مشاوره تلفنی تحصیل در فرانسه

  • مشاوره تلفنی تحصیل در فرانسه ، ادامه تحصیل در کشور فرانسه ، شرایط تحصیل در فرانسه
  • هزینه تحصیل در فرانسه ، شرایط بورسیه رایگان فرانسه ، هزینه زندگی در فرانسه
  • مزایا و معایب تحصیل در فرانسه ، لیست رشته ها و دانشگاه های فرانسه
  • مشاوره تلفنی تحصیل در خارج کشور و لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه

شرایط تحصیل در فرانسه:

تحصیل در کشور فرانسه در دوره های License، Master و Doctorate می باشد. هر یک از این دره های طول مدت و شرایط مربوط به خود را دارا می باشد. مدت زمان تحصیل نیز در این دوره ها متفاوت بوده و نظام آموزشی فرانسه به صورت سالی واحدی می باشد که داوطلبان برای اطلاع از شرایط می توانند با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایند. همچنین جهت اطلاع از مراحل اداری اخذ ویزا و جلسات مصاحبه نیز می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند. داوطلبان در نظر داشته باشند که اطلاعات اشتباه و عدم اطلاعات کافی می تواند آینده ی تحصیلی داوطلبان را خدشه دار نماید و خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد که گاهاً مشاهده شده خانواده ی دانشجویان با صرف هزینه های کلان و صرف زمان زیاد، نتیجه ی دلخواه خود را نگرفته و در آخر، دانشجو مجبور به انصراف شده است.

هز ینه تحصیل و بورس رایگان در فرانسه:

قبل از اینکه بخواهیم کشور مورد نظر خود برای ادامه تحصیل را انتخاب نمایید. مهم ترین عامل، هزینه های تحصیلی در آن کشور می باشد. هزینه های این کشور همانند کشورهای دیگر اروپایی نسبتاً زیاد بوده و قبل از انتخاب هزینه های خورد و خوراک،  پوشاک، اسکان و حمل و نقل را باید برآورد نمود. با مشاوره با مشاوران و متخصصان اپلای مرکز می توانید کامل ترین اطلاعات را بدست آورید. همچنین با ارائه ی مدرک فاند تحقیقاتی و مشاوره با اساتید دانشگاه های  فرانسه می توانید با کمترین هزینه در دانشگاه های فرانسه به ادامه تحصیل بپردازید. در نظر داشته باشید که اطلاع نادرست و اشتباه می تواند به آینده ی تحصیلی شما لطمه بزند به همین دلیل مشاوره با یک متخصص اپلای می توانید بهترین راهکار برای ادامه تحصیل در فرانسه را به شما بدهد.

 

لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل:

انتخاب یک کشور جهت ادامه تحصیل نیازمند اطلاعات جامع و کامل در ارتباط با آن می باشد. و هر کسی باید با توجه به شرایط مالی و میزان درآمد خود، کشور مورد نظر خود را جهت ادامه ی تحصیل انتخاب نماید که هم هزینه ی کمتری و هم آینده ی تحصیلی بهتری را برای ادامه تحصیل خود رقم بزنند. مشاوران و متخصصان برتر اعزام به خارج از کشور با ارایه ی راهکارهای مناسب با توجه به شرایط شما، آینده ی تحصیلی درخشانی را برای شما رقم می زنند.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره تلفنی می دهد:

  • تحصیل در کشور فرانسه ، بورسیه مقاطع تحصیلی مختلف در فرانسه ، شرایط تحصیل در فرانسه
  • شرایط بورس رایگان در فرانسه ، هزینه تحصیل و زندگی در فرانسه
  • مزایا و معایب تحصیل در فرانسه ، لیست رشته ها، مقاطع دانشگاه های دارای پذیرش کشور فرانسه
  • و هر سؤالی که پیرامون موضوع بورسیه و ادامه تحصیل خارج کشور ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور