ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا 96

 • ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا 96 ، انتخاب رشته کنکور فقه و حقوق جزا ، انتخاب رشته دانشگاه فقه و حقوق جزا

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور فقه و حقوق جزا ، انتخاب رشته کنکور سراسری فقه و حقوق جزا ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد فقه و حقوق جزا توسط نرم افزار انتخاب رشته فقه و حقوق جزا

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته فقه و حقوق جزا
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته فقه و حقوق جزا
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته فقه و حقوق جزا و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

دانشجویان ارشد پس از آگاهی از تراز و رتبه با انتخاب رشته، محل تحصیل در دانشگاه خود را انتخاب می کنند. نکته ی بسیار مهم در این امر آگاهی از ظرفیت پذیرش دانشگاه های هر شهر با توجه به ظرفیت های علمی شان است. دانشجویان کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا برای آگاهی از ظرفیت پذیرش دانشگاه ها می توانند به نرم افزار انتخاب رشته خانه مشاوره مراجعه کنند و با درنظر گرفتن این امر، انتخابی بهتر برای خود رقم بزنند.

نباید فراموش کرد که دانشجویان ارشد گاهی دچار اشتباهاتی همچون جمع زدن ظرفیت دانشگاه و برآورد آن با توجه به رتبه خود می شوند. این امر اشتباهی بزرگ است و دانشجوی ارشد را از رسیدن به رشته و دانشگاه مورد نظرش دور می کند.

برای اجتناب از چنین اشتباهاتی، کارشناسان خانه مشاوره با تدوین نرم افزاری برای انتخاب رشته کمک بسیاری به دانشجویان کارشناسی ارشد کرده اند.

ظرفیت پذیرش ارشد فقه و حقوق جزا دانشگاه سراسری:

دانشجویان ارشد حقوق، هر سال با ظرفیت های متفاوتی از دانشگاه های سراسری برای انتخاب رشته مواجه می شوند که این امر با توجه به رتبه ی آزمون آن ها و علایق شخصی شان می تواند بهترین انتخاب رشته ارشد را برای داوطلب در بر داشته باشد. با توجه به انتخاب محدود دانشجو و دشواری برآور کردن ظرفیت دانشگاه ها، همچنین در نظر گرفتن بقیه ی عوامل مؤثر در انتخاب رشته مثل سهیمه دانشجوی ارشد، بهترین گزینه استفاده از نرم افزار خانه مشاوره است تا با توجه به علاقه ی دانشجو با نگاهی واقع بینانه بهترین انتخاب رشته ارشد را برای او رقم بزند. در ادامه ظرفیت پذیرش دانشگاه سراسری در ارشد فقه و حقوق جزا برای اطلاع بیشتر دانشجو آورده می شود.

دوره تحصیلی دانشگاه رشته ظرفیت
روزانه دانشگاه دامغان فقه و حقوق جزا 14
روزانه دانشگاه شهید مطهری – تهران فقه و حقوق جزا 10
نوبت دوم دانشگاه دامغان فقه و حقوق جزا 7

 

ظرفیت پذیرش فقه و حقوق جزا دانشگاه آزاد:

دانشجویان کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا با آگاهی از ظرفیت های پذیرش دانشگاه های آزاد کشور انتخاب رشته ای بهتر خواهند داشت. اما اطلاع از ظرفیت پذیرش دانشگاه ها، همچنین رتبه و تراز پذیرفته شدگان دوره های قبل و رشته ای که در آن پذیرفته شده اند برای داوطلب ارشد آسان نخواهد بود. به همین دلیل استفاده از نرم افزار خانه مشاوره می تواند در همین راستا کمک قابل توجهی به دانشجویان کارشناسی ارشد خواهد کرد.

ظرفیت پذیرش فقه و حقوق جزا دانشگاه غیر انتفاعی:

دانشجویان ارشد حقوق که علاقه مند به ادامه تحصیل در دانشگاه ها و مؤسسات غیر انتفاعی هستند می توانند با کمک گرفتن از نرم افزار با رتبه و تراز پذیرفته شدگان در دانشگاه های غیر انتفاعی و همچنین گرایش آن ها آشنا شوند. برای مثال، قبولی در ارشد فقه و حقوق جزا چه تراز و رتبه ای و با چه درصدی از دروس لازم دارد. آگاهی از این امر می تواند انتخاب رشته ارشد را با نگاهی واقع بینانه و با درنظر گرفتن علایق دانشجو، امری آسان کند. در ادامه ظرفیت پذیرش دانشگاه های غر انتفاعی برای رشته ارشد فقه و حقوق جزا ذکر خواهد شد.

دوره تحصیلی دانشگاه رشته ظرفیت
غیر انتفاعی دانشگاه غیر انتفاعی شمال – آمل فقه و حقوق جزا 20
غیر انتفاعی دانشگاه غیر انتفاعی علامه محدث نوری – نور فقه و حقوق جزا 20
غیر انتفاعی مؤسسه غیر انتفاعی آل طه – تهران (ویژه خواهران) فقه و حقوق جزا 20 (فقط زن)
غیر انتفاعی مؤسسه غیر انتفاعی ادیب مازندران – ساری فقه و حقوق جزا 20
غیر انتفاعی مؤسسه غیر انتفاعی رضویه – ساوه فقه و حقوق جزا 20
انتخاب رشته ای سنجیده آینده علمی شما را متمایز خواهد کرد

ظرفیت پذیرش ارشد فقه و حقوق جزا دانشگاه پیام نور:

داوطلبان کارشناسی ارشد که شاغل هستند می توانند با انتخاب دانشگاه های پیام نور وقت بیشتری داشته باشند زیرا دانشگاه پیام نور داوطلبان را به صورت غیر حضوری می پذیرد. دانشجویان ارشد می توانند با آگاهی از ظرفیت پذیرش این دانشگاه در کشور، با توجه به شرایط خود انتخاب بهتری داشته باشند. کارشناسان خانه مشاوره در همین راستا با تدوین نرم افزار انتخاب رشته دید بهتری برای دانشجویان کارشناسی ارشد ایجاد کرده اند تا با آگاهی از ظرفیت پذیرش و دیگر موارد مؤثر در انتخاب رشته، بهترین انتخاب را برای دانشجوی ارشد رقم بزنند. باید به این نکته توجه کرد که دانشگاه های پیام نور در دفترچه سال 1395 برای رشته ارشد فقه و حقوق جزا پذیرش نداشته اند. 

انتخاب رشته فقه و حقوق جزا امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های فقه و حقوق جزا هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور فقه و حقوق جزا با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور فقه و حقوق جزا تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته فقه و حقوق جزا و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته فقه و حقوق جزا و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته فقه و حقوق جزا با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته فقه و حقوق جزا

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته فقه و حقوق جزا

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری فقه و حقوق جزا و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته فقه و حقوق جزا

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته فقه و حقوق جزا ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته فقه و حقوق جزا کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته فقه و حقوق جزا ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور