مشاوره تلفنی تحصیل در ایتالیا

  • مشاوره تلفنی تحصیل در ایتالیا ، ادامه تحصیل در کشور ایتالیا ، شرایط تحصیل در ایتالیا
  • هزینه تحصیل در ایتالیا ، شرایط بورسیه رایگان ایتالیا ، هزینه زندگی در ایتالیا
  • مزایا و معایب تحصیل در ایتالیا ، لیست رشته ها و دانشگاه های ایتالیا
  • مشاوره تلفنی تحصیل در خارج کشور و لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه

شرایط تحصیل در ایتالیا:

از آنجا که کشور ایتالیا از جمله کشورهای اروپایی با شرایط ایده آل تحصیل و زندگی می باشد، هر ساله بسیاری از افراد در انتخاب های خود، این کشور را انتخاب می نمایند. تحصیل در ایتالیا در مقطع لیسانس، ارشد و دکتری امکان پذیر است. مدت زمان تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور ایتالیا متفاوت بوده و شرایط خاص خود را دارا بوده است. همچنین متقاضیان باید از آینده ی شغلی خود پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه های ایتالیا مطلع باشند. چرا که نداشتن اطلاعات کافی می تواند خسارات جبران ناپذیر و زیادی را به همراه داشته باشد. لذا مشاوران تحصیلی خارج از کشور با آگاه ساختن شما از شرایط و نحوه ی پذیرش کمک شایانی به شما می نمایند.

هزینه تحصیلی بورس رایگان در ایتالیا

هزینه تحصیل و زندگی در کشوری خارج از ایران مهم ترین فاکتوری است که در انتخاب های خود باید به آن توجه کنیم. کشور ایتالیا یکی از کشورهایی است که هزینه ی تحصیلی با توجه به درآمد سالیانه خانواده دانشجو در نظر گرفته می شود.  البته دارای شرایط و محدودیت هایی است که برای اطلاع کامل از آن می توانیم با مشاوران اعزام به خارج مرکز تماس حاصل فرمائید. و توجه به این نکته که کشورهای عضو شنگن از نظر هزینه های زندگی نظیر خورد و خوراک، پوشاک، حمل و نقل و … با دیگر کشورها قابل قیاس نیستند. داوطلبان می توانند با استفاده از فاندهای تحقیقاتی و بورسیه های دولتی با هزینه های بسیار کم به ادامه تحصیل در کشور ایتالیا بپردازند. جهت اطلاع از شرایط اعزام و هزینه های کشور ایتالیا می توانید با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمائید.

 

لیست کشورهای با شرایط آسان و کم هزینه برای ادامه تحصیل:

علاقه مندان به تحصیل در خارج از کشور باید با توجه به شرایط مالی و خانوادگی و میزان درآمدهای خود، کشور مورد نظر خود را انتخاب نمایند. با تماس با مشاوران اعزام به خارج کشور مرکز آن ها پس از بررسی شرایط و میزان درآمدهای مالی شما، مناسب ترین کشور را برای ادامه ی تحصیل به شما اعلام می نمایند.

همچنین با عضویت در کانال تلگرام می توانید از اخبار ادامه ی تحصیل خارج از کشور و شرایط اعزام و بورسیه ی آن مطلع شوید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره تلفنی می دهد:

  • تحصیل در کشور ایتالیا ، بورسیه مقاطع تحصیلی مختلف در ایتالیا ، شرایط تحصیل در ایتالیا
  • شرایط بورس رایگان در ایتالیا ، هزینه تحصیل و زندگی در ایتالیا
  • مزایا و معایب تحصیل در ایتالیا ، لیست رشته ها، مقاطع دانشگاه های دارای پذیرش کشور ایتالیا
  • و هر سؤالی که پیرامون موضوع بورسیه و ادامه تحصیل خارج کشور ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور