مشاوره تلفنی استخدام آتش نشانی در سال 97

 • مشاوره تلفنی استخدام آتش نشانی ، زمان ثبت نام در آزمون استخدامی آتش نشانی ، شرایط و نحوه استخدام در آتش نشانی
 • ظرفیت استخدامی سازمان آتش نشانی ، مدرک تحصیلی برای استخدام شدن در آتش نشانی ، استخدام در آتش نشانی استان ها ی تهران ، یزد ، خراسان ، اصفهان ، فارس، قزوین ، رشت ، گیلان ، مازندران و …
 • مصاحبه استخدامی آتش نشانی ، نمونه سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی  ، حقوق و دستمزد آتش نشانی
 • مشاوره تلفنی در رابطه با استخدام و موفقیت در کسب و کار شما ، لیست ارگان های دولتی ، خصوصی و شرکت های معتبر

استخدام آتش نشانی در سال 97:

آتش نشانی از جمله مشاغلی است که ایثار و فداکاری بسیار می طلبد. اگر تصمیم گرفته اید که شغل آتش نشانی را برای خود برگزینید ، بایستی پس از قبولی در آزمون استخدامی آتش نشانی که به صورت عملی و علمی است ، شرایط عمومی و اختصاصی قبولی  را نیز دارا باشید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط استخدام در سازمان آتش نشانی ، با مشاورین متخصص مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط استخدامی آتش نشانی با مشاورین متخصص مرکز تماس حاصل نمایید.

زمان ثبت نام در آزمون استخدامی آتش نشانی 97:

از آنجایی که استخدام در آتش نشانی طرفداران زیادی دارد ، سازمان آتش نشانی برای گزینش افراد برتر ، آزمونی را در سه مرحله برگزار می نماید.در ابتدا آزمون عملی و سپس آزمون عملی و تست سلامت جسمانی داوطلبان انجام می پذیرد. شایان ذکر است که  آزمون علمی استخدامی آتش نشانی شامل دروس معارف اسلامی ، انگلیسی ، زبان و ادبیات فارسی و هوش است. از آنجایی که زمان ثبت نام در آزمون استخدامی آتش نشانی بسیار حائز اهمیت است ، پیشنهاد می کتیم به منظور آگاهی از تاریخ دقیق ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

از زمان دقیق  ثبت نام در آزمون استخدامی آتش نشانی باخبرید؟ با مشاورین متخصص استخدام مرکز تماس بگیرید.

شرایط و نحوه استخدام در آتش نشانی :

به منظور استخدام شدن در آتش نشانی بایستی مراحل مختلفی را طی نمایید. از جمله مهم ترین نکاتی که بایستی در این امر به آن ها دقت کنید ، دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی است . به عنوان مثال از آنجا که شغل آتش شانی نیازمند قدرت بدنی است برای پذیرش در آن بایستی حداقل میزان قد قابل قبول را دارا باشید.  به همین منظور علاوه بر آزمون علمی ، آزمون عملی و سلامت جسمانی داوطلب نیز مورد سنجش قرار می گیرد. از آنجایی که آگاهی از شرایط و نحوه استخدام در آتش نشانی بسیار با اهمیت است ، پیشنهاد می کنیم اگر قصد استخدام شدن در آتش نشانی را دارید ، حتما با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

جهت آگاهی از شرایط و نحوه استخدام در آتش نشانی با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

ظرفیت استخدامی سازمان آتش نشانی :

سازمان آتش نشانی به صورت استانی اقدام به استخدام می نماید. از آنجایی که ظرفیت پذیرش در هر استان محدود است ، آگاهی از ظرفیت استخدامی حائز اهمیت است . از این رو برای اینکه بدانید ، احتمال قبولی شما در آزمون سازمان آتش نشانی چقدر است ، بایستی از ظرفیت استخدامی سازمان آتش نشانی با خبر باشید.

برای آگاهی از ظرفیت استخدامی سازمان آتش نشانی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

مدرک تحصیلی لازم برای استخدام شدن در آتش نشانی:

به منظور استخدام در آتش نشانی مدرک تحصیلی نیز حائز اهمیت است ، اما این مدرک برای رشته های مختلف ، به صورت متفاوت تعریف می شود. حداقل مدرک دیپلم در نظر گرفته می شود ولی به عنوان مثال در رشته مدیریت ، شرط استخدام داشتن مدرک فوق دیپلم است. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از مدرک تحصیلی لازم متناسب با رشته با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

برای کسب آگاهی از مدرک تحصیلی لازم برای استخدام شدن در آتش نشانی با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

استخدام در آتش نشانی های استان ها :

مراکز آتش نشانی در هر استان ، ظرفیت های پذیرش متفاوتی دارند ، به همین دلیل آگاهی از ظرفیت پذیرش در استان مورد نظرتان ظروری به نظر می رسد.

