مشاوره تلفنی تحصیل در هلند

  • مشاوره تلفنی تحصیل در هلند ، ادامه تحصیل در کشور هلند ، شرایط تحصیل در هلند
  • هزینه تحصیل در هلند ، شرایط بورسیه رایگان هلند ، هزینه زندگی در هلند
  • مزایا و معایب تحصیل در هلند ، لیست رشته ها و دانشگاه های هلند
  • مشاوره تلفنی تحصیل در خارج کشور و لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه

شرایط تحصیل در هلند:

کشور هلند که در شمال اروپا قرار دارد و یکی از کشور های پیشرفته در زمینه ی تجارت، توریسم و کشاورزی می باشد با توجه به شرایطی که برای دانشجویان خارجی فراهم کرده است، طرفداران زیادی در زمینه ادامه تحصیل در مقاطع ارشد و دکتری پیدا کرده است. لازم به ذکر است در تمامی مقاطع امکان تحصیل برای دانشجو وجود دارد اما  قبل از انتخاب این کشور باید شرایط تحصیل در آن را به طور کامل بررسی نماییم. تحصیل در کشور هلند در مقطع کارشناسی ارشد بین 1 تا 2 سال به طول می انجامد و  معمولاً از زبان های آلمانی و انگلیسی برای تدریس استفاده می شود .برای ورود به مقطع دکتری نیز از طریق بورسیه و یا پرداخت هزینه می توانید اقدام کنید. همچنین برای آنکه بتوانید ویزای دانشجویی بگیرید، باید در یکی از دانشگاه های هلند پذیرش بگیرید و پس از آن مراحل اداری را طی نمایید. شما می توانید اطلاعات لازم را در ارتبط با مدت زمان تحصیل در هر یک از مقاطع، آینده ی شغلی در کشور هلند و شرایط دیگر تحصیل از مشاوران مجرب اعزام به خارج مرکز مشاوره دریافت کنید.

هزینه ی تحصیل و بورس رایگان در هلند

به طور معمول هر دانشجو در هلند به طور متوسط بین 700 تا 1000 یورو در ماه هزینه دارد. البته هزینه ی زندگی شامل هزینه های خورد و خوراک، پوشاک، اسکان دانشجویی و حمل و نقل در کشور هلند در شهرهای مختلف آن متفاوت می باشد. داوطلبان در سال های گذشته با عدم شناخت کافی و گاهاً اطلاعات اشتباه دست به انتخاب هایی زده اند که بیشتر احساس و از روی چشم و هم چشمی بوده است که نتیجه ی آن به بار آمدن خسارت های مالی و روحی روانی زیادی بوده است که حتی در بعضی موارد منجر به انصراف دانشجو شده است که در این خصوص مشاورین اپلای پیشنهادها و انتخاب های مناسبی را با توجه به شرایط شما در اختیارتان می گذارند.

 

لیست کشورهایی با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل:

بسیاری از کشورها شرایط تحصیلی و زندگی شان با شرایط عالی و خانوادگی متقاضیان متناسب نمی باشد و انتخاب نادرست این کشورها علاوه بر آنکه  زمان شما را تلف می کند می تواند خسارت های مالی زیادی را وارد نماید. مشاوران مرکز با تجربه چندین ساله و داشتن اطلاعات بروز در زمینه اعزام دانشجو به کشور های خارجی، شما را با آخرین تغییرات و شرایط تحصیل در این کشور آماده می کنند تا بتوانید با یک برنامه ریزی دقیق در دانشگاه مورد نظر خود مشغول به تحصیل شوید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره تلفنی می دهد:

  • تحصیل در کشور هلند ، بورسیه مقاطع تحصیلی مختلف در هلند ، شرایط تحصیل در هلند
  • شرایط بورس رایگان در هلند ، هزینه تحصیل و زندگی در هلند
  • مزایا و معایب تحصیل در هلند ، لیست رشته ها، مقاطع دانشگاه های دارای پذیرش کشور هلند
  • و هر سؤالی که پیرامون موضوع بورسیه و ادامه تحصیل خارج کشور ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور