لیست دانشگاه های سراسری رشته ی علوم تصمیم و مهندسی دانش مقطع کارشناسی ارشد

  • لیست دانشگاه های سراسری رشته ی علوم تصمیم و مهندسی دانش مقطع کارشناسی ارشد ، ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری
  • نرم افزار بدون کنکور کارشناسی ارشد سراسری ، انتخاب رشته بدون کنکور سراسری
  • راهنمای تصویری ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری ، ادامه تحصیل بدون کنکور کارشناسی ارشد
  • سامانه مشاوره تلفنی و برنامه ریزی دقیق کنکور علوم تصمیم و مهندسی دانش کارشناسی ارشد

داوطلبان از اواسط مردادماه 1396 می توانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام بدون کنکور با ورود به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه مورد نظر خود نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. داوطلبان در فرم ثبت نامی خود بنابر میزان علاقه مندی یک رشته را می توانند انتخاب نمایند.نام دانشگاه
دانشگاه خوارزمی
دانشگاه علوم و فنون
دانشگاه آزاد گروه علوم پایه


با یک انتخاب دقیق و آگاهانه شما می توانید خود را در آینده ای که از زندگی تان تعبیر نموده اید، ببینید. می توان گفت فردی که هدف ندارد و همچنین آینده را تصور نمی کند به مرور سست شده و خود را همیشه شکست خورده می بیند.

آینده شغلی و تحصیلی مهم ترین اصل زندگی می باشند که اگر به درستی به آن ها توجه شود، فرد را به تمام نیازهای زندگی اش می رساند. در همین راستا دانشگاه های بدون کنکور این فرصت را برای داوطلبان مهیا ساخته اند که با توجه به توانایی و علاقه مندی فرد، امکان ادامه تحصیل وجود داشته باشد. داوطلبان در زمان انتخاب رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش مقطع کارشناسی ارشد می بایست تنها یک رشته را انتخاب نمایند. در هنگام انتخاب رشته، مقطع می بایست به میزان پذیرش دانشگاه ها توجه داشت و با توجه به رشته و گرایش و ظرفیت ها، انتخاب خود را انجام دهند.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • لیست دانشگاه های سراسری رشته ی علوم تصمیم و مهندسی دانش مقطع کارشناسی ارشد ، مراحل ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد علوم تصمیم و مهندسی دانش
  • شهریه دانشگاه های بدون کنکور علوم تصمیم و مهندسی دانش ، مشاوره شغلی بدون کنکور سراسری
  • راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری ، زمان اعلام نتایج علوم تصمیم و مهندسی دانش
  • مشاوره تلفنی و پاسخگویی به تمامی سؤالات شما


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست دانشگاه های سراسری رشته ی علوم تصمیم و مهندسی دانش مقطع کارشناسی ارشد میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور