مشاوره کنکور زبان 97

  • مشاوره کنکور زبان 97، مصاحبه با نفرات برتر کنکور زبان 97، منابع کنکور زبان 97
  • بودجه بندی کنکور زبان 97، آزمون آزمایشی کنکور زبان 97، آخرین رتبه قبولی و درصد دروس کنکور زبان 97
  • نرم افزار تخمین رتبه کنکور زبان 97، زمان، شرایط و نحوه ثبت نام کنکور زبان 97، بودجه بندی دروس عمومی
  • مشاوره تلفنی کنکور زبان 97، معرفی منابع کمک آموزشی و برنامه ریزی و موضوعات مرتبط با آن

برنامه ریزی صحیح گامی بلند برای موفقیت شما در کنکور زبان 97

همان طور که می دانید برنامه ریزی صحیح و دقیق به شما کمک خواهد کرد که در کمترین زمان ممکن بتونید به موفقیت زیادی برسید. حال جای این سؤال است که آیا می توان در کمترین زمان ممکن به یک نتیجه ی مثبت رسید؟ در جواب این سؤال می توان گفت که بله. اگر شما بتوانید منابع کمک آموزشی خوب را بشناسید، از تجربیات نفرات برتر کنکورهای سال های گذشته استفاده نمائید و اطلاع دقیقی از بودجه بندی کنکور زبان 97 داشته باشید، می توانید به راحتی و با یک برنامه ریزی صحیح به نتیجه ی دلخواه برسید. بنابراین توصیه می گردد با مشاورین کنکور زبان 97 مرکز تماس حاصل فرمائید.

مشاورین کنکور زبان 97 مرکز اطلاع دقیقی از منابع کنکور زبان 97، آزمون های آزمایشی زبان، بودجه بندی کنکور زبان 97 و روش صحیح برنامه ریزی و مطالعه و تکنیک های تست زنی را به شما بیان نموده و شما را راهنمایی نمایند.

موفقیت در کنکور 97 با یک برنامه ریزی گام به گام

مصاحبه با نفرات برتر کنکور زبان 96:

همواره تجربه نشان داده است که اگر در کنکور زبان از تجربیات نفرات برتر کنکور زبان سال های گذشته استفاده نمائید، می توانید رتبه ی خوبی را در کنکور زبان کسب نمایند. بنابراین استفاده از تجربیات نفرات برتر کنکور زبان 96 به شما کمک خواهد کرد که نتیجه ی بهتری را در کنکور زبان 97 کسب کنید. نفرات برتر کنکور زبان 96 بر این باور هستند که شرکت در آزمون های آزمایشی  به آنها کمک کرده است که با سؤالات کنکور آشنا شده و خود را ارزیابی نمایند. هم چنین این افراد می گویند که از منابع کمک آموزشی خوبی استفاده نموده اند و از تکنیک های تست زنی خاصی  استفاده نموده اند و اطلاع دقیقی از بودجه بندی کنکور زبان داشته و یک برنامه ریزی صحیح و دقیقی داشته اند.

بنابراین توصیه می گردد جهت اطلاع دقیق از شرایط کنکور زبان 97 و نحوه صحیح برنامه ریزی و اطلاع دقیق از بودجه بندی و منابع مناسب کنکور زبان 97 با مشاورین کنکور زبان 97 تماس حاصل فرمائید تا اطلاع دقیقی از جزئیات کنکور زبان 97 و برنامه ریزی صحیح در اختیار شما قرار دهند.

منابع کنکور زبان 97:

داوطلبان کنکور زبان 97 باید توجه داشته باشند که جهت اقدام برای مطالعه و برنامه ریزی کنکور زبان باید ابتدا دروس و ضرایب تمامی گره های کنکور زبان را بدانید و سپس منابع کمک آموزشی مناسبی تهیه نمائید و مطالعه نموده و تست بزنید. توجه داشته باشید که مطالعه ی یک کتاب کمک آموزشی مناسب و مرور آن بهتر از مطالعه ی چندین کتاب کمک آموزشی می باشد. پس انتخاب بهترن کتاب کمک آموزشی و تستی  به شما کمک خواهد کرد که درصد بالاتری در کنکور بزنید و در نتیجه رتبه ی بهتری را کسب نمائید. و در بهترین دانشگاه قبول شوید. ذر ذیل برخی از کتاب های کمک آموزشی و منابع کنکور زبان 97 آمده است و شما می توانید جهت اطلاع دقیق از تمامی کتاب های کمک آموزشی کنکور زبان 97 با مشاورین کنکور زبان مرکز تماس حاصل فرمائید تا شما را راهنمایی نمایند.

