مشاوره تلفنی استخدام در آموزش و پرورش 

 • زمان ثبت نام آزمون استخدامی در آموزش و پرورش، شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی در آموزش و پرورش
 • شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی در آموزش و پرورش، قبولی آزمون استخدامی، آموزش و پرورش
 • استخدام در ارگان های دیگر، مشاوره شغلی و کسب و کار، اخبار لحظه به لحظه استخدام در آموزش و پرورش و ارگان های دیگر
 • مشاوره تلفنی استخدام در آموزش و پرورش و موضوعات مرتبط با آن

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش:

احتمالاً زمان آزمون استخدامی، آموزش و پرورش در دی ماه یا بهمن ماه 96 می باشد. البته توجه داشته باشید که هنوز زمان دقیق آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام نشده است و شما می توانید جهت اطلاع دقیق از زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا اطلاع دقیقی از زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 96 به شما دهند و شما بتوانید با توجه به زمان ثبت نام نسبت به شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام نمائید.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و  پرورش:

هر آزمون استخدامی در ایران دارای شرایط عمومی و اختصاصی جداگانه ای می باشد و هر متقاضی آزمون استخدامی باید شرایط عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی را داشته باشد تا بتواند نسبت به ثبت نام آن اقدام نماید. از جمله شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به شرح ذیل می باشد.

و شما می توانید جهت اطلاع دقیق از شرایط استخدامی آموزش و پرورش با مشاورین استخدام آموزش و پرورش مرکز تماس حاصل فرمائید تا شما را راهنمایی نمایند.

شرایط استخدامی آموزش و پرورش:

 • داشتن تابعیت ایران
 • اعتقاد به دین مبین اسلام
 • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (برای آقایان)
 • عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
 • نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر

قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش:

یکی از نگرانی های متقاضیان استخدامی آموزش و پرورش، قبولی در آزمون می باشد و این نگرانی با استفاده از منابع مناسب آزمون و یک برنامه ریزی صحیح و دقیق حل خواهد شد. استفاده از تجربیات مشاوران و مرور سؤالات نیز به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در روز آزمون استخدامی آموزش و پرورش نمره ی لازم را کسب نمائید. جهت تحقق این امر و موفقیت در آزمون می توانید با مشاورین تخصصی استخدامی آموزش و پرورش مرکز تماس بگیرید تا اطلاع دقیقی از منابع مناسب آزمون و نحوه ی صحیح برنامه ریزی را به شما آموزش دهند و شما را با نحوه ی گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی آشنا نموده تا شما با آگاهی کامل نسبت به ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام نمائید و در نهایت بتوانید به راحتی در این ارگان استخدام شوید.

استخدام در ارگان های رسمی دیگر:

همواره ارگان های مهمی در سال در بسیاری از رشته های تحصیلی اقدام به جذب نیرو می نمایند و فارغ التحصیلان در هر رشته می توانند در چندین ارگان نسبت به ثبت نام آزمون استخدامی اقدام نمایند. بنابراین توصیه می گردد که حتماً ابتدا از زمان و شرایط دقیق استخدامی تمامی نهادهای رسمی و غیر رسمی کشور مطلع شده و سپس نسبت به ثبت نام های استخدامی هر نهاد اقدام نمائید تا راه های زیادی جهت استخدامی داشته باشید و در نهایت در بهترین ارگان استخدام شوید و آینده ی درخشانی در حوزه شغلی و کاری برای خود رقم زنید.

مشاوره شغلی و کسب و کار:

بسیاری از افراد که مدام شغل خود را عوض نموده و به ثبات کاری پایداری نمی رسند به علت این می باشد که اطلاع دقیقی از شغل ها و مدیریت کسب و کار ندارند و بدون برنامه ریزی اقدام به انتخاب شغل می نمایند و درنتیجه به موفقیت در شغل و کسب و کار نمی رسند. بدین منظور توصیه می گردد که قبل از انتخاب هر شغل و ایجاد کسب و کار، یک مشاوره شغلی و کسب و کار داشته باشید تا بتوانید انتخابی درست داشته باشید و در نهایت بتوانید آینده ی شغلی و در خشانی برای خود رقم بزنید.

توجه داشته باشید که جهت تحقق این امر می توانید از مشاورین مرکز راهنمایی بگیرید.

اخبار لحظه به لحظه استخدام و عضویت در کانال تلگرام: 

فارغ التحصیلان پس از اتمام تحصیل خود به دنبال شغلی مناسب می گردند و همواره می خواهند اطلاع دقیقی از زمان استخدامی نهاد رسمی و غیر رسمی داشته باشند تا بتوانند نسبت به استخدامی نهادهای گوناگون در زمان مقرر اقدام نمایند.

:خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند

 • زمان ثبت نام آزمون استخدامی در آموزش و پرورش، شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام، آزمون استخدامی در آموزش و پرورش
 • قبولی آزمون استخدامی آموزش و پرورش، استخدام در نهادهای رسمی و غیر رسمی
 • مشاوره تلفنی شغلی و کسب و کار، مشاوره تلفنی استخدام آموزش و پرورش و نهادهای دیگر
 • و هر سؤالی که پیرامون استخدامی آموزش و پرورش و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره تلفنی استخدام در آموزش و پرورش میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور
اعلام خرابی تماس