مشاوره تلفنی تحصیل در چین

  • مشاوره تلفنی تحصیل در چین ، ادامه تحصیل در کشور چین ، شرایط تحصیل در چین
  • هزینه تحصیل در چین ، شرایط بورسیه رایگان چین ، هزینه زندگی در چین
  • مزایا و معایب تحصیل در چین ، لیست رشته ها و دانشگاه های چین
  • مشاوره تلفنی تحصیل در خارج کشور و لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه

شرایط تحصیل در چین

شما برای ادامه تحصیل در چین می توانید به پذیرش بورسیه به دو صورت تحصیل در چین با زبان انگلیسی و تحصیل در چین با زبان چینی اقدام نمایید و جهت آموزش زبان چینی می توانید در هر کشوری که هستید نسبت به یادگیری آن اقدام نمائید و جهت آموزش زبان چینی می توانید در هر کشوری که هستید، نسبت به یادگیری آن اقدام نمائید. بورسیه و اعزام به کشور چین در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری انجام می گیرد و شرایط پذیرش در هر مقطع تحصیلی در کشور چین متفاوت است که شما می توانید از مشاورین بورس اعزام به چین مرکز راهنمایی بگیرید تا اطلاعاتی از جمله مراحل اداری پذیرش بورسیه در چین، آینده ی شغلی در رشته ی مورد نظر در کشور و شرایط اقامت را در اختیار شما گذاشته و اطلاعاتی در مورد تمامی دانشگاه های دارای مجوز کشور چین را به شما اعلام کرده و قبل از هر گونه اقدام به پذیرش در کشور چین، با اطلاعات کامل بتوانید در بهترین دانشگاه چین و به راحتی و بدون دردسر اقدام به پذیرش آن نمائید.

هزینه تحصیل و بورس رایگان در چین:

یکی از کشورهایی که هزینه ی تحصیل در آن بسیار پایین می باشد، کشور چین می باشد که هزینه ی تحصیل در مقاطع تحصیلی مختلف کشور چین، متفاوت است که هزینه ی تحصیل در مقطع کارشناسی حدوداً  3000 تا 4000 دلار و هزینه ی آن در مقطع کارشناسی ارشد حدوداً بین 4000 تا 5000 دلار و هزینه ی تحصیل در مقطع دکتری ما بین 5000 تا 5500 دلار می باشد. از آنجا که هزینه ی تحصیل در هر رشته و در هر مقطع تحصیلی در کشور چین متفاوت است. شما می توانید با مشاورین بورسیه چین مرکز، تماس بگیرید تا اطلاع دقیقی از هزینه ی تحصیل در هر رشته در هر مقطع تحصیلی را در اختیار شما قرار داده و همچنین شما را از هزینه ی اقامت در خوابگاه، خوراک و مسائل دیگر مطلع ساخته و شرایط بورسیه رایگان و مراحل اداری آن را به شما اعلام نموده تا شما به راحتی و بدون دردسر نسبت به پذیرش در رشته مورد نظر در کشور چین اقدام نمائید و به راحتی و بدون دردسر به تحصیل خود در کشور چین ادامه دهید.

 

لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل:

متقاضیان پذیرش بورس اعزام به خارج، توجه داشته باشند که انتخاب کشور جهت ادامه ی تحصیل در هر رشته بسیار متفاوت است. هزینه ی ادامه ی تحصیل در هر رشته در کشورهای گوناگون بسیار متفاوت است و شرایطی از جمله زبان تحصیلی هر کشور، شرایط فرهنگی، اقلیمی و … در هر دانشگاه با دانشگاه دیگر تفاوت دارد. از این رو با توجه به شرایط مالی شما و علاقه ی شما به رشته ی مورد نظر در مقطع تحصیلی مورد نظر، انتخاب کشور شما متفاوت خواهد بود. بنابراین توصیه می گردد جهت اطلاع دقیق از لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه جهت ادامه ی تحصیل با مشاورین بورسیه خارج مرکز تماس بگیرید تا اطلاعاتی هم چون شرایط آب و هوایی، هر کشور، هزینه ی تحصیل هر کشور و سطح علمی هر کشور در هر رشته را به شما اعلام نموده تا شما با داشتن اطلاعات کامل و آگاهی کامل از شرایط بورسیه هر کشور، یک انتخاب درست داشته باشید و بتوانید آینده ی تحصیلی درخشانی برای خود رقم بزنید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره تلفنی می دهد:

  • تحصیل در کشور چین ، بورسیه مقاطع تحصیلی مختلف در چین ، شرایط تحصیل در چین
  • شرایط بورس رایگان در چین ، هزینه تحصیل و زندگی در چین
  • مزایا و معایب تحصیل در چین ، لیست رشته ها، مقاطع دانشگاه های دارای پذیرش کشور چین
  • و هر سؤالی که پیرامون موضوع بورسیه و ادامه تحصیل خارج کشور ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور