شرایط خرید خدمت سربازی

  • شرایط خرید خدمت سربازی، شرایط خرید خدمتف شرایط خرید سربازی
  • شرایط اقساطی خرید خدمت سربازی، شرایط اقساطی خرید خدمت
  • شرایط جدید خرید سربازی، آخرین اخبار خرید خدمت سربازی
  • مشاوره تلفنی در رابطه با خرید خدمت سربازی و نظام وظیفه

شرایط خرید خدمت سربازی

مشمولان غایبو غیر غایب که بیش از 8 سال غیبت خدمت سربازی داشته باشند و یا دانشجویانی که انصرافی از آخرین مقطع تحصیلی انان بیشتر از 8 سال گذشته باشد، در شمول خرید خدمت سربازی قرار می گیرند. همچنین سربازان فراری که از اخرین فرار آنها بیشتر از 8 سال گذشته باشد نیز می توانند سربازی خود ر ابخرند. بدین منظور توصیه می گردد جهت اطلاع از این که شما شامل این خرید خدمت می شوید یا خیر، بهتر است از مشاوره ی نظام وظیفه و مشاوره ی خرید خدمت کمک بگیرید تا در اسرع وقت، کارت پایان خدمت خود را دریافت نمائید.شرایط اقساطی خرید خدمت سربازی

خبر خوش برای مشمولانی که توانایی پرداخت هزینه ی خرید را ندارند، خرید خدمت سربازی به صورت قسطی می باشد، شرایط اقساطی خرید خدمت سربازی به این گونه است که مشمولانی که می توانند خدمت سربازی را بخرند، باید یک سوم مبلغ هزینه ی کل خرید خود را ابتدا پرداخت نموده و مابقی مبلغ هزینه ی خرید خدمت را به صورت قسطی پرداخت نمایند. توصیه می گردد جهت اطلاع از نحوه ی صحیح شرایط قسطی خرید خدمت از مشاوره تلفنی استفاده نمایید تا بت وانید با بهره گیری از مشاوره نظام وظیفه، به آسانی و سریع و با کمترین هزینه، خدمت سربازی خود را بخرید و کارت معافیت سربازی را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

شرایط جدید خرید خدمت سربازی

از آنجا که چنید نسال است قانون خرید خدمت سربازی، تصویب شده و در حال اجرا می باشد، تبصره های جدید برای خرید سربازی اضافه می شود، از این رو مشمولان خرید خدمت سربازی می توانند برای اطلاع دقیق از شرایط جدید خرید سربازی از مشاوره خرید خدمت سربازی کمک بگیرند ودر جریان آخرین اخبار خرید سربازی قرار بگیرند. همچنین پیشنهاد می گردد که علاقه مندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی در ارتباط با شرایط خرید خدمت سربازی و اخبار مرتبط با نظام وظیفه در کانال تلگرام خانه ی مشاوره عضو شوند.

خانه مشاوره در موضوعات زیر مشاوره تلفنی می دهد:

  • شرایط خرید خدمت سربازی، شرایط خرید خدمت، شرایط خرید سربازی
  • شرایط قسطی خرید خدمت سربازی، شرایط جدید خرید خدمت سربازی
  • مشاوره تلفنی شرایط خرید خدمت سربازی، مشاوره تلفنی شرایط اقساطی خرید خدمت سربازی
  • و هر سؤالی که پیرامون موضوع خرید خدمت سربازی و مسائل مربوط به نظام وظیفه ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور