مشاوره خدمت سربازی نظام وظیفه:

  • مشاوره خدمت سربازی نظام وظیفه،امریه سربازی ارگان های دولتی و خصوصی و انواع امریه ها
  • خرید خدمت سربازی، کسری خدمت سربازی و راه های کسر خدمت، شرایط معافیت کفالت و سایر معافیت ها
  • کسری خدمت و انواع معافیت های خانواده معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان، جانبازان و …
  •  مشاوره تلفنی نحوه دریافت معافیت کفالت و پاسخگویی به سؤال متداول شما

مشاوره تلفنی خدمت سربازی نظام وظیفه:

بسیاری از هم وطنان عزیز کشور که مشمول خدمت مقدس سربازی هستند، اطلاعات دقیقی از اخبار و قوانین جدید نظام وظیفه ندارند و گاهاً دیده میشود که به دلیل عدم آگاهی از شرایط و قوانین نظام وظیفه دست به اقداماتی میزنند که نتیجه بخش نبوده و نمیتوانند به مقصود خود برسند. مرکز مشاوره تلفنی آخرین اخبار و اطلاعات و قوانین را از سازمان رسمی نظام وظیفه دریافت کرده و بصورت تلفنی در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

همچنین مشمولان میتوانند جهت اموری همچون خرید خدمت سربازی،معافیت کفالت و انواع آنها،معافیت پزشکی و انواع آنها، کسری خدمت سربازی و راه های دریافت کسری ،امریه خدمت سربازی ارگان های دولتی و خصوصی، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان و هرسوال تخصصی پیرامون خدمت سربازی نظام وظیفه با مشاورین این مرکز تماس گرفته و راه های قانونی و رسمی را از کارشناسان مرکز دریافت نمایند.

سوالی در زمینه خدمت سربازی ذهنتان را مشغول به خود کرده؟ از شرایط اخذ معافیت ، کسری و امریه خدمت اطلاع دارید؟ با مشاورین حرفه ای نظام وظیفه مرکز تماس بگیرید.

خرید خدمت سربازی:

خدمت وظیفه هرچند که مردساز است اما اعمال آن برای همه افراد جامعه امکان پذیر نیست و برخی نمی توانند بنا به دلایلی به خدمت سربازی اعزام شوند. یکی از قوانین مهم در این مواقع خرید خدمت سربازی است. مشاورین مرکز جامع ترین اطلاعات را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهند.

معافیت کفالت:

یکی از معافیت های سازمان نظام وظیفه ، معافیت کفالت است که تحت شرایطی خاص، فرد از رفتن به سربازی معاف شده و کارت پایان خدمت خود را دریافت می نماید. عدم آگاهی از شرایط دریافت معافیت ممکن است سرنوشت تان را تغییر دهد. جهت مشاوره در زمینه معافیت های خدمت سربازی با مشاورین متخصص خانه مشاوره تماس بگیرید.

معافیت های پزشکی:

بسیاری از بیماری هایی که حتی فکرش را هم نمی کنید، موجب معافیت خدمت می شوند. به عنوان مثال ضعیفی دید چشم ها که بسیاری از افراد جامعه به آن مبتلا هستند. برای کسب آگاهی در زمینه بیماری هایی که شما را از سربازی معاف می کنند با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

کسری خدمت:

در بعضی از مواقع هم ممکن است شرایط کافی برای اخد معافیت را نداشته ، ولی شرایط لازم برای کسری خدمت را دارا باشید. مشاورین متخصص خانه مشاوره در کوتاه ترین زمان ممکن ، با آنالیز شرایط شما ، بهترین اطلاعات را در زمینه کسری خدمت در اختیارتان قرار می دهند.

امریه سربازی:

امریه نیز یک فرصت استثنایی برای کسانی است که می خواهند در مکانی غیر از پادگان های نظامی و با فرمی غیرنظامی ، دوران سربازی خود را بگذرانند. اگر می خواهید امریه سربازی بگیرید ، با مشاورین حرفه ای مرکز تماس بگیرید.

اگر سوالی در زمینه معافیت های سربازی ، کسری خدمت و چگونگی اخذ امریه سربازی دارید ، با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

در ضمن می توانید سری هم به مقالات زیر بزنید:

در صورتی که سؤالی درباره خدمت سربازی و موضوعات مرتبط با آن دارید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

استعلام کد سخا و خدمات الکترونیکی نظام وظیفه:

در ابتدا بایستی به این پرسش پاسخ دهید که اصلاً کد سخا چیست!؟ کد سخا شناسه ای 5 رقمی و منحصر به فرد در سازمان نظام وظیفه است که در واقع به منظور ورود به سایت همراه با کد ملی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع با استفاده از این کد می توانید آخرین وضعیت خدمت را استعلام کنید.

کد سخا را می توان از دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس 10+) دریافت کرد.

در صورت داشتن هر گونه سؤال در رابطه با کد سخا، نحوه ی دریافت کد سخا، اخذ معافیت خدمت و … می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

سایت مشاوره خدمت سربازی نظام وظیفه:

یکی از نگرانی های اصلی مشمولان خدمت سربازی این است که مرجعی برای مشاهده و مطالعه قوانین جدید نظام وظیفه، شرایط خرید خدمت سربازی و شرایط انواع معافیت و … پیدا کنند که اخبار به روز و رسمی سازمان نظام وظیفه را در اختیارشان قرار دهد. پیشنهاد ما این است که برای آگاهی از کلیه اخبار نظام وظیفه با مشاورین متخصص خدمت وظیفه مرکز تماس بگیرید.

برای مشاوره تلفنی خدمت سربازی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • مشاوره خدمت سربازی نظام وظیفه،امریه سربازی ارگان های دولتی و خصوصی و انواع امریه ها
  • خرید خدمت سربازی، کسری خدمت سربازی و راه های کسر خدمت، شرایط معافیت کفالت و سایر معافیت ها
  • کسری خدمت و انواع معافیت های خانواده معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان، جانبازان و …
  •  مشاوره تلفنی نحوه دریافت معافیت کفالت و پاسخگویی به سؤال متداول شما
تماس با مشاور