خبر دارید که استان شما هم آتش نشان استخدام می کند یا خیر؟ با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

نمونه سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی :

برای اینکه بتوانید نتایج قابل قبولی در آزمون علمی آتش نشانی کسب کنید ، بایستی محیط آزمون را از قبل شبیه سازی نمایید. شبیه سازی محیط آزمون نیز با بررسی نمونه سوالات آزمون استخدامی سال های گذشته امکان پذیر است. از این رو پیشنهاد می کنیم برای دریافت نمونه سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

برای دریافت نمونه سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

نکات مهم استخدامی آتش نشانی :

شاید برای شما هم سوالات زیر مطرح شده باشد:

 • آیا بانوان هم می توانند در آزمون استخدامی آتش نشانی شرکت نمایند؟
 • حقوق، مزایا و حق بیمه آتش نشانان چقدر است؟
 • آیا می توان به صورت داوطلبانه در آتش نشانی کار کرد؟
 • احتمال استخدامی من چقدر است؟
 • آیا امکان پیشرفت و ارتقاء درجه پس از استخدام را دارم؟
 • برای آزمون استخدامی ، تا چه مقدار اطلاعات عمومی لازم است؟
 • اگر یکی از شرایط لازم را نداشته باشم، آیا احتمال استخدام من وجود دارد؟
 • آیا امکان انتقالی وجود دارد؟
 • نتایج آزمون استخدامی چه زمانی مشخص می شود؟
 • آیا من مناسب شغل آتش نشانی هستم؟

برای یافتن بهترین پاسخ ها در کوتاه ترین زمان ممکن ، با مشاورین متخصص مرکز تماس حاصل نمایید.

مصاحبه استخدامی آتش نشانی :

پس از قبولی در آزمون علمی و عملی ، داوطلبان قبول شده ، برای انجام مصاحبه دعوت می شوند. از آنجایی که مصاحبه نیز سهم بسزایی در نتیجه نهایی استخدام خواهد داشت ، آگاهی از سوالاتی که در جلسه مصاحبه پرسیده می شود ، اهمیت می یابد. از این رو پیشنهاد می کنیم ، در این راه از مشاورین متخصص خانه مشاوره یاری بخواهید.

برای آگاهی از شرایط و سوالاتی که در جلسه مصاحبه پرسیده می شود ، با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

لیست ارگان های دولتی ، خصوصی و شرکت های معتبری که در حال حاضر استخدام دارند:

جالب است بدانید ، در همین لحظه که فکر می کنید کار مورد علاقه تان را پیدا نمی کنید ، ارگان های دولتی ، خصوصی و شرکت های معتبر بسیاری اقدام به جذب نیرو می نمایند. در واقع اینگونه به نظر می رسد که عدم آگاهی از اخبار استخدامی ، موجب می شود که شغل مورد نظر خود را پیدا نکنید. از این رو  پیشنهاد می کنیم به جای اینکه وقت خود را صرف خواندن آگهی  های متعدد نامعتبر کنید ، با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات جامعی را در زمینه اخبار استخدامی ارگان های دولتی ، خصوصی و شرکت های معتبر ، متناسب با ویژگی های شما (سطح تحصیلات ، توانایی ها و علاقه مندی) در اختیار تان قرار دهند.

برای آگاهی از لیست ارگان های دولتی ، خصوصی و شرکت های معتبری که در حال حاضر استخدام دارند ، با مشاورین متخصص استخدام مرکز تماس بگیرید.

مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کار:

شاید شما هم از دسته افرادی هستید که در تصمیم گیری هایتان دچار تردید و سردر گمی می شوید و دایماً  به امید به دست آوردن موقعیت شغلی بهتر از شاخه ای به شاخه دیگر می پرید.  من دریافته ام بیشتر انسان های موفق، از ابتدا پول زیاد و یا پشت گرمی نداشته اند، آنها در سایه توکل و همت خود و مشاوره با افراد خبره و برنامه ریزی درست به نتایج خوب دست پیدا کرده اند.

برای انتخاب و راه اندازی کسب و کار جدید حتما نگرانی های زیادی خواهید داشت ،اما با گفتگو با یک مشاور خبره خواهید دید که بیشتر این چالش ها را از راه درست می توانید پشت سر بگذارید.  اما همیشه به یاد داشته باشید کار سخت می گذرد ولی شیرینی آن باقی می ماند  .

جهت مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کار با مشاورین مرکز تماس بگیرد.

اخبار لحظه به لحظه استخدام و موفقیت در کسب و کار:

افراد در سنین مختلف هموراه به دنبال این می گردند که در زمان حال چه استخدامی وجود دارد و چه شرایطی برای هر استخدامی می باشد که بتوانند در اسرع وقت نسبت به ثبت نام استخدامی اقدام نمایند. جهت تحقق این امر پیشنهاد می کنیم که در کانال تلگرام استخدامی خانه مشاوره عضو شوید تا به محض شروع استخدامی های جدید، شما را از زمان و شرایط آن استخدام آگاه سازیم.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

 • مشاوره تلفنی استخدام آتش نشانی ، زمان ثبت نام در آزمون استخدامی آتش نشانی ، شرایط و نحوه استخدام در آتش نشانی
 • ظرفیت استخدامی سازمان آتش نشانی ، مدرک تحصیلی برای استخدام شدن در آتش نشانی ، استخدام در آتش نشانی استان ها ی تهران ، یزد ، خراسان ، اصفهان ، فارس، قزوین ، رشت ، گیلان ، مازندران و …
 • مصاحبه استخدامی آتش نشانی ، نمونه سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی  ، حقوق و دستمزد آتش نشانی
 • مشاوره تلفنی در رابطه با استخدام و موفقیت در کسب و کار شما ، لیست ارگان های دولتی ، خصوصی و شرکت های معتبر

تماس با مشاور