مشاوره تلفنی تخمین رتبه کنکور 97

 • نرم افزار تخمین رتبه کنکور 97 ، کارنامه قبولی های کنکور سال های گذشته ، انتخاب رشته حرفه ای سراسری و آزاد
 • تخمین رتبه کنکور ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان ، مقایسه آزمون های آزمایشی ، حداقل درصد دروس برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر
 • پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها ، آخرین رتبه قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر ، رتبه و تراز لازم برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر
 • مشاوره تلفنی تخمین رتبه کنکور 97 ، مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی ، معرفی بهترین منابع درسی

مشاوره تلفنی تخمین رتبه ، انتخاب رشته سراسری و آزاد و ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

این گونه به نظر می رسد که پس از خارج شدن از جلسه کنکور، بار سنگینی از روی شانه هایتان برداشته شده است! و از این به بعد می توانید راحت و بدون دغدغه، کل زمان خود را به فراغت سپری کنید.

ما پیشنهاد می کنیم که پس از استراحتی کوتاه به فکر انتخاب رشته باشید. چرا که غول کنکور 7 خان دارد و شما در حال حاضر از خان ششم عبور کرده اید.

 • مشاوره تخمین رتبه کنکور

تخمین رتبه از جمله کارهای بسیار مهمی است که به منظور اقدام به انتخاب رشته، بایستی انجام دهید. در واقع داده های خام حاصل از آزمون، نمی توانند به شما بگویند که در سال جاری چه رتبه ای کسب خواهید کرد و یا در کدام رشته قبول می شوید. عاملی که به شما کمک می کند که از جایگاه خود در آینده، اطلاع دقیق یابید، امکان مقایسه شما با قبول شدگان کنکور سال های گذشته است. این مهم جز با تجربه، عملی نخواهد شد و این تجربه را تنها مشاوران متخصصی می توانند در اختیار شما قرار دهند.

 • انتخاب رشته سراسری و آزاد

نحوه صحیح انتخاب رشته کنکور ، اصلی بسیار مهم است ، زیرا اگر برای قبولی در کنکور روزها و شبهای زیادی را تلاش نموده اید، اگر در مرحله ی آخر که همان انتخاب رشته است، حرفه ای عمل نکنید، تمامی تلاش هایتان به نتیجه نخواهد رسید.

 • ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور یک فرصت طلایی است تا بتوانید در رشته مورد علاقه تان تحصیل کنید. البته در اولین قدم باید بدانید که کدام یک از دانشگاه ها بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند.

به منظور مشاوره تلفنی تخمین رتبه ، انتخاب رشته سراسری و آزاد و ثبت نام دانشگاه بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

نرم افزار تخمین رتبه کنکور:

از جمله راه های بسیار مفید برای آگاهی از رتبه در کنکور سال جاری، استفاده از نرم افزار تخمین رتبه است. نرم افزار تخمین رتبه به شما این امکان را می دهد که با وارد نمودن درصدهای صحیح پاسخگویی به دروس، از رتبه خود (به صورت حدودی)، آگاهی یابید. آگاهی از رتبه نیز موجب می شود تا در انتخاب رشته خود حرفه ای تر عمل کنید.

به همین منظور پیشنهاد می کنیم که به منظور دریافت نرم افزار تخمین رتبه و کسب آگاهی های لازم برای تجزیه و تحلیل رتبه و اطلاع از رشته ها و دانشگاه هایی که امکان قبولی در آنها را دارید، با مشاورین متخصص کنکور خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

به منظور دریافت نرم افزار تخمین رتبه و آگاهی از رشته ها و دانشگاه هایی که امکان قبولی در آنها را دارید با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

تحلیل کارنامه قبولی های کنکور سال های گذشته:

از جمله نکات مهمی که بایستی در انتخاب رشته به آن توجه داشته باشید، بررسی و تجزیه و تحلیل کارنامه قبولی های سال های گذشته است. در واقع نرم افزار تخمین رتبه این کار را بسیار راحت کرده است و به داوطلبان این امکان را می دهد که در کوتاه ترین زمان ممکن، از رتبه حدودی خود آگاهی یافته و با مشورت با مشاوران متخصص و آنالیز کارنامه قبولی های سال های گذشته، بهترین انتخاب رشته را داشته باشند.

به منظور آنالیز رتبه و آگاهی از رشته ها و دانشگاه هایی که امکان قبولی در آن ها را دارید، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

انتخاب رشته حرفه ای (سراسری و آزاد):

اگر شما هم جزو داوطلبانی هستید که معتقدید «انتخاب رشته، نیاز به هیچ گونه تخصصی ندارد، تنها کافی است که رشته ها را به ترتیب علاقه مندی بچینیم»، بایستی بگوییم اگر به همین گونه طرز تفکر ادامه دهید، از جمله دانشجویانی خواهید بود که چند سال دیگر از انتخابی که داشته اید، پشیمان خواهید شد و درصدد تغییر رشته بر می آیید. مشاوران متخصص مرکز بهترین انتخاب ها را به شما معرفی می کنند.

برای انتخاب رشته تضمینی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

با چه رتبه ای در چه رشته ای قبول می شوم؟

پس از کنکور، این سؤال ذهن تمامی داوطلبان کنکور را به خود مشغول می سازد. «با چه رتبه ای در چه رشته و دانشگاهی قبول می شوم؟» در واقع پاسخ دقیق به این سؤال، به شما کمک می کند که بتوانید انتخاب رشته دقیق تری داشته باشید و در نتیجه امکان انتخاب خود را نسوزانید. پیشنهاد می کنیم که در این راه نیز از مشاوران حرفه ای کنکور خانه مشاوره راهنمایی بگیرید.

جهت آگاهی از اینکه با چه رتبه ای در چه رشته و دانشگاهی قبول می شوید، با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

تخمین رتبه کنکور ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان:

فرقی نمی کند که در کدام گروه آزمایشی شرکت کرده اید، در هر گروه آزمایشی که باشید، نیاز به تخمین رتبه خواهید داشت و از آنجایی که تجربه در تخمین رتبه حرف اول را می زند، لزوم مشاوره بیش از پیش اهمیت می یابد.

به منظور تخمین رتبه کنکور ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

مقایسه آزمون های آزمایشی:

اگر قصد دارد که در سال آینده در کنکور شرکت کنید، بایستی نکات ضعف و قوت خود را در کنکور سال جاری بشناسید. شاید یکی از عمده ضعف های شما این باشد که در آزمون های آزمایشی شرکت نکرده اید و یا در آزمون هایی شرکت کرده اید که نتیجه مشابه با کنکور نداشته است. از این رو انتخاب بهترین آزمون آزمایشی می تواند در روند قبولی شما تأثیر فراوانی داشته باشد، زیرا آزمون های آزمایشی شبیه ساز کنکور بوده و اگر به درستی انجام شوند، بارها و بارها شما را در موقعیتی مانند کنکور قرار می دهند. پس پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت نام در آزمون های آزمایشی به منظور مقایسه آزمون ها با مشاوران متخصص کنکور خانه مشاوره تماس بگیرید.

جهت مقایسه آزمون های آزمایشی و انتخاب بهترین آزمون با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید.

بدون کنکور وارد دانشگاه شوید:

پذیرش بدون کنکور در دانشگاه ها، یک فرصت استثنایی و شانسی است که شاید یکبار درخانمان را بزند. اگر حوصله و وقت جنگیدن با غول کنکور را ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم با شرایط و ضوابط پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها آشنا شوید. مشاورین متخصص بدون کنکور خانه مشاوره در کوتاه ترین زمان ممکن، جامع ترین اطلاعات را در زمینه تحصیل بدون کنکور در اختیار شما قرار می دهند.

اگر سؤالی در زمینه پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها دارید، با مشاوران حرفه ای مرکز تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی ویژه قبولی:

یک مشاور متخصص تحصیلی با ارائه یک برنامه ی حرفه ای، مانند یک چراغ، راه را برای دانش آموز روشن می نماید. این بدین معنی است که نقش یک مشاور حرفه ای در کسب موفقیت دانش آموز، کمتر از خود دانش آموز نخواهد بود. تجربه یک مشاور حرفه ای به دانش آموز کمک می کند تا بتواند بر نکات مهم بیشتر تمرکز کند و همین امر موجب ارتقاء معدل خواهد شد. در واقع یک مشاور متخصص با ارائه یک برنامه حرفه ای به دانش آموز کمک می کند تا در کم ترین زمان ممکن به بیشترین بازدهی دست یابد.

یک برنامه ی حرفه ای برنامه ای است که نه تنها موجب خسته نشدن دانش آموز از مطالعه دروس نمی شود (به دلیل اینکه متناسب با روحیه هر فرد تنظیم می شود)، بلکه انگیزه دانش آموز را برای مطالعه افزایش می دهد.

اگر در جستجوی یک برنامه ی حرفه ای برای قبولی در کنکور هستید، پیشنهاد می کنیم با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر مشاوره می دهد:

 • نرم افزار تخمین رتبه کنکور 97 ، کارنامه قبولی های کنکور سال های گذشته ، انتخاب رشته حرفه ای سراسری و آزاد
 • تخمین رتبه کنکور ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان ، مقایسه آزمون های آزمایشی ، حداقل درصد دروس برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر
 • پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها ، آخرین رتبه قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر ، رتبه و تراز لازم برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر
 • مشاوره تلفنی تخمین رتبه کنکور 97 ، مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی ، معرفی بهترین منابع درسی
تماس با مشاور