره ی لازم جهت پذیرفته شدن توسط دانشگاه های پذیرنده دعوت به مصاحبه می شوند و با توجه به اینکه دانشگاه ها دولتی و یا سرساری بوده فرآیند انجام مصاحبه هم متفاوت می باشد.

در انتخاب های 50 گانه داوطلب 5 دانشگاه از داوطلب دکتری 96 دعوت به مصاحبه می نمایند. که داوطلبان ملزم به شرکت در جلسات برای پذیرش می شوند و در دانشگاه های آزاد یک دانشگاه می تواند دعوت به مصاحبه نماید. عدم حضور در جلسه ی مصاحبه به منزله ی انصراف از پذیرش در دانشگاه مربوطه می باشد. با توجه به یکسان شدن آزمون کنکور دانشگاه آزاد و سراسری نتیجه ی نهایی در سال های گذشته نسبت 75 به 25 را دارا بوده که در امسال نسبت به 50 درصد به طور مساوی بین آزمون و مصاحبه تبدیل شده است.

مصاحبه دکتری دانشگاه سراسری

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

 سؤالات مصاحبه ی دکتری مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون:

سؤالات ارائه شده در جلسات مصاحبه در دانشگاه های مختلف با توجه به اساتید مصاحبه کننده متفاوت می باشد و نمی توان به یک طرج جامع و کاملی در خصوص آن رسید به این علت که ملاک ارزیابی و سنجش اساتید از داوطلبان کنکور 96 می باشد. اما سازمان سنجش یک چارت سازمانی را برای نحوه ی محاسبه ی نمرات لازم جهت مصاحبه ارائه داده است. که با توجه به تحقیق های پژوهشی، علمی ، پایان نامه، مقالات، دانشگاه تحصیلی و … داوطلبان ارزیابی می شوند. در ابتدا سؤالاتی به زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی از مصاحبه شونده پرسیده می شود و هم چنین در ارتباط با مقاله، موضوع آن و علت انتخاب آن و زمینه ی کاری داوطلب دکتری 96 پرسیده می شود. توصیه می شود که داوطلبان برای اطلاع دقیق تر می توانند به دانشجوی سال گذشته ی رشته و محل مورد نظر مراجعه کرده و در مورد اساتید مصاحبه کننده دانشگاه مورد نظرشان اطلاعات کسب نمایند.

اطلاعات کامل دکتری مهندسی مکانیک بیو سیستم

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • اصول صحیح انتخاب رشته ارشد دکتری مهندسی مکانیک بیو سیستم ، انتخاب رشته دکتری مهندسی مکانیک بیو سیستم سراسری، انتخاب رشته دکتری مهندسی مکانیک بیو سیستم آزاد
  • مراحل مصاحبه دکتری مهندسی مکانیک بیو سیستم ، مراحل مصاحبه دکتری مهندسی مکانیک بیو سیستم سراسری و آزاد، چگونه در مصاحبه دکتری موفق شویم؟
  • پذیرش بدون کنکور دکتری 96 در دانشگاه های سراسری و آزاد و بورسیه و ادامه تحصیل خارج از کشور
  • و هر سوالی که پیرامون این موضوعات ممکن است برایتان پیش آید


تماس با مشاور