مشاوره کنکور آزاد

  • مشاوره کنکور آزاد، مشاوره انتخاب رشته کنکور آزاد، انتخاب رشته مجازی کنکور آزاد
  • مشاوره کنکور سراسری، مشاوره ارشد کنکور سراسری و آزاد، مشاوره، کنکور دکتری آزاد
  • مشاوره کنکور سراسری و آزاد دکتری، مشاوره کنکور، مشاوره انتخاب رشته و تحصیلی کنکور سراسری و آزاد
  • میزان قبولی کنکور ارشد و دکتری آزاد به چه میزان بوده است؟

آیا شما داوطلبین به این موضوع فکر کرده اید که اگر زمان شروع برای کنکور، بنامه ی صحیح نسبت به این زمان و میزان زمان باقی مانده نداشته باشید. ممکن است تمامی زمان های مطالعه خود را هدر دهید؟

آیا شما دانش آموزان و دانشجویان مقاطع تحصیلی مختلف کنکور به این موضوع که چه کتاب هایی به عنوان کمک آموزشی و تستی برای شروع مطالعات نیاز خواهید داشت و این کتاب ها بر اساس  زمان شروع شما چطور کتاب هایی باید باشند و چطور باید مطالعه شوند؟!!!

آشنایی و صحبت با یک مشاور تخصصی برای شما تمامی این مطالب را حل خواهد کرد و استانداردترین آشنایی و صحبت با یک مشاوره تخصصی برای شما تمامی این مطالب را حل خواهد کرد و استاندارد ترین آشنایی و صبحت با یک مشاوره تخصصی برای تمامی این مطالب را حل خواهد کرد و استانداردترین مطالب را در این موارد نسبت به خصوصیت مطالعاتی و تحصیلی شما پیشنهاد خواهد کرد.

ضرایب دروس در کنکور:

با توجه به بررسی های صورت گرفته در مشاوره کنکور سراسری می توان این را بیان کرد که هیچ کدام از این موارد در مقطع کنکوری مختلف و به تفکیک بیان شده، هیچ تفاوتی با یکدیگر نخواهد کرد و تمامی موارد بصورت کامل در بخش مشاوره کنکور سراسری به تفکیک و با جداول گوناگون بیان کرده ایم.

منابع کنکور 96:

مشاوره کنکور آزاد در رابطه با منابع آخرین کنکور برگزار شده در سطح کشور و در مقاطع تحصیلی مختلف، گویای این موضوع بوده که برای مقطع پیش دانشگاهی به کنکور آزاد با همان منابع قبلی که کتاب های درسی دوره ی دوم دبیرستان می بشاد و برخی کتاب های لازم برای آموزش بهتر و درک مطالب تستی و برخی کتاب های تستی دیگر خواهد بود. اما در مقطع کارشناسی به کارشناسی ارشد آزاد و همچنین کارشناسی ارشد به دکتری آزاد با توجه به جزئی شدن رشته ها و گرایش ها و تخصصی تر شدن آن ها می توان گفت که باید برای هر گروه مجموعه ی امتحانی منابع مختص به هر مجموعه را اختصاص داد.درصد و تراز لازم برای قبولی:

مشاوره کنکور آزاد نسبت به درصد و تراز لازم برای قبولی به شرح زیر خواهد بود:

ردیف رشته تراز رتبه درصد
1 ریاضی 3500 60.000 8%
2 تجربی 3700 40.000 10%
3 انسانی 3100 70.000 5%

 

برای کنکور های کارشناسی به کارشناسی ارشد آزاد  تراز حدود 8000  و کارشناسی ارشد آزاد دکتری تراز حدود 1000 و با توجه به یک برانداز کلی می توان گفت که  رتبه ای حدود 6000 تا 800  خواهد بود. لذا اینکه در دکتری کمی متفاوت می باشد.

تماس با مشاور