مصاحبه دکتری علوم و مهندسی صنایع مواد غذایی

  • مصاحبه دکتری صنایع مواد غذایی ، انتخاب رشته دکتری، انتخاب رشته دکتری96 دانشگاه سراسری، انتخاب رشته دکتری 96 دانشگاه آزاد
  • دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری 96، ظرفیت پذیرش دکتری سراسری و دانشگاه آزاد
  • مراحل مصاحبه دکتری 96، پذیرش بدون کنکور دکتری 96، بورسیه دکتری و ادامه تحصیل خارج از کشور
  • مشاوره انتخاب رشته دکتری و مشاوره تلفنی در رابطه با مراحل مصاحبه دکتری

نحوه ی مصاحبه ی دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی:

اساسی ترین مرحله در پذیرش دکتری که دارای اهمیت زیادی بوده و به بیانی پذیرفته شدن به مصاحبه ی دکتری بستگی دارد مربوط به این مرحله می باشد. داوطلبان پس از کسب حد نصاب نمرهی قبولی برای پذیرفته شدن در دانشگاه ها توسط دانشگاه های پذیرنده دعوت به مصاحبه می شوند که با توجه به اینکه دانشگاه سراسری باشد و یا آزاد فرآیند پذیرش مصاحبه متفاوت می باشد. به گونه ای که در دانشگاه های سرساری این مقدار به 5 دانشگاه و در دانشگاه های آزاد به یک دانشگاه برای پذیرش تغییر پیدا می کند. در سال 96 با توجه به یکسان شدن آزمون های دکتری 96 در دانشگاه سراسری و آزاد کماکان نحوه ی مصاحبه در این دو دانشگاه متفاوت می باشد. در طول جلسات حداقل 3 نفر از جمله معاونت آموزشی دانشگاه به عنوان ناظر بر جلسه حضور دارند.

مصاحبه دکتری دانشگاه سراسری

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

 سؤالات مصاحبه دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی:

سؤالات که در جلسه مصاحبه عنوان می شود به علت اینکه روش برای ارزیابی اساتید اطلاق می شود در دانشگاه های مختلف با توجه به استاد مربوطه متفاوت می باشد. اما در این خصوص سازمان سنجش و آموزش کشور چارت سازمانی منظم را برای نمره دهی و اعلام نتیجه مصاحبه ی شوند ارائه نموده اند. از جمله نکات مهم این چارت:

مقالات علمی – پژوهشی (داخلی و خارجی) مرتبط با رشته های تحصیلی، گواهی ثبت اختراع مورد تأیید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و کیفیت پایان نامه ی ارشد.

مدل و کیفیت دانشگاه محل تحصیل دوره ی کارشناسی و کارشناسی ارشد.

طول مدت دوره ی تحصیلی

مدرک زبان معتبر

و همچنین امتیاز عملکرد مصاحبه ی داوطلب در جلسه ی آزمون می باشد:

اطلاعات کامل دکتری علوم و مهندسی صنایع غذایی

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • اصول صحیح انتخاب رشته ارشد دکتری صنایع مواد غذایی ، انتخاب رشته دکتری صنایع مواد غذایی سراسری، انتخاب رشته دکتری صنایع مواد غذایی آزاد
  • مراحل مصاحبه دکتری صنایع مواد غذایی ، مراحل مصاحبه دکتری صنایع مواد غذایی سراسری و آزاد، چگونه در مصاحبه دکتری موفق شویم؟
  • پذیرش بدون کنکور دکتری 96 در دانشگاه های سراسری و آزاد و بورسیه و ادامه تحصیل خارج از کشور
  • و هر سوالی که پیرامون این موضوعات ممکن است برایتان پیش آید


تماس با مشاور