ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد حقوق عمومی 96

 • ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد حقوق عمومی 96 ، انتخاب رشته کنکور حقوق عمومی ، انتخاب رشته دانشگاه حقوق عمومی

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور حقوق عمومی ، انتخاب رشته کنکور سراسری حقوق عمومی ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد حقوق عمومی توسط نرم افزار انتخاب رشته حقوق عمومی

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته حقوق عمومی
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته حقوق عمومی
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته حقوق عمومی و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

دانشجوی ارشد پس از آگاهی از تراز و رتبه با انتخاب رشته، محل تحصیل و گرایش خود را انتخاب می کند. دانشگاه های کشور با توجه به توانایی های علمی و گرایش خود را انتخاب می کند. دانشگاه های کشور با توجه به توانایی های علمی خود در رشته ی حقوق عمومی مقطع کارشناسی ارشد برای ثبت نام دانشجویان ارشد ظرفیتی را اعلام می کنند که داوطلب می تواند با توجه به رتبه و تراز خود و همین طور ادامه ی تحصیل در ارشد حقوق عمومی در دانشگاه مورد انتخابش بهترین انتخاب را با نگاهی واقع بینانه برای آینده ی تحصیلی خود داشته باشد. یکی از اشتباهات دانشجویان کارشناسی ارشد در زمان انتخاب رشته جمع کردن ظرفیت دانشگاه ها و مقایسه ی آن با رتبه ی خودشان است. این امر دانشجو را از علاقه اش و همچنین داشتن انتخابی صحیح دور می کند برای اینک ه داوطلب کارشناسی ارشد مرتکب چنین اشتباهاتی نشود باید از مرجعی دقیق و جامع کمک بگیرد. نرم افزار انتخاب رشته ی خانه ی مشاوره با همین هدف می تواند بهترین گزینه برای انتخاب رشته ی داوطلبان ارشد حقوق عمومی باشد.

ظرفیت پذیرش حقوق عمومی دانشگاه سراسری:

دانشجویان ارشد حقوق هر سال با ظرفیت های متفاوتی از دانشگاه های سراسری برای انتخاب رشته و دانشگاه خود مواجه می شوند. در نظر گرفتن ظرفیت دانشگاه های کشور با توجه به رتبه و تراز داوطلب کارشناسی ارشد و علایق شخصی اش می تواند عامل تأثیر گذاری بر انتخاب رشته ی او باشد. اما با توجه به انتخاب محدود دانشجو و دشواری برآورد کردن ظرفیت دانشگاه ها ضمن در نظر گرفتن بقیه ی عوامل مؤثر در انتخاب رشته استفاده از نرم افزار خانه مشاوره می تواند کمک بسیاری به داوطلب کارشناسی ارشد رشته ی حقوق عمومی کند تا داوطلب علاوه بر در نظر گرفتن علایقش انتخابی واقع بینانه داشته باشد.

حقوق عمومی ظرفیت
دانشگاه بوعلي سينا – همدان 6
دانشگاه شهيد بهشتي – تهران 12
دانشگاه مازندران – بابلسر 9
دانشگاه شهید چمران 12
دانشگاه تربيت مدرس 12
دانشگاه تهران 6
دانشگاه علامه طباطبايي – تهران 10
دانشگاه علوم قضايي و خدمات اداري دادگستري 9
دانشگاه قم 20
دانشگاه سمنان 8
دانشگاه شیراز 12

ظرفیت پذیرش ارشد حقوق عمومی دانشگاه آزاد:

دانشجویان کارشناسی ارشد حقوق عمومی با آگاهی از ظرفیت پذیرش دانشگاه های آزاد کل کشور می توانند انتخاب رشته ای مطمئن تر داشته باشند اما آگاهی از ظرفیت پذیرش دانشگاه ها و همچنین پذیرفته شدگان دوره های پیش و آگاهی از تراز و رتبه ی آن ها در دانشگاه پذیرفته شده امری آسان در انتخاب رشته ی دانشجوی ارشد نخواهد بود.

از ظرفیت های دانشگاه آزاد در مقطع ارشد حقوق عمومی ذکر خواهد شد برای داشتن اطلاعاتی جامع و دقیق تر از نرم افزار خانه ی مشاوره استفاده کنید تا انتخاب رشته ای بهتر و مطمئن تر داشته باشید.

واحد دانشگاهی ظرفیت پذیرش ارشد حقوق عمومی
علوم وتحقیقات فارس 18
شیراز 18
اراک 18
بندرعباس 18
تهران مرکزی 18

 ظرفیت پذیرش ارشد حقوق عمومی دانشگاه غیر انتفاعی:

دانشجویان ارشد رشته ی حقوق عمومی که علاقه مند به ادامه ی تحصیل در دانشگاه ها و مؤسسات غیر انتفاعی هستند برای آگاهی از ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در رشته ی مورد علاقه شان می توانند از نرم افزار انتخاب رشته کمک بگیرند تا ضمن آگاهی از رتبه و تراز پذیرفته شدگان در دانشگاه های غیر انتفاعی از ظرفیت پذیرش آنان نیز مطلع شوند و این امر بی شک در داشتن انتخاب رشته ای بهتر با نگاهی واقع بینانه برای داوطلبان ارشد بسیار مهم خواهد بود. در ادامه ظرفیت پذیرش تعدادی از مؤسسات غیر انتفاعی آورد ه می شود که برای داشتن اطلاعاتی جامع بهتر است از نرم افزار خانه ی مشاوره استفاده کنید.

دوره دانشگاه رشته ظرفیت
غیر انتفاعی مفید قم حقوق عمومی 10
غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهران حقوق نفت و گاز 20

 

ظرفیت پذیرش ارشد حقوق عمومی دانشگاه پیام نور:

دانشجوی ارشد می تواند با انتخاب رشته ای سنجیده آینده ی علمی خود را تضمین نماید.

بهترین گزینه برای داوطلبان شاغل که علاقه مند به ادامه ی تحصیل در مقطع ارشد حقوق عمومی هستند دانشگاه های پیام نور است. این دانشگاه با پذیرش غیر حضوری دانشجویان ارشد وقت بیشتری در اختیار این دانشجویان قرار می دهد. آگاهی از ظرفیت پذیرش دانشگاه های پیام نور می تواند دید بهتری به دانشجوی ارشد حقوق عمومی بدهد. نرم افزار خانه ی مشاوره ضمن در نظر گرفتن ظرفیت پذیرش، رتبه و تراز داوطلب ارشد و همچنین دانشگاه مورد نظر او می تواند انتخاب رشته ای معقول و هوشمندانه را برای دانشجویان ارشد حقوق عمومی رقم بزند. 

انتخاب رشته حقوق عمومی امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های حقوق عمومی هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور حقوق عمومی با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور حقوق عمومی تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته حقوق عمومی و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته حقوق عمومی و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته حقوق عمومی با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته حقوق عمومی

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته حقوق عمومی

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری حقوق عمومی و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته حقوق عمومی

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته حقوق عمومی ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته حقوق عمومی کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته حقوق عمومی ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور