مشاوره تلفنی تحصیل در پرتغال

  • مشاوره تلفنی تحصیل در پرتغال ، ادامه تحصیل در کشور پرتغال ، شرایط تحصیل در پرتغال
  • هزینه تحصیل در پرتغال ، شرایط بورسیه رایگان پرتغال ، هزینه زندگی در پرتغال
  • مزایا و معایب تحصیل در پرتغال ، لیست رشته ها و دانشگاه های پرتغال
  • مشاوره تلفنی تحصیل در خارج کشور و لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه

شرایط تحصیل در پرتغال:

بسیاری از دانشگاه های کشور پرتغال مورد تأیید وزارت علوم می باشد که زبان تدریس در رشته های متفاوت در این کشور به دو زبان انگلیسی و پرتغالی می باشد. یکی از مزیت های تحصیل در کشور پرتغال عدم محدودیت سنی در هر رشته و در هر مقطع تحصیلی می باشد. شما می توانید جهت ادامه تحصیل در هر یک از مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اقدام نمائید. البته توجه داشته باشید که شرایط پذیرش هر رشته در هر مقطع تحصیلی در دانشگاه های کشور پرتغال متفاوت است. از این رو قبل از هر گونه اقدام نسبت به پذیرش، اطلاعات کامل را به دست آورده و سپس نسبت به ادامه تحصیل در این کشور اقدام فرمائید. شما می توانید با مشاورین ادامه تحصیل و اعزام به کشور پرتغال مرکز تماس حاصل فرمائید تا شرایط تحصیلی در هر مقطع تحصیلی در کشور پرتغال را به شما بیان نموده و اطلاعاتی هم چون آینده ی شغلی و شرایط اقامت در کشور پرتقال را در اختیار شما قرار داده تا شما با خیالی راحت و در اسرع وقت نسبت به بورسیه در رشته ی مورد نظر اقدام فرمائید.

هزینه تحصیل و بورس رایگان در پرتغال:

در کشور پرتغال، هزینه ی تحصیلی در هر مقطع تحصیلی با توجه به رشته ی شما متفاوت است. به طور معمول، هزینه ی تحصیلی در مقطع کارشناسی در کشور پرتغال در حدود 1000 یورو می باشد. هم چنین هزینه ی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در این کشور در حدود 3000 یورو و هزینه ی ادامه ی تحصیل در کشور پرتغال در مقطع دکتری در حدود 3500 یورو می باشد. البته در صورتی که شما رزومه ی قوی در رشته ی خود و دارای مدرک زبان معتبری باشید، می توانید جهت بورسیه ی رایگان در کشور پرتغال اقدام نمائید.

بدین منظور توصیه می گردد از مشاورین بورسیه ی رایگان کشور پرتغال مرکز راهنمایی بگیرید. تا شرایط بورسیه رایگان و مراحل اخذ ویزا را به شما اعلام نموده تا در مسیر اخذ ویزا و پذیرش در کشور پرتغال به مشکلی بر نخورید و همچنین می توانید از مشاورین مرکز اطلاعاتی هم چون هزینه ی ادامه ی تحصیل در هر مقطع، هزینه ی خوراک، زندگی و … را دریافت نمائید و با انتخابی درست، در بهترین دانشگاه پرتغال به تحصیل خود ادامه دهید.

 

لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل:

متقاضیان بورسیه و اعزام به خارج توجه داشته باشند که اطلاعاتی از جمله شرایط اقلیمی و آب و هوایی هر کشور، شرایط حصیلی در رشته های تحصیلی در مقاطع تحصیلی مختلف هر کشور، شرایط سنی پذیرش هر کشور، شرایط مالی و شرایط فرهنگی کشورهای مختلف با هم تفاوت دارد و شما باید اطلاع دقیقی از شرایط بورسیه و اعزام به خارج تمامی کشور ها را داشته باشید تا یک انتخابی صحیح داشته باشید. به همین منظور می تونید از مشاورین اعزام به خارج مرکز راهنمایی بگیرید تا اطلاعات دقیقی از شرایط بورسیه ی هر کشور را در اختیار شما قرار داده و لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه جهت ادامه تحصیل را به شما معرفی نموده تا شما با مقایسه ی بورسیه ی هر کشور و با اطلاعات کافی اقدام به بورسیه نمائید تا با یک انتخاب مناسب در بهترین دانشگاه و به راحتی و بدون دردسر به تحصیل خود ادامه دهید.

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره تلفنی می دهد:

  • تحصیل در کشور پرتغال ، بورسیه مقاطع تحصیلی مختلف در پرتغال ، شرایط تحصیل در پرتغال
  • شرایط بورس رایگان در پرتغال ، هزینه تحصیل و زندگی در پرتغال
  • مزایا و معایب تحصیل در پرتغال ، لیست رشته ها، مقاطع دانشگاه های دارای پذیرش کشور پرتغال
  • و هر سؤالی که پیرامون موضوع بورسیه و ادامه تحصیل خارج کشور ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور