مشاوره انتخاب رشته 95

 

 

  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد
  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما توسط نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

 

 

در انتخاب رشته 95 پاک کردن تصویر اشتباهی که داوطلبان در مورد انتخاب رشته دارند و عده ای فکر می کنند که ترتیبی وارد نمایند و به شانس بستگی دارد و اشتباه غلط این است که با رتبه کجا می توانند قبول شوند . ترتیبی که در انتخاب رشته باید رعایت کرد تنها علاقه است و نباید شانس را وارد کرد وطرز فکر اینکه انتخاب رشته با رتبه ها و انتخاب های بالاتر اشتباه می باشد. در مشاوره انتخاب رشته 95 گفته می شود که سازمان سنجش تا بررسی آخرین انتخاب رشته داوطلب سراغ برگه داوطلب بعدی نمی رود پس داوطلب نباید در انتخاب رشته گزینه های بالا را انتخاب نماید. در مشاوره انتخاب رشته 95 انتخاب رشته داوطلب باید بر اساس اولویت و ترتز باشد و این امر در هر رشته متفاوت می باشد.

 

 

در انتخاب رشته کنکور برگ انتخاب رشته حاوی 100 کد رشته می باشد یعنی می توان حداکثر 100 رشته انتخاب نمود. طبق گزارشات در کنکور 95 مشاوره انتخاب رشته 95 یکی از موثرتریت و بهترین روش ها برای داوطلبان می باشد که با خیال راحت نسبت به رتبه و تراز خود رشته و محل تحصیل خود را انتخاب نمایند.با توجه به اینکه دانشگاه آزاد با ارتقا دادن سطح کیفی و افزایش دادن تعداد واحد های زیر مجموعه خود به سمت برتری خود به پیش می رود و پذیرش دانشجو از طریق همان رتبه و نمره کنکور سراسری می باشد وارد فاز جدیدی می شود که انتخاب رشته بسیار مهم و حساس تر شده است در این راستا مشاوره انتخاب رشته این مشکل را برطرف نموده است.

در مشاوره انتخاب رشته 95 به چند نکته مهم اشاره می گردد:

1-انتخاب رشته مهم ترین انتخاب زندگی یک داوطلب کنکوری می باشد 2- نوجهبه رتبه و تراز و بعد انتخاب رشته خیلی مهم می باشد 3-به عوامل موثر در انتخاب رشته باید توجه داشت :علاقه / توانایی / اشتغال زایی / ادامه تحصیل / شرایط زندگی 4-پرهیز از تکرار زدن کد رشته ها 5- توجه در زدن کد رشته ای نیمه متمرکز قبل از رشته های متمرکز 6-هرگز به صورت تصادفی انتخاب رشته نباید کرد

 

 

داوطلبان میتوانند جهت پاسخگویی به سوالات خود با مشاورین این مرکز تماس حاصل نمایند.این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهد:

  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
  • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد

 

همچنین به علاقه مندان توصیه میگردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی خانه مشاوره عضو شده و از مطالب آن بهره مند گردند.لینک کانال تلگرام در صفحه اصلی سایت میباشد.

تماس با مشاور