مشاوره تلفنی تحصیل در روسیه

  • مشاوره تلفنی تحصیل در روسیه ، ادامه تحصیل در کشور روسیه ، شرایط تحصیل در روسیه
  • هزینه تحصیل در روسیه ، شرایط بورسیه رایگان روسیه ، هزینه زندگی در روسیه
  • مزایا و معایب تحصیل در روسیه ، لیست رشته ها و دانشگاه های روسیه
  • مشاوره تلفنی تحصیل در خارج کشور و لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه

شرایط تحصیل در روسیه:

از آنجا که کشور روسیه از همسایه های ایران است و دانشگاه های معتبر و خیلی خوبی از لحاظ سطح علمی دارا می باشد، مورد نظر بسیاری از متقاضیان پذیرش و بورسیه می باشد. زبان تدریس در مقطع کارشناسی در کشور روسیه، زبان روسی می باشد. البته زبان تدریس در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری در کشور روسیه به دو زبان روسی و انگلیسی می باشد. توجه داشته باشید که شرایط تحصیل در هر رشته و در هر مقطع در هر یک از دانشگاه های روسیه متفاوت است و شما می توانید با مشاورین بورسیه ی روسیه مرکز تماس بگیرید تا ضمن آگاه کردن شما از شرایط تحصیل در روسیهف اطلاعات دقیقی از مراحل اداری و نحوه ی اخذ ویزا، شرایط اقامت و موضوعات مرتبط با آن را در اختیار شما قرار داده تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن، اقدام به بورسیه ی تحصیلی در کشور روسیه نمائید و در فرآیند اقدام به آن به مشکلی بر خورد نکنید.

هزینه تحصیل و بورس رایگان در روسیه:

هزینه ی تحصیل در هر رشته و در هر یک از مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در کشور روسیه متفاوت است. هزینه ی تحصیل در رشته های غیر پزشکی در دانشگاه های روسیه حدود 8000 تا 1000 دلار در سال و هزینه ی تحصیل در رشته های پزشکی در دانشگاه های روسیه در حدود 10000 تا 12000 دلار در سال است.

البته توجه داشته باشید در صورتی که رزومه ی تحصیلی قوی و همچنین شرایط بورسیه ی رایگان در کشور روسیه را داشته باشید، می توانید بدون هزینه وارد دانشگاه های روسیه شوید. جهت تحقق این امر می توانید از مشاورین بورسیه ی روسیه راهنمایی بگیرید تا شرایط بورسیه ی رایگان و مراحل اداری پذیرش در کشور روسیه را به شما بیان کرده و هزینه ی تحصیلی هر رشته در هر مقطع تحصیلی را به شما اعلام نموده تا شما با اطلاعات کامل نسبت به دریافت بورسیه ی کشور روسیه اقدام نمائید.

 

لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل:

توجه داشته باشید که شرایط تحصیل هر رشته در هر کشور متفاوت است و انتخاب یک کشور جهت ادامه تحصیل، به شرایط مالی شما، شرایط فرهنگی و هدف شما جهت ادامه ی تحصیل بستگی دارد و شما می توانید با مشاورین بورسیه تحصیلی و اعزام به خارج مرکز تماس بگیرید تا ا طلاع دقیقی از شرایط تحصیلی در هر کشور را به شما اعلام نموده و لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل را در اختیار شما قرار داده تا شما با مقایسه ی کشورها جهت ادامه ی تحصیل، بهترین کشور را انتخاب نموده و آینده ی تحصیلی درخشانی برای خود رقم بزنید.

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره تلفنی می دهد:

  • تحصیل در کشور روسیه ، بورسیه مقاطع تحصیلی مختلف در روسیه ، شرایط تحصیل در روسیه
  • شرایط بورس رایگان در روسیه ، هزینه تحصیل و زندگی در روسیه
  • مزایا و معایب تحصیل در روسیه ، لیست رشته ها، مقاطع دانشگاه های دارای پذیرش کشور روسیه
  • و هر سؤالی که پیرامون موضوع بورسیه و ادامه تحصیل خارج کشور ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور