مشاوره کنکور زبان 97

  • مشاوره کنکور زبان 97، مصاحبه با نفرات برتر کنکور زبان 97، منابع کنکور زبان 97
  • بودجه بندی کنکور زبان 97، آزمون آزمایشی کنکور زبان 97، آخرین رتبه قبولی و درصد دروس کنکور زبان 97
  • نرم افزار تخمین رتبه کنکور زبان 97،بودجه بندی دروس عمومی، برنامه ریزی چهارماهه کنکور زبان 97
  • مشاوره تلفنی کنکور زبان 97، معرفی منابع کمک آموزشی و برنامه ریزی و موضوعات مرتبط با آن

برنامه ریزی چهارماهه کنکور زبان 97

اگر هنوز برای قبولی در کنکور زبان 97 تلاش نکرده اید نگران نباشید؛ چه بسا بسیاری از رتبه های برتر در همین بازه زمانی چهار ماهه با یک برنامه ریزی درست توانسته اند در کنکور زبان به هدف مورد نظر خود برسند و موفق شوند. هر برنامه ای به عنوان برنامه ریزی صحیح کنکور زبان 97 به حساب نمی آید. چه بسا بسیاری از برنامه ریزی ها نه تنها فرد را به موفقیت نزدیک نمی کند، بلکه او را از موفقیت هم دور می کند. با توجه به بازه زمانی 4 ماهه ای که تا کنکور سراسری زبان مانده، جای این سؤال است که آیا می توان در کمترین زمان ممکن به یک نتیجه ی مثبت رسید؟ در جواب این سؤال می توان گفت که بله. اگر شما بتوانید منابع کمک آموزشی خوب را بشناسید، از تجربیات نفرات برتر کنکورهای سال های گذشته استفاده نمائید و اطلاع دقیقی از بودجه بندی کنکور زبان 97 داشته باشید، می توانید به راحتی و با یک برنامه ریزی صحیح به نتیجه ی دلخواه برسید.

مشاورین کنکور زبان 97 روش صحیح برنامه ریزی و مطالعه و تکنیک های تست زنی را در اختیار شما قرار می دهند. از این رو برای دریافت آنها با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

موفقیت در کنکور 97 با یک برنامه ریزی گام به گام

مصاحبه با نفرات برتر کنکور زبان 96:

همواره تجربه نشان داده است که اگر در کنکور زبان از تجربیات نفرات برتر کنکور زبان سال های گذشته استفاده نمائید، می توانید رتبه ی خوبی را در کنکور زبان کسب نمایند. چرا که نفرات برتر کنکور یک بار این مسیر را با موفقیت طی کرده اند و پیچ و خم های آن را خوب بلدند. استفاده از تجربیات نفرات برتر کنکور زبان 96 به شما کمک خواهد کرد که نتیجه ی بهتری را در کنکور زبان 97 کسب کنید. نفرات برتر کنکور زبان 96 بر این باور هستند که شرکت در آزمون های آزمایشی  به آنها کمک کرده است که با سؤالات کنکور آشنا شده و خود را ارزیابی نمایند. هم چنین این افراد می گویند که از منابع کمک آموزشی خوبی استفاده نموده اند و از تکنیک های تست زنی خاصی  استفاده نموده اند و اطلاع دقیقی از بودجه بندی کنکور زبان داشته و یک برنامه ریزی صحیح و دقیقی داشته اند.

برای مصاحبه با نفرات برتر کنکور زبان 97 با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

منابع کنکور زبان 97:

برای مطالعه و برنامه ریزی کنکور زبان باید ابتدا دروس و ضرایب منابع کنکور زبان را بدانید و سپس منابع کمک آموزشی مناسبی تهیه نمائید و مطالعه نموده و تست بزنید. توجه داشته باشید که مطالعه ی یک کتاب کمک آموزشی مناسب و مرور آن بهتر از مطالعه ی چندین کتاب کمک آموزشی می باشد. پس انتخاب بهترین کتاب کمک آموزشی و تستی  به شما کمک خواهد کرد که درصد بالاتری در کنکور بزنید و در نتیجه رتبه ی بهتری را کسب نمائید. و در بهترین دانشگاه قبول شوید. ذر ذیل برخی از کتاب های کمک آموزشی و منابع کنکور زبان 97 آمده است.

ردیف دروس کتاب آموزشی
1 گرامر تخصصی انتشارات خیلی سبز
2 درک مطلب دکتر شهاب اناری
3 گرامر زبان انگلیسی میکروطبقه بندی گاج

شما می توانید جهت اطلاع دقیق از تمامی کتاب های کمک آموزشی کنکور زبان 97 با مشاورین کنکور زبان مرکز تماس حاصل فرمائید تا شما را راهنمایی نمایند.

