مشاوره تلفنی تحصیل در مالزی

  • مشاوره تلفنی تحصیل در مالزی ، ادامه تحصیل در کشور مالزی ، شرایط تحصیل در مالزی
  • هزینه تحصیل در مالزی ، شرایط بورسیه رایگان مالزی ، هزینه زندگی در مالزی
  • مزایا و معایب تحصیل در مالزی ، لیست رشته ها و دانشگاه های مالزی
  • مشاوره تلفنی تحصیل در خارج کشور و لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه

شرایط تحصیل در مالزی:

کشور مالزی به علت پیشرفت چشمیگری که در دهه اخیر داشته است، به عنوان پر طرفدارترین کشورهای دنیا جهت تحصیل می باشد. اخذ ویزا در کشور مالزی، شرایط مختلفی را دارا می باشد. یکی از شرایط اقامتی و کسب ویزا MM2H می باشد که در سال 2001 کشور مالزی، این اجازه را به خارجی ها داد که برای اقامت و ویزای طولانی مدت، 10 جلسه و قابل تمدید اقدام کنند. متقاضیان جهت کسب هر گونه اطلاعاتی در ارتباط با رشته های تحصیلی، آینده ی شغلی در کشور مالزی و شرایط مختلف تحصیل در مالزی می توانند با کارشناسان اعزام به خارج مرکز تماس حاصل فرمایند.

هزینه تحصیل و بورس رایگان در مالزی:

هزینه تحصیل و زندگی را می توان مهم ترین فاکتوری که در انتخاب های خود باید به آن توجه نماییم در نظر گرفت. کشور مالزی هزینه های تحصیلی بر مبنای نوع دانشگاه و مقطع تحصیلی تعیین می شود. مثلاً برای پذیرش در مقطع دکتری شما باید استاد راهنمای خود را انتخاب نمایید و پس از آن بودجه ای از طرف دانشگاه برای انجام پروژه های تحقیقاتی در نظر گرفته می شود که بخشی از آن را به دانشجو پرداخت می کنند. همچنین داوطلبان می توانند از بورسیه های مختلف تحصیل در کشور مالزی استفاده نمایند. داوطلبان در ارتباط با هزینه های زندگی، شرایط آن و سؤال های پیرامون آن، می توانند از مشاوران و متخصصان مرکز راهنمایی گرفته تا منجر به انتخاب نادرست آن ها نشود.

 

لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل:

هر یک از داوطلبان با توجه به شرایط مالی و خانوادگی و رشته ی مورد نظر خود می بایست کشور مورد نظر برای تحصیل را انتخاب نمایند. گاهاً انتخاب های نادرست و داشتن اطلاعات اشتباه باعث شده است که داوطلبان هزینه های مالی و خسارت های روحی و روانی زیادی را متحمل شوند و در خیلی از موارد باعث انصراف دانشجو از دانشگاه تحصیلی خود شده است. در همین خصوص مشاوران اعزام به خارج مرکز آماده ی ارایه ی مشاوره ای دقیق و اصولی به هموطنان عزیز می باشند.

همچنین جهت اطلاع از آخرین اخبار مرکز مشاوره و اخبار تحصیلی می توانید در کانال تلگرام مرکز مشاوره عضو شوید

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره تلفنی می دهد:

  • تحصیل در کشور مالزی ، بورسیه مقاطع تحصیلی مختلف در مالزی ، شرایط تحصیل در مالزی
  • شرایط بورس رایگان در مالزی ، هزینه تحصیل و زندگی در مالزی
  • مزایا و معایب تحصیل در مالزی ، لیست رشته ها، مقاطع دانشگاه های دارای پذیرش کشور مالزی
  • و هر سؤالی که پیرامون موضوع بورسیه و ادامه تحصیل خارج کشور ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور