مصاحبه دکتری توسعه و آموزش کشاورزی

  • مصاحبه دکتری توسعه و آموزش کشاورزی ، انتخاب رشته دکتری، انتخاب رشته دکتری96 دانشگاه سراسری، انتخاب رشته دکتری 96 دانشگاه آزاد
  • دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری 96، ظرفیت پذیرش دکتری سراسری و دانشگاه آزاد
  • مراحل مصاحبه دکتری 96، پذیرش بدون کنکور دکتری 96، بورسیه دکتری و ادامه تحصیل خارج از کشور
  • مشاوره انتخاب رشته دکتری و مشاوره تلفنی در رابطه با مراحل مصاحبه دکتری

نحوه ی مصاحبه ی دکتری اقتصاد، توسعه و آموزش کشاورزی

یکی از اصلی ترین و مهم ترین مرحله هایی که در پذیرش دکتری حائز اهمیت می باشد. مرحله ی مصاحبه بوده که با تجربه به یکی شدن کنکور های سراسری و آزاد در سال 96 میزان اهمیت آن نسبت به سال گذشته در قیاس به آزمون کتبی درصد 75 به 25 را داشته که در سال جاری این نسبت به 50 درصد به طور یکسان رسیده است ولی کماکان از اهمیت ویژه ی خود برخوردار بوده است. جلسات با حضور اساتیدی که دارای ظرفیت پذیرش در مقطع دکتری 96 می باشند شروع می شوند.

حاقل 3 نفر از اساتیدی به همراه معاونت آموزشی دانشگاه که سؤال نظارت بر جلسه می باشد حضور دارند.

مصاحبه ی دکتری دانشگاه سراسری

مصاحبه ی دکتری دانشگاه آزاد

 سؤالات مصاحبه ی دکتری اقتصاد، توسعه و آموزش کشاورزی

در جلسه ی مصاحبه ی دکتری 96، توسعه و آموزش کشاورزی سؤالاتی از داوطلبان پرسیده می شود که برای اطلاع از این سؤالات در وحلهی اول باید گفت که طرح جامع روند کلی برای جامعیت این قبیل از سؤالات وجود ندارد. چرا که این سؤالات نحوه ی ارزیابی برای پذیرش دانشجویان دکتری اطلاعاتی می گردد و در دانشگاه های مختلف با توجه به استاد مصاحبه کننده متفاوت می باشد. در ابتدا سؤالاتی ازد اوطلبان به زبان انگلیسی پرسیده می شود که ما به داوطلبان توصیه می کنیم با اطلاعات کامل و دقیق زبان انگلیسی در جلسات حضور پیدا کنند و در ادامه استاد مربوطه برای پذیرش دانشجو سؤالاتی از پایان نامه، علت انتخاب آن در زمینه ی فعالیت کاری از داوطلب نموده و همچنین مقاله ISI داوطلب مورد بررسی قرار می گیرد. البته با توجه به چارت سازمان آزمون و سنجش کشور. نمرات به تفکیک امتیازات پژوهشی، علمی و آموزشی و ارزیابی عملکرد مصاحبه شوند. اعلام می گردد.

اطلاعات کامل دکتری اقتصاد، توسعه و آموزش کشاورزی به تفکیک دانشگاه ها

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • اصول صحیح انتخاب رشته ارشد دکتری توسعه و آموزش کشاورزی ، انتخاب رشته دکتری توسعه و آموزش کشاورزی سراسری، انتخاب رشته دکتری توسعه و آموزش کشاورزی آزاد
  • مراحل مصاحبه دکتری توسعه و آموزش کشاورزی ، مراحل مصاحبه دکتری توسعه و آموزش کشاورزی سراسری و آزاد، چگونه در مصاحبه دکتری موفق شویم؟
  • پذیرش بدون کنکور دکتری 96 در دانشگاه های سراسری و آزاد و بورسیه و ادامه تحصیل خارج از کشور
  • و هر سوالی که پیرامون این موضوعات ممکن است برایتان پیش آید


تماس با مشاور