مشاوره معافیت خدمت سربازی

  • مشاوره معافیت خدمت سربازی، مراحل و نحوه دریافت معافیت خدمت سربازی 97
  • شرایط معافیت سربازی سال 97، سؤالات متداول در زمینه معافیت خدمت سربازی 97
  • قوانین معافیت نظام وظیفه، اخبار جدید معافیت خدمت سربازی و قوانین جدید نظام وظیفه
  • مشاوره تلفنی معافیت خدمت سربازی و سایر معافیت های سربازی با مشاورین مرکز

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که دل نگران سپری کردن زمان خدمت سربازی تان هستند و پیوسته فکر و ذهنشان مشغول عقب افتادن از جریانات زندگی معمولی در طی این مدت، دور بودن از محل زندگی و طولانی بودن مدت دوران سربازی است.

در واقع ذهنتان به قدری درگیر شده که حتی نمی توانید راجع به نحوه معافیت خدمت سربازی نیز فکر کنید. در واقع هر کاری راهی دارد و شما می توانید با مشورت با افراد خبره از چند و چون کاهش مدت سربازیتان از طریق قانون معافیت اقدام نمایید.

شرایط معافیت خدمت سربازی:

معافیت ها انواع مختلفی دارند که از جمله آن ها می توان به معافیت تحصیلی، معافیت کفالت، پزشکی، ایثارگران و … اشاره کرد. پیشنهاد ما این است که مقاله های مشاوره معافیت کفالت خدمت سربازی، مشاوره معافیت ایثارگران خدمت سربازی، مشاوره معافیت پزشکی خدمت سربازی و مشاوره معافیت تحصیلی خدمت سربازی را نیز مطالعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط معافیت خدمت سربازی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

مراحل معافیت خدمت سربازی:

از آنجایی که معافیت های مختلفی در دفترچه راهنمای خدمت وظیفه عمومی تعریف شده است، مراحل مختلفی نیز برای انواع معافیت های خدمت سربازی تعریف می شود. البته دریافت دفترچه راهنمای خدمت وظیفه عمومی و مطالعه ی دقیق آن و تکمیل فرم های مرتبط با هر معافیت و در نهایت رجوع به دفاتر خدمات الکترونیک به عنوان مراحل مشترک برای تمامی معافیت ها تعریف می شوند.

برای آگاهی از مراحل معافیت خدمت سربازی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مدارک معافیت خدمت سربازی:

از جمله مدارک مشترک لازم به منظور معافیت خدمت، اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه و عکس پرسنلی 4×3 است. سایر مدارک مانند آخرین مدرک تحصیلی مورد تأیید وزارت علوم و یا فرم های معاینه برای هر نوع معافیت متفاوت است.

برای آگاهی از مدارک معافیت خدمت سربازی با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید.

روند رسیدگی به درخواست معافیت خدمت سربازی:

پس از تکمیل فرم های لازم برای هر نوع از معافیت، معمولاً ثبت درخواست در سیستم خدمات الکترونیک (پلیس 10+) صورت می پذیرد. برای انواع معافیت، روند مختلفی وجود خواهد داشت. به عنوان مثال برای معافیت پزشکی در اولین مرحله، معاینه اولیه صورت می پذیرد.

جهت کسب آگاهی از روند رسیدگی به درخواست معافیت خدمت سربازی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما کمک می کند:

  • مشاوره معافیت خدمت سربازی، مراحل و نحوه دریافت معافیت خدمت سربازی 97
  • شرایط معافیت سربازی سال 97، سؤالات متداول در زمینه معافیت خدمت سربازی 97
  • قوانین معافیت نظام وظیفه، اخبار جدید معافیت خدمت سربازی و قوانین جدید نظام وظیفه
  • مشاوره تلفنی معافیت خدمت سربازی و سایر معافیت های سربازی با مشاورین مرکزبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره معافیت خدمت سربازی میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور
اعلام خرابی تماس