مشاوره تلفنی تحصیل در روسیه

  • مشاوره تلفنی تحصیل در روسیه ، ادامه تحصیل در کشور روسیه ، شرایط تحصیل در روسیه
  • هزینه تحصیل در روسیه ، شرایط بورسیه رایگان روسیه ، هزینه زندگی در روسیه
  • مزایا و معایب تحصیل در روسیه ، لیست رشته ها و دانشگاه های روسیه
  • مشاوره تلفنی تحصیل در خارج کشور و لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه

شرایط تحصیل در روسیه:

از آنجا که کشور روسیه از همسایه های ایران است و دانشگاه های معتبر و خیلی خوبی از لحاظ سطح علمی دارا می باشد، مورد نظر بسیاری از متقاضیان پذیرش و بورسیه می باشد. زبان تدریس در مقطع کارشناسی در کشور روسیه، زبان روسی می باشد. البته زبان تدریس در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری در کشور روسیه به دو زبان روسی و انگلیسی می باشد. توجه داشته باشید که شرایط تحصیل در هر رشته و در هر مقطع در هر یک از دانشگاه های روسیه متفاوت است و شما می توانید با مشاورین بورسیه ی روسیه مرکز تماس بگیرید تا ضمن آگاه کردن شما از شرایط تحصیل در روسیهف اطلاعات دقیقی از مراحل اداری و نحوه ی اخذ ویزا، شرایط اقامت و موضوعات مرتبط با آن را در اختیار شما قرار داده تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن، اقدام به بورسیه ی تحصیلی در کشور روسیه نمائید و در فرآیند اقدام به آن به مشکلی بر خورد نکنید.

هزینه تحصیل و بورس رایگان در روسیه:

هزینه ی تحصیل در هر رشته و در هر یک از مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در کشور روسیه متفاوت است. هزینه ی تحصیل در رشته های غیر پزشکی در دانشگاه های روسیه حدود 8000 تا 1000 دلار در سال و هزینه ی تحصیل در رشته های پزشکی در دانشگاه های روسیه در حدود 10000 تا 12000 دلار در سال است.

البته توجه داشته باشید در صورتی که رزومه ی تحصیلی قوی و همچنین شرایط بورسیه ی رایگان در کشور روسیه را داشته باشید، می توانید بدون هزینه وارد دانشگاه های روسیه شوید. جهت تحقق این امر می توانید از مشاورین بورسیه ی روسیه راهنمایی بگیرید تا شرایط بورسیه ی رایگان و مراحل اداری پذیرش در کشور روسیه را به شما بیان کرده و هزینه ی تحصیلی هر رشته در هر مقطع تحصیلی را به شما اعلام نموده تا شما با اطلاعات کامل نسبت به دریافت بورسیه ی کشور روسیه اقدام نمائید.

 

لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل:

توجه داشته باشید که شرایط تحصیل هر رشته در هر کشور متفاوت است و انتخاب یک کشور جهت ادامه تحصیل، به شرایط مالی شما، شرایط فرهنگی و هدف شما جهت ادامه ی تحصیل بستگی دارد و شما می توانید با مشاورین بورسیه تحصیلی و اعزام به خارج مرکز تماس بگیرید تا ا طلاع دقیقی از شرایط تحصیلی در هر کشور را به شما اعلام نموده و لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل را در اختیار شما قرار داده تا شما با مقایسه ی کشورها جهت ادامه ی تحصیل، بهترین کشور را انتخاب نموده و آینده ی تحصیلی درخشانی برای خود رقم بزنید.

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره تلفنی می دهد:

  • تحصیل در کشور روسیه ، بورسیه مقاطع تحصیلی مختلف در روسیه ، شرایط تحصیل در روسیه
  • شرایط بورس رایگان در روسیه ، هزینه تحصیل و زندگی در روسیه
  • مزایا و معایب تحصیل در روسیه ، لیست رشته ها، مقاطع دانشگاه های دارای پذیرش کشور روسیه
  • و هر سؤالی که پیرامون موضوع بورسیه و ادامه تحصیل خارج کشور ممکن است برایتان پیش آید.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره تلفنی تحصیل در روسیه میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور
اعلام خرابی تماس