لیست دانشگاه های علمی کاربردی رشته ی مهندسی فناوری ماشین های کنترل عددی(CNC) مقطع کارشناسی حرفه ای

  • لیست دانشگاه های علمی کاربردی رشته ی مهندسی فناوری ماشین های کنترل عددی(CNC) مقطع کارشناسی حرفه ای ، مراحل ثبت نام بدون کنکور کارشناسی حرفه ای مهندسی فناوری ماشین های کنترل عددی(CNC)
  • زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ، ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی حرفه ای علمی کاربردی
  • شهریه دانشگاه های بدون کنکور کارشناسی حرفه ای علمی کاربردی ، زمان اعلام نتایج مهندسی فناوری ماشین های کنترل عددی(CNC) کارشناسی حرفه ای
  • سامانه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی حرفه ای علمی کاربردی

هر ساله دانشگاه های مختلفی بدون کنکور پذیرای داوطلبان زیادی می باشند هر چند که در سال های گذشته، رشته های ارائه شده در این دانشگاه ها معدود بوده است، اما در سال گذشته، تعداد رشته های ارائه دهنده دانشگا های بدون کنکور افزایش پیدا کرده است. این دانشگاه ها در دو ترم بهمن و مهر در مقاطع مختلف تحصلیی اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند. داوطلبان می بایست از شرایط ثبت نام رشته مهندسی فناوری ماشین های کنترل عددی(CNC) مقطع کارشناسی حرفه ای آگاهی کامل را بدست آورند و پس از طی مراحل ثبت نام در رشته مهندسی فناوری ماشین های کنترل عددی(CNC) به ادامه تحصیل بپردازند.نام دانشگاه
مرکز آموزش علمی-کاربردی گروه ماشین سازی تبریز
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت قالب های صنعتی ایران خودرو
مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت صنعتی کوشا (تهران)
مرکز آموزش علمی-کاربردی تعاونی پیام شهرکرد
مرکز آموزش علمی-کاربردی خانه کارگر واحد مشهد
مرکز آموزش علمی-کاربردی نیرو محرکه
مرکز آموزش علمی-کاربردی خانه کارگر واحد گیلان 1


با یک انتخاب دقیق و آگاهانه شما می توانید خود را در آینده ای که از زندگی تان تعبیر نموده اید، ببینید. می توان گفت فردی که هدف ندارد و همچنین آینده را تصور نمی کند به مرور سست شده و خود را همیشه شکست خورده می بیند.

آینده شغلی و تحصیلی مهم ترین اصل زندگی می باشند که اگر به درستی به آن ها توجه شود، فرد را به تمام نیازهای زندگی اش می رساند. در همین راستا دانشگاه های بدون کنکور این فرصت را برای داوطلبان مهیا ساخته اند که با توجه به توانایی و علاقه مندی فرد، امکان ادامه تحصیل وجود داشته باشد. داوطلبان در زمان انتخاب رشته مهندسی فناوری ماشین های کنترل عددی(CNC) مقطع کارشناسی حرفه ای می بایست تنها یک رشته را انتخاب نمایند. در هنگام انتخاب رشته، مقطع می بایست به میزان پذیرش دانشگاه ها توجه داشت و با توجه به رشته و گرایش و ظرفیت ها، انتخاب خود را انجام دهند.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • لیست دانشگاه های علمی کاربردی رشته ی مهندسی فناوری ماشین های کنترل عددی(CNC) مقطع کارشناسی حرفه ای ، زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی حرفه ای مهندسی فناوری ماشین های کنترل عددی(CNC)
  • راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مهندسی فناوری ماشین های کنترل عددی(CNC) ، انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
  • زمان اعلام نتایج بدون کنکور علمی کاربردی ، مقایسه دانشگاه های بدون کنکور مهندسی فناوری ماشین های کنترل عددی(CNC)
  • استفاده از نرم افزار انتخاب رشته بدون کنکور مهندسی فناوری ماشین های کنترل عددی(CNC) علمی کاربردی
تماس با مشاور