بودجه بندی کنکور زبان 97:

همواره نفرات برتر کنکور زبان 96 بر این باورند که اطلاع از بودجه بندی کنکور زبان به آن ها کمک کرده است که تا از فصول پر سؤال اطلاع یابند و وقت بیشتری را صرف این دروس مهم نمایند و در نتیجه درصد بالا و رتبه بهتری را در کنکور زبان کسب نموده و در دانشگاه مورد نظر خود قبول شوند. در ذیل بودجه بندی کنکور زبان 97 آمده است:

بودجه بندی 4 سال اخیر کنکور منحصراً زبان بر اساس مباحث هر درس
سراسری 92 سراسری 93 سراسری 94
شکل گذشته ی افعال مدال  –  – 1
زمان ها 1 1 1
ربط دهنده ها 2  –
عبارات قیدی  – 1
شرطی ها 1 1
وجه وصفی 1 1
ساختارهای اجتناب از تکرار 2 1
معلوم / مجهول  – 1
شکل خلاصه شدهی عبارت وصفی 1 1
افعال کمکی (و مدال) 1 1 1
ضمایر  – 1 1
نقل قول ها  – 1  –
جمله واره ها  – 1  –
ترتیب صفات 1  –  –
وارونه سازی 1  –  –
شکل فعل دوم 1  –  –
ضمایر موصولی 2  –  –
تشدید کننده ها 1  –  –
vocabulary 15 15 15
word order 15 15 15
language function 5 5 5
close test 10 10 10
reading 15 15 15

جهت اطلاع دقیق از بودجه بندی کنکور زبان 97 می توانید با مشاورین کنکور زبان مرکز  تماس حاصل فرمائید تا شما را راهنمایی نموده و در برنامه ریزی صحیح شما را کمک نمایند.

 

آزمون های آزمایشی کنکور زبان 97:

آزمون های آزمایشی با شبیه سازی فضای کنکور داوطلبان را برای روز کنکور و گرفتن نتیجه بهتر آماده می کند. توجه داشته باشید که آزمون های آزماشی قلم چی، گزینه 2 و سنجش هر کدام ویژگی های خاصی دارند که متناسب با شخصیت شما انتخاب می شود. بنابراین توصیه می گردد جهت اطلاع دقیق از شرایط آزمون های آزمایشی با مشاورین کنکور زبان 97 تماس حاصل فرمائید تا اطلاع دقیقی از کنکور زبان و آزمون های آزمایشی کنکور زبان 97 دریافت کنید.

جهت دریافت آزمون های آزمایشی کنکور زبان قلمچی، سنجش و گزینه 2 با مشاوران مرکز تماس بگیرید.آخرین رتبه قبولی و درصد دروس کنکور زبان 97:

بسیاری از داوطلبان کنکور زبان به دنبال آخرین رتبه قبولی و درصد دروس کنکور زبان 97 می گردند تا بر اساس درصدهای خود در آزمون های آزمایشی متوجه شوند چه رتبه ای را کسب می نمایند و احتمال قبولی خود را تشخیص دهند و بر اساس آن تلاش خود را بیشتر نمایند تا رتبه ی بهتری را کسب نمایند و در نتیجه بتوانند در بهترین دانشگاه ها در یکی از رشته های زبان قبول شوند. همچنین نرم افزار انتخاب رشته این امکان را به آسانی در اختیار داوطلبان کنکور زبان قرار می دهد تا رتبه قبولی خود را با توجه به درصدهای کنکورهای آزمایشی تخمین بزنند.

برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور زبان 97 با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

نرم افزار تخمین رتبه کنکور زبان 97:

همواره بسیاری از داوطلبان کنکور زبان  به دنبال این هستند که با توجه به درصد دروس خود چه رتبه ای را می توانند در کنکور کسب  نمایند، به همین دلیل می توانید از نرم افزار تخمین رتبه کنکور زبان 97 استفاده کنید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با توجه به درصد دروس خود چه رتبه ای را کسب می نمائید و در نتیجه با توجه به این رتبه در کدام دانشگاه ها می توانید قبول شوید. بنابراین شما می توانید در هنگام آزمون های آزمایشی با توجه به درصد دروس خود، رتبه خود را از نرم افزار تخمین رتبه کنکور زبان 97 به دست آورید و در نتیجه خود را ارزیابی نمائید و برای رسیدن به هدفتان تلاش نمائید.

جهت استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور زبان 97،با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • مشاوره کنکور زبان 97، مصاحبه با نفرات برتر کنکور زبان 97، منابع کنکور زبان 97
  • بودجه بندی کنکور زبان 97، آزمون آزمایشی کنکور زبان 97، آخرین رتبه قبولی و درصد دروس کنکور زبان 97
  • نرم افزار تخمین رتبه کنکور زبان 97،بودجه بندی دروس عمومی، برنامه ریزی چهارماهه کنکور زبان 97
  • مشاوره تلفنی کنکور زبان 97، معرفی منابع کمک آموزشی و برنامه ریزی و موضوعات مرتبط با آن
تماس با مشاور