00 مشاوره ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور – مرکز مشاوره،سامانه مشاوره تلفنی در سراسر کشور


مشاوره ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور:

  • مشاوره ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، زمان و شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور
  • قبولی در آزمون ارشد فراگیر پیام نور، منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
  • شرکت در کلاس های آمادگی آزمون ارشد فراگیر پیام نور الزامیست؟ مزایای سیستم آموزشی فراگیر پیام نور
  • مشاوره تلفنی در رابطه با ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و سؤالات پیرامون این موضوع

 زمان و شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور:

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 در روز 8 دی ماه 96 برگزار می شود و زمان ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96، 23 مهرماه تا 30 ام مهر می باشد و داوطلبان آزمون ورودی ارشد فراگیر پیام نور در صورتی که شرایط ثبت نام از جمله داشتن مدرک کارشناسی را داشته باشند، می توانند اقدام به انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور نمایند. شما می توانید جهت اطلاع از شرایط دقیق ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور با مشاورین انتخاب رشته کارشناسی ارشد مرکز تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند و بتوانید به راحتی اقدام به ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نمائید. قبولی در آزمون ارشد فراگیر پیام نور:

همان طور که می دانید آزمون فراگیر ارشد پیام نور هر ساله به صورت جدا از کنکور کارشناسی ارشد برگزار می شود و داوطلبان ارشد فراگیر پیام نور پس از برگزاری آزمون در صورتی که نمره ی لازم برای قبولی را کسب نمایند در دانشگاه مورد نظر قبول شده و می توانند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بپردازند. برای قبولی شما در آزمون فراگیر ارشد پیام نور، دو عامل مؤثر است، عامل اول معدل کارشناسی داوطلبان می باشد و عامل دوم نمره ی کسب شده داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 می باشد. بنابراین برای قبولی در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 باید نمره ی قبولی لازم را کسب نمائید. شما می توانید از مشاورین مرکز راهنمایی بگیرید تا شرایط دقیق قبولی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را برای شما بیان نموده تا بتوانید به راحتی و بدون دردسر به ادامه تصحیل در مقطع کارشناسی ارشد بپردازید.

فراگیر ارشد پیام نور هر ساله به صورت جدا از کنکور کارشناسی ارشد برگزار می شود

 منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور:

سؤالی که برای داطولبان ارشد فراگیر پیام نور پیش می آید این است که آیا منابع ارشد فراگیر پیام نور همان منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد می باشد؟ در جواب سؤال باید به این نکته اشاره کرد که منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور متفاوت با منابع کنکور کارشناسی ارشد می باشد و نکته جالب در منابع ارشد فراگیر پیام نور این است که سازمان سنجش در دفترچه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، منابع آزمون هر رشته را به صورت جداگانه بیان نموده و نام مؤلف و ناشر هر درس را ذکر کرده و حتی فصولی را که داوطلبان باید مطالعه کنند را نیز بیان کرده است. بنابراین اطلاعات دقیق از منابع اصلی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، کمک شایانی به قبولی داوطلبان ارشد فراگیر پیام نور می کند که شما می توانید جهت اطلاع از منابع ارشد فراگیر پیام نور با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

شرکت در کلاس های آمادگی آزمون ارشد فراگیر پیام نور الزامیست؟

معمولاً، اکثر داوطلبان ارشد فراگیر پیام نور 96 دچار سردرگمی هستند که آیا شرکت در کلاس های آمادگی آزمون ارشد فراگیر پیام نور الزامیست؟ در جواب این سؤال باید گفت که تبلیغاتی که مؤسسات جهت برگزاری کلاس های آمادگی آزمون ارشد فراگیر پیام نور می کنند، فقط در جهت آمادگی بیشتر شما برای روز آزمون ارشد فراگیر پیام نور 96 می باشد و هیچ اجباری جهت شرکت داوطلبان کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در این کلاس ها نیست و داوطلبان می توانند فقط منابع آزمون ارشد فراگیر پیام نور را مطالعه نمایند و خود را برای روز آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 آماده نمایند. فقط توجه داشته باشید که اگر مایل به ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون ارشد فراگیر پیام نور هستید، فقط در مؤسسات مجاز ثبت نام نمائید.

 خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • مشاوره ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، زمان و شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، مشاوره تلفنی منابع آزمون ارشد فراگیر پیام نور
  • و هر سؤالی که پیرامون ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.

 

 

تماس با مشاور