مشاوره تلفنی تحصیل در لهستان

  • مشاوره تلفنی تحصیل در لهستان ، ادامه تحصیل در کشور لهستان ، شرایط تحصیل در لهستان
  • هزینه تحصیل در لهستان ، شرایط بورسیه رایگان لهستان ، هزینه زندگی در لهستان
  • مزایا و معایب تحصیل در لهستان ، لیست رشته ها و دانشگاه های لهستان
  • مشاوره تلفنی تحصیل در خارج کشور و لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه

شرایط تحصیل در لهستان:

یکی دیگر از کشورهایی که  طرفدار زیادی برای ادامه ی تحصیل را دارد، کشور لهستان است. دانشگاه های این کشور مورد تأیید وزارت علوم در کشور لهستان می باشند و هر ساله توسط کمیته ی مخصوی سنجیده میشود و طبق اعلام این کمیته  بیش از 80%  دارای کیفیت بالای آموزشی می باشد. دانشگاه های این کشور دانشجویانی را در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می پذیرند و تحصیل در کشور لهستان به ز بان انگلیسی و هم زبان لهستانی می باشد که دانشجو حق انتخاب دارد. توجه داشته باشید شرایط تحصیل در هر رشته و در هر مقطع در کشور لهستان متفاوت است و نحوه ی ثبت نام و پذیرش در این کشور در هر رشته با رشته ی دیگر فرق دارد و شما می توانید قبل از اقدام به بورسیه در کشور لهستان با مشاورین اعزام به لهستان مرکز تماس بگیرید تا اطلاع دقیقی از شرایط ادامه ی تحصیل در لهستان و نحوه ی بورسیه گرفتن در هر دانشگاه و مراحل اخذ ویزا را به شما بیان نموده تا در اسرع وقت نسبت به بورسیه ی تحصیلی در کشور لهستان اقدام نمائید.

هزینه ی تحصیل و بورس رایگان در لهستان:

هزینه ی تحصیل در کشور لهستان در رشته ها ی مختلف، متفاوت است. هزینه ی تحصیل در رشته های غیر پزشکی حدوداً 200 تا 300 یورو در هر ماه و در سال هزینه ای بین 1500 تا 5000 یورو بسته به رشته ی انتخابی شما می باشد و هم چنین هزینه ی تحصیل در رشته های پزشکی حدوداً 6000 یورو در سال می باشد. توجه داشته باشید که اگر شما رزومه ی تحصیلی قوی ای داشته باشید، می توانید به صورت بورسیه ی رایگان جهت ادامه تحصیل در لهستان اقدام نمائید. پیشنهاد می گردد از مشاورین بورسیه ی رایگان لهستان مرکز راهنمایی بگیرید تا اطلاع دقیقی از هزینه ی تحصیل در هر رشته و در هر مقطع تحصیلی در کشور لهستان را به شما اعلام نموده و شرایط بورسیه رایگان در کشور لهستان و نحوه ی پذیرش و مراحل اداری آن را به شما گفته تا در اسرع وقت و بدون مشکل، اقدام به بورسیه ی تحصیلی در کشور لهستان نمائید.

 

لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل:

نکات حائز اهمیتی که قبل از انتخاب کشور جهت ادامه تحصیل، باید به آن توجه ویژه داشته باشید اطلاع از شرایط تحصیل در کشور مورد نظر، هزینه ی تحصیل در آن کشور، شرایط اقلیمی و آب و هوایی و … را در نظر بگیرید. از آنجا که شرایط تحصیل در هر کشور با کشور دیگر متفاوت است، شما باید اطلاعات دقیقی از شرایط بورسیه هر کشور با کشور دیگر متفاوت است. برای داشتن اطلاعات دقیقی از شرایط بورسیه کشور مورد علاقه برای تحصیل می توانید جهت تحقق این امر از مشاورین تحصیلی اعزام به خارج خانه مشاوره راهنمایی بگیرید تا لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل در هر رشته را در اختیار شما قرار داده و شما بتوانید با مقایسه ی بین کشورها، کشوری را جهت ادامه تحصیل انتخاب نمائید که علاوه بر داشتن شرایط آب و هوایی مناسب شرایط پیشرفت تحصیلی شما را فراهم کند.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره تلفنی می دهد:

  • تحصیل در کشور لهستان ، بورسیه مقاطع تحصیلی مختلف در لهستان ، شرایط تحصیل در لهستان
  • شرایط بورس رایگان در لهستان ، هزینه تحصیل و زندگی در لهستان
  • مزایا و معایب تحصیل در لهستان ، لیست رشته ها، مقاطع دانشگاه های دارای پذیرش کشور لهستان
  • و هر سؤالی که پیرامون موضوع بورسیه و ادامه تحصیل خارج کشور ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور