مصاحبه دکتری آب و هواشناسی کشاورزی

  • مصاحبه دکتری آب و هواشناسی کشاورزی ، انتخاب رشته دکتری، انتخاب رشته دکتری96 دانشگاه سراسری، انتخاب رشته دکتری 96 دانشگاه آزاد
  • دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری 96، ظرفیت پذیرش دکتری سراسری و دانشگاه آزاد
  • مراحل مصاحبه دکتری 96، پذیرش بدون کنکور دکتری 96، بورسیه دکتری و ادامه تحصیل خارج از کشور
  • مشاوره انتخاب رشته دکتری و مشاوره تلفنی در رابطه با مراحل مصاحبه دکتری

نحوه ی مصاحبه ی دکتری مهندسی آب و هواشناسی کشاورزی:

مهم ترین و پر اهمیت ترین مراحل پذیرش دکتری، مرحلهی مصاحبه ی دکتری 96 بوده که با توجه به یکسان شدن آزمون دکتری سراسری 96 و آزاد 96 تقسیم یکسان سهم های آزمون و مصاحبه به 50% اما کماکان مصاحبه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. با توجه به انتخاب های خود و نوع دانشگاه ها (سراسری و یا آزاد) داوطلبان دعوت به مصاحبه می شوند. در دانشگاه های دولتی داوطلبان در 5 دانشگاه و در دانشگاه آزاد در یک دانشگاه دعوت به مصاحبه می شوند. هم چنین عدم حضور در جلسه ی مصاحبه به منزله ی انصراف از پذیرش در دانشگاه مربوطه می باشد. در جلسه ی مصاحبه ی دکتری 96 حداقل 3 نفر از اساتید به همراه معاونت آموزشی دانشگاه که مسئول نظارت بر جلسه می شوند، حضور دارند و نتیجه ی نهایی را اعلام می کنند.

مصاحبه ی دکتری دانشگاه سراسری

مصاحبه دکتری دانشگاه آزادسؤالات مصاحبه ی دکتری مهندسی آب و هواشناسی کشاورزی:

در مورد سؤالات مطرح شده بطور دقیق نمی توان اظهار نظر نمود زیرا انجام مصاحبه و طرح سؤال های نو امکانی برایارزیابی داوطلب به واسطه ی اساتید مربوطه می باشد. ابتدا هر یک از اساتید سؤالاتی به ز بان انگلیسی در مورد پایان نامه ی ارشد و علت انتخاب موضوع پایان نامه و زمینه ی کاری از داوطلب نموده و در ادامه اساتید سؤالاتی را پیرامون آب و هواشناسی کشاورزی تعیین می نمایند. توصیه می شود داوطلبان  قبل از حضور در مصاحبه حتماً با داوطلبان سال های گذشته پذیرفته شده در رشته ی محل دانشگاه صحبت کرده و در مورد نحوه ی نمره دهی و ارزیابی اساتید مربوطه مطلع شوند.

اطلاعات کامل مهندسی آب و هواشناسی کشاورزی به تفکیک

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • اصول صحیح انتخاب رشته ارشد دکتری آب و هواشناسی کشاورزی ، انتخاب رشته دکتری آب و هواشناسی کشاورزی سراسری، انتخاب رشته دکتری آب و هواشناسی کشاورزی آزاد
  • مراحل مصاحبه دکتری آب و هواشناسی کشاورزی ، مراحل مصاحبه دکتری آب و هواشناسی کشاورزی سراسری و آزاد، چگونه در مصاحبه دکتری موفق شویم؟
  • پذیرش بدون کنکور دکتری 96 در دانشگاه های سراسری و آزاد و بورسیه و ادامه تحصیل خارج از کشور
  • و هر سوالی که پیرامون این موضوعات ممکن است برایتان پیش آید


تماس با مشاور