ردیف دروس کتاب آموزشی
1 گرام تخصصی انتشارات خیلی سبز
2 درک مطلب دکتر شهاب اناری
3 گرامر زبان انگلیسی میکروطبقه بندی گاج

 

بودجه بندی کنکور زبان 97:

همواره داوطلبان کنکور زبان به دنبال بودجه بندی کنکور زبان 97 می گردند تا بتوانند بر اساس آن بر روی موضوعات پر تکرار تمرکز بیشتری داشته باشند و وقت بیشتری برای مطالعه و تست زنی این مطالب صرف نمایند. همواره نفرات برتر کنکور زبان 96 بر این باورند که اطلاع از بودجه بندی کنکور زبان به آن ها کمک کرده است که تا بر موضوعات پر سؤال وقت بیشتری را صرف نمایند و در نتیجه درصد بالایی را در کنکور زبان کسب نموده اند و رتبه ی بهتری را کسب کرده و در نتیجه در دانشگاه خوبی قبول شده اند. در ذیل بودجه بندی کنکور زبان 97 آمده است. شما جهت اطلاع دقیق از بودجه بندی کنکور زبان 97 می توانید با مشاورین کنکور زبان مرکز  تماس حاصل فرمائید تا شما را راهنمایی نموده و در برنامه ریزی صحیح شما را کمک نمایند.

بودجه بندی 4 سال اخیر کنکور منحصراً زبان بر اساس مباحث هر درس
سراسری 92 سراسری 93 سراسری 94
شکل گذشته ی افعال مدال  –  – 1
زمان ها 1 1 1
ربط دهنده ها 2  –
عبارات قیدی  – 1
شرطی ها 1 1
وجه وصفی 1 1
ساختارهای اجتناب از تکرار 2 1
معلوم / مجهول  – 1
شکل خلاصه شدهی عبارت وصفی 1 1
افعال کمکی (و مدال) 1 1 1
ضمایر  – 1 1
نقل قول ها  – 1  –
جمله واره ها  – 1  –
ترتیب صفات 1  –  –
وارونه سازی 1  –  –
شکل فعل دوم 1  –  –
ضمایر موصولی 2  –  –
تشدید کننده ها 1  –  –
vocabulary 15 15 15
word order 15 15 15
language function 5 5 5
close test 10 10 10
reading 15 15 15

 

جهت اطلاع از بودجه بندی دروس عمومی کنکور 97، اینجا کلیک نمائید.

آزمون های آزمایشی کنکور زبان 97:

بسیاری از  نفرات برتر کنکور زبان 6 از حضور در آزمون های آزمایشی سخن گفته اند و بر این باور هستند که شرکت در آزمون های آزمایشی  به آنها کمک کرده است تا با سؤالات کنکور  آشنا شده و خود را رازیابی نمایند. همچنین با تحلیل آزمون های آزمایشی نقاط ضعف و قوت خود را شناخته اند و در نتیجه در کنکور زبان رتبه ی خوبی را کسب نموده اند. بنابراین توصیه می گردد که در یکی از آزمون های آزمایشی خوب شرکت نمائید. توجه داشته باشید که آزمون های آزماشی قلم چی، گزینه 2 و سنجش هر کدام ویژگی های خاصی دارند که متناوب با شخصیت شما انتخاب می شود. بنابراین توصیه می گردد جهت اطلاع دقیق از شرایط آزمون های آزمایشی با مشاورین کنکور زبان 97 تماس حاصل فرمائید تا اطلاع دقیقی از کنکور زبان و آزمون های آزمایشی کنکور زبان 97 را برای شما بیان نموده و شما را راهنمایی نمایند.

جهت دریافت آزمون های آزمایشی کنکور زبان قلمچی، اینجا کلیک نمائید.

جهت دریافت آزمون های آزمایشی کنکور زبان گزینه دو، اینجا کلیک نمائید.

جهت دریافت آزمون های آزمایشی کنکور زبان سنجش، اینجا کلیک نمائید.

 آخرین رتبه قبولی و درصد دروس کنکور زبان 97:

بسیاری از داوطلبان کنکور زبان به دنبال آخرین رتبه قبولی و درصد دروس کنکور زبان 97 می گردند تا بر اساس درصدهای خود در آزمون های آزمایشی متوجه شوند چه رتبه ای را کسب می نمایند و احتمال قبولی خود را تشخیص دهند و بر اساس آن تلاش خود را بیشتر نمایند تا رتبه ی بهتری را کسب نمایند و در نتیجه بتوانند در بهترین دانشگاه ها در یکی از رشته های زبان قبول شوند. بنابراین پیشنهاد می گردد جهت اطلاع دقیق از آخرین رتبه قبولی و درصد دروس کنکور زبان 97 از نرم افزار انتخاب رشته کنکور زبان 97 خانه مشاوره استفاده نمائید.

رشته: زبان

رتبه در منطقه 2: 8584

رتبه کشوری: 20942

ردیف درس نمره به درصد
1 زبان و ادبیات فارسی 46%
2 زبان عربی 0%
3 فرهنگ و معارف اسلامی 16%
4 زبان خارجی 74%
5 زبان تخصصی 45%

 

جهت استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور زبان 97، اینجا کلیک نمائید.

نرم افزار تخمین رتبه کنکور زبان 97:

همواره بسیاری از داوطلبان کنکور زبان  به دنبال این هستند که با توجه به درصد دروس خود چه رتبه ای را در کنکور کسب می نمایند، به همین دلیل می توانند از نرم افزار تخمین رتبه کنکور زبان 97 استفاده نمایند. این نرم افزار به شما کمک می کند که با توجه به درصد دروس خود چه رتبه ای را کسب می نمائید و در نتیجه با توجه به این رتبه در کدام دانشگاه ها می توانید قبول شوید. بنابراین شما می توانید در هنگام آزمون های آزمایشی با توجه به درصد دروس خود، رتبه خود را از نرم افزار تخمین رتبه کنکور زبان 97 به دست آورید و در نتیجه خود را ارزیابی نمائید و برای رسیدن به هدفتان تلاش نمائید.

جهت استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور زبان 97، اینجا کلیک نمائید.

زمان، شرایط و نحوه ثبت نام کنکور زبان 97:

اطلاع از زمان، شرایط و نحوه ثبت نام کنکور زبان 97 به شما کمک خواهد کرد تا کنکور 97 را از دست ندهید و خود را برای کنکور آماده نمائید. سؤالی که اکثر داوطلبان کنکور زبان می پرسند این است که با چه مدرکی می توان در کنکور زبان 97 شرکت نمود؟

در جواب این سؤال باید گفت که شما اگر مدرک پیش دانشگاهی، کاردانی و یا دیپلم 4 ساله ی نظام قدیم داشته باشید، می توانید در کنکور زبان 97 شرکت نمائید. زمان ثبت نام کنکور زبان 97 در بهمن ماه 96 می باشد و کنکور زبان 97 در تیرماه 97 برگزار می شود. شما می توانید جهت اطلاع دقیق از زمان، شرایط و نحوه ثبت نام کنکور زبان 97 با مشاورین کنکور زبان 97 تماس حاصل فرمائید تا شما را از جزئیات کنکور زبان 97 باخبر سازند.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • مشاوره کنکور زبان 97، منابع کنکور زبان 97، مصاحبه با نفرات برتر کنکور زبان 96
  • بودجه بندی کنکور زبان 97، آزمون های آزمایشی کنکور زبان 97، آخرین رتبه قبولی و درصد دروس کنکور زبان 97
  • مشاوره تلفنی کنکور زبان 97، مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور زبان 97
  • و هر سؤالی که پیرامون کنکور زبان 97 و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره کنکور زبان 97 میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور
اعلام خرابی تماس