مصاحبه دکتری زبان شناسی همگانی

  • مصاحبه دکتری زبان شناسی همگانی ، انتخاب رشته دکتری، انتخاب رشته دکتری96 دانشگاه سراسری، انتخاب رشته دکتری 96 دانشگاه آزاد
  • دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری 96، ظرفیت پذیرش دکتری سراسری و دانشگاه آزاد
  • مراحل مصاحبه دکتری 96، پذیرش بدون کنکور دکتری 96، بورسیه دکتری و ادامه تحصیل خارج از کشور
  • مشاوره انتخاب رشته دکتری و مشاوره تلفنی در رابطه با مراحل مصاحبه دکتری

مصاحبه دکتری زبان شناسی همگانی

پس از آزمون دکتری 96 داوطلبان دکتری پس از کسب حداقل نمره ی لازم برای قبولی در مصاحبه دکتری دانشگاه مورد نظر با توجه به اینکه در کدام دانشگاه پذیرفته شده اند، ملزم به شرکت در مصاحبه برای قبولی دکتری 6 می شوند. در دانشگاه دولتی با توجه به انتخاب های 50 گانه داوطلب در 5 رشته و دانشگاه دعوت به مصاحبه می گردد. در حالی که این موضوع در دانشگاه آزاد به یک دانشگاه می رسد. در صول این جلسات، اساتید رشته ای که دارای ظرفیت خالی برای پذیرش داوطلبان دکتری 96 می شوند. حاضر هستند به همراه یک یا دو نفر ناضر که حداقل 3 نفر کار نظارت بر جلسه ی مصاحبه ی دکتری 96 را انجام می دهند.

مصاحبه ی دکتری دانشگاه سراسری

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

 سؤالات مصاحبه ی دکتری زبان شناسی همگانی:

در طول مصاحبه سؤالاتی از داوطلبان دکتری 96 پرسیده می شود که با توجه به نبود یک جامعیت کلی نمی توان دقیقاً اظهار نظر کرد که سؤالات به چه نحوی هستند. زیرا ملاک ارزییابی اساتید می باشد و هر دانشگاهی شیوه  و روش خود را در ارزیابی دانشجو دارد. در ابتدا سؤالاتی از داوطلبان دکتری 96 به زبان انگلیسی شده و همچنین در رابطه با پایان نامه، عنوان پایان نامه و علت انتخاب آن از دانشجو سؤالاتی پرسیده می شود. همین طور اگر داوطلب دارای مقاله ی پژوهشی، علمی و همچنین ثبت اختراع مورد تأیید سازمان علمی، پژوهشی صنعت ایران باشد، سؤالاتی نیز در این خصوص از او می گردد. ا لبته سازمان سنججش و آموزش کشور یک چارت منظمی را برای نحوه ی نمره­دهی اعلام نموده است که اساتید با توجه به مطالب عنوان شده داوطلب را ارزیابی می کنند که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

اطلاعات کامل دکتری زبان شناسی همگانی به تفکیک دانشگاه ها

 

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • اصول صحیح انتخاب رشته ارشد دکتری زبان شناسی همگانی ، انتخاب رشته دکتری زبان شناسی همگانی سراسری، انتخاب رشته دکتری زبان شناسی همگانی آزاد
  • مراحل مصاحبه دکتری زبان شناسی همگانی ، مراحل مصاحبه دکتری زبان شناسی همگانی سراسری و آزاد، چگونه در مصاحبه دکتری موفق شویم؟
  • پذیرش بدون کنکور دکتری 96 در دانشگاه های سراسری و آزاد و بورسیه و ادامه تحصیل خارج از کشور
  • و هر سوالی که پیرامون این موضوعات ممکن است برایتان پیش آید


تماس با مشاور