مشاوره تلفنی تحصیل در سوئیس

  • مشاوره تلفنی تحصیل در سوئیس، ادامه تحصیل در کشور سوئیس، شرایط تحصیل در سوئیس
  • هزینه تحصیل در سوئیس، شرایط بورسیه رایگان سوئیس، هزینه زندگی در سوئیس
  • مزایا و معایب تحصیل در سوئیس ، لیست رشته ها و دانشگاه های سوئیس
  • مشاوره تلفنی تحصیل در خارج کشور و لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه

شرایط تحصیل در سوئیس:

از آنجا که کشور سوئیس دارای دانشگاه های معتبر و خیلی خوبی از لحاظ سطح علمی می باشد، این دانشگاه ها میزبان بسیاری از متقاضیان پذیرش و بورسیه می باشد. زبان تدریس در مقطع کارشناسی در کشور سوئیس، زبان انگلیسی می باشد. البته زبان تدریس در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری در کشور با توجه به نداشتن زبان رسمی، بیشتر به زبان انگلیسی می باشد. توجه داشته باشید که شرایط تحصیل در هر رشته و در هر مقطع در هر یک از دانشگاه های سوئیس متفاوت است و شما می توانید با مشاورین بورسیه ی سوئیس مرکز تماس بگیرید تا ضمن آگاه کردن شما از شرایط تحصیل در سوئیس، اطلاعات دقیقی از مراحل اداری و نحوه ی اخذ ویزا، شرایط اقامت و موضوعات مرتبط با آن را در اختیار شما قرار داده تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن، اقدام به بورسیه ی تحصیلی در کشور سوئیس نمائید و در فرآیند اقدام به آن به مشکلی بر خورد نکنید.

هزینه تحصیل و بورس رایگان در سوئیس:

هزینه ی تحصیل در هر رشته و در هر یک از مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در کشور سوئیس متفاوت است. هزینه ی تحصیل در رشته های غیر پزشکی در دانشگاه های سوئیس حدود 4000 تا 8000 فرانک در سال و هزینه ی تحصیل در رشته های پزشکی در دانشگاه های سوئیس در حدود 10000 تا 12000 فرانک در سال است و  تحصیل در رشته های پزشکی بین 5 تا 7 سال طول می کشد.

البته توجه داشته باشید در صورتی که رزومه ی تحصیلی قوی و همچنین شرایط بورسیه ی رایگان در کشور سوئیس را داشته باشید، می توانید بدون هزینه وارد دانشگاه های سوئیس شوید. نکته ای که قابل ذکر است تحصیل در رشته های پزشکی فقط برای افراد بومی آن کشور امکان پذیر است، اگر مایل به ادامه تحصیل در رشته های پزشکی می باشید می توانید از مشاورین بورسیه ی سوئیس راهنمایی بگیرید تا شرایط بورسیه ی رایگان و مراحل اداری پذیرش در کشور سوئیس را به شما بیان کرده و هزینه ی تحصیلی هر رشته در هر مقطع تحصیلی را به شما اعلام نموده تا شما با اطلاعات کامل نسبت به دریافت بورسیه ی کشور سوئیس اقدام نمائید.

 

لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل:

توجه داشته باشید که شرایط تحصیل هر رشته در هر کشور متفاوت است و انتخاب یک کشور جهت ادامه تحصیل، به شرایط مالی شما، شرایط فرهنگی و هدف شما جهت ادامه ی تحصیل بستگی دارد و شما می توانید با مشاورین بورسیه تحصیلی و اعزام به خارج مرکز تماس بگیرید تا ا طلاع دقیقی از شرایط تحصیلی در هر کشور را به شما اعلام نموده و لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل را در اختیار شما قرار داده تا شما با مقایسه ی کشورها جهت ادامه ی تحصیل، بهترین کشور را انتخاب نموده و آینده ی تحصیلی درخشانی برای خود رقم بزنید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره تلفنی می دهد:

  • تحصیل در کشور سوئیس، بورسیه مقاطع تحصیلی مختلف در سوئیس، شرایط تحصیل در سوئیس
  • شرایط بورس رایگان در سوئیس، هزینه تحصیل و زندگی در سوئیس
  • مزایا و معایب تحصیل در سوئیس، لیست رشته ها، مقاطع دانشگاه های دارای پذیرش کشور سوئیس
  • و هر سؤالی که پیرامون موضوع بورسیه و ادامه تحصیل خارج کشور